Nokia N8 resim/video kurtarma yardım lütfen

uyq4R

uyq4R

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar umarım konuyu doğru yere açmışımdır.
nokia n8 telefonumun ekranı kırıldı ama power tuşuyla açınca tel titriyor ve açılıyor tuşunda ışığı yanıyor ve kamera tuşuna basınca titriyor yani ekran dışında çalışıyor sanırım içinde çok fazla video ve resim var benim için çok önemli olan nasıl kurtabilirim yardım eder misiniz
ek olarak belirteyim tuş kilidi tuşuda bozuk bu yüzden pc suite'e bağlayamıyorum tuş kilidi engel oluyor muhtemelen
benim için çok önemli gerçekten lütfen bilenler yardım etsin şimdiden her yardım girişimi için çok çok teşekkürler
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
USB Yi Bağladığında Zaten Şarj Konumuna Geçer 30 40 Sn Sonra Güç Tuşuna Basip Aç Şifre Varsa Alamazsın Şifre Yoksa USB Yi Bağla İçindekileri Al Yada yada Direk Kapalı İken Bağla PCye Bekle Depo Gelmesi Gerekiyor.Şifre Varsa Gelmez
 
uyq4R

uyq4R

Üye
    Konu Sahibi
yani eğer şifre varsa içindekileri kurtarma ihtimalim yok mu
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt