Video Oynatıcı (İstek-Öneri)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
    Konu Sahibi
Video Oynatıcı (İstek-Öneri)
Arkadaşlar her türlü video formatını açabilecek altyazı destekleyen önerebileceğiniz video oynatıcı var mı?

Dostnametr

Üye
n95'imde core player kullanıyorum.S^3 te yok malesef.

yeauw

yeauw

Üye
aynen

• Beğen
Tepkiler: Dandanakan92
Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
    Konu Sahibi
Beyler acil lazım yok mu bi bilen?

yeauw

yeauw

Üye
bnde uzn zmndan beri bklym hacı olmazsa flaş atcam bazılarında çalışıyomuş :)

• Beğen
Tepkiler: Dandanakan92
najanaja

najanaja

Üye
N8 zaten bütün formatları ve altyazı destekliyor tek desteklemediği vcd ve dvd mpeg formatı neden arıyosunuz ki oynatıcı kendisi yeter bence.

[_ATHENA_]

[_ATHENA_]

Üye
wmv yi desteklemiyor. Core player ı kurdum ama o da flv videolarını açmıyor

HERGULER

Üye
[_ATHENA_];4554292' Alıntı:
wmv uzantılı dosyanın sadece uzantısını değiştir.avi yap çalışır.

ANIL

ANIL

Admin
Uygulamalar bölümünde bulabilirsin..

najanaja

najanaja

Üye

elbette wmv yide destekliyor önemli olan codek herhangi bir dönüştürücü proyla wmv yap codec ini wmv9 yap o zaman bak nasıl oynatıyor wmv9 dan aşağısını oynatmıyor hatta ben yeni bi sürü video var elimde çoğunu hiç dönüştürmeden attım oynatıyo olay codec te yani :oke:

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
    Konu Sahibi
MrExpert

MrExpert

Üye

Bunun için yazılıma gerekyok dosya yöneticisinden videoyu bulup aç ... Bende c6-01 varken açamadığım format yoktu flv , wmv , avi ,mpeg hepsini dosya yöneticisinden açıyordum...

najanaja

najanaja

Üye
.mkv(veya .mkw olması lazım) uzantılı bi film attım açmadı görüntü ve ses yok.

mkv yide destekliyo kardeş dediğim gibi önemli olan uygun codec bulmak mesela bendeki converter da mkv nin 3 adet codec i var MPEG4, Xvid mpeg4 ve H.264, orjinali hep mpeg4 te duruyo ben ayarları deiştirmiyorum o şekilde dönüştürüyorum ve sorunsuzca oynatıyor. dediğim gibi N8 in desteklemediği tek format Mpeg1 ve Mpeg2 yani vcd ve dvd onun dışında bütün formatları açabilirsiiz çünkü ben hepsini tek tek farklı codeclerle dönüştürüp denedim. neyi oynatıyo neyi oynatmıyo bileyim diye :)

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
    Konu Sahibi
.mkv(veya .mkw olması lazım) uzantılı bi film attım açmadı görüntü ve ses yok.

mkv yide destekliyo kardeş dediğim gibi önemli olan uygun codec bulmak mesela bendeki converter da mkv nin 3 adet codec i var MPEG4, Xvid mpeg4 ve H.264, orjinali hep mpeg4 te duruyo ben ayarları deiştirmiyorum o şekilde dönüştürüyorum ve sorunsuzca oynatıyor. dediğim gibi N8 in desteklemediği tek format Mpeg1 ve Mpeg2 yani vcd ve dvd onun dışında bütün formatları açabilirsiiz çünkü ben hepsini tek tek farklı codeclerle dönüştürüp denedim. neyi oynatıyo neyi oynatmıyo bileyim diye :)

İndiriyorum bi deniycem. Mkv için hangi codec yapıyım peki?

Febris

Febris

Üye
UCPlayer vardi işe yaramıyormu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt