Monte Ana Menüye Video Oynatıcı Simgesi Ekle + Resimli Anlatım !!

Sponsorlu Bağlantılar

GrafiXer

GrafiXer

Üye
    Konu Sahibi
Monte Ana Menüye Video Oynatıcı Simgesi Ekle + Resimli Anlatım !!
Monte Video Oynatıcı (Samsung S5620)İlk olarak İndirilecek Dosya
TkFileExplorer: Cihaza Bağlanmamızı Sağlayacak

İkinci olarak İndirilecek Dosya
MainMenu_reg.ini: Video Oynatıcıyı Aktif edecek Dosya

Cihazımızı USB ile Bilgisayara Bağlıyoruz....
İndirdikten sonra dosyayı çalıştırın : TkFileExplorer_2.2.exe
İlk adım olarak COM Ayarı seçiminizi yani COM numarasını bilmiyorsanız aşşağıdaki resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz . %70 kullanıcılarmız bu sebepten dolayı Tkfile Exp. ile telefonlarına bağlanamıyorlar Adımları iyi uygulayın:oke:

Masa Üstündeki bilgisayarım simgesine Sağ Tıklayın => Özellikler => Aygıt Yöneticisi=> (Açılan Pencereden) Modem'i Tıklayın Samsung USb.. yazısı çıkacaktır çift tıklayın. Modem Kısmını seçin COM kaç olduğu orada yazıyor Resimde COM5 bu kısmında Tkfile explorere gireceksiniz :oke:
Chaza bağlanmak içinde Üst simgelerden bulunan 5. Simge Telefon ve Pc simgesi Connect simgesini tıklayın :oke:

İndirmiş Olduğunuz MainMenu_reg.ini dosyasını telefonnda bulunan Registry'de bulunan MainMenu_reg.ini dosyası ile değiştirin üsc kısımdaki dosyaya sağ tıklayın ve Download diyin...... :oke: Cihazını Yeniden Başlatın (Kapatıp Açın) İşlem tamamdır.

Örnek Resim

2

• Beğen
Tepkiler: onurgunay35, Sertug1991 ve M3L!H

M3L!H

M3L!H

Üye
Bende koymuştum bir ara Video Player simgesi. Teşekkürler :oke:

çorumfb19

Üye
Bu ingilizcemidir

baranselona

baranselona

Üye
peki böyle başka simgelerde ekleyebilirmiyiz??

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Bu türkçemi bide başka menüler ekleyebiliyormuyuz birde telefonumuzu yığın bellek demi takıcağız yoksa samsung kiesde falan mı?

--------------- Ekleme ---------------

Yardım eden yokmu?

Sertug1991

Sertug1991

Üye
sONUNDA YAPTIMM ÇOK TŞKKÜRLER

Baran999

Üye
Kardeş Win7 kullanıyorum heralde sende kullanıyosun resimlerden öyle gördüm bende Aygıt Yöneticisinde Modems sekmesi yok, dogal olarak telefonun com numarsını port falan ögrenemiyorum başka yolu yok mu? Veya telefondan kod girerek com bilgisini görüntüleyemez miyiz?

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Bende win7 kullanıyorum telefonu samsung kies modunda sim kart ve hafıza kartını çıkararak dene umarım yardımcı olmuşumdur.

Baran999

Üye
Bende win7 kullanıyorum telefonu samsung kies modunda sim kart ve hafıza kartını çıkararak dene umarım yardımcı olmuşumdur.

Sagol kardeş yardımcı oldun kies kurmadan bunu deniyordum kies içinden driver bulup tanıdıgı zaman angıt yöneticisine modemler sekmesi diye atama yaptı ve çıktı teşekkürler...

ashkin88

Üye
peki böyle başka simgelerde ekleyebilirmiyiz??

Evet task manageri ekleyebiliyoruz.....mainmenu.reg ini notepad ile acin ve 94 u ekleyin
mainmenu.reg in icinde bulununa video playerin numarasi 57 onun gibi menuda bosh olan yani 0 olan bi yere 94 yazin ve telefonunuza kaydedin..

Sertug1991

Sertug1991

Üye
biraz daha açıklarsan çok sevinirim telefonuma task manager yüklemeye çalışıyorum

TasteKiN

TasteKiN

Üye
ben de beceremedim bu işi ya . program da port ayarını yapamadım telefonun portu COM 13 ama bunu programa uygulayamadım nasıl ayarlayabilirim ki acaba?

ben de beceremedim ki bu işi arkadaş. telefonun portu COM 13 fakat bunu programda uygalayamıyorum port ekranında birşey çıkmıyor nasıl seçeceğim daha detaylı bir anlatım lütfen...

Sertug1991

Sertug1991

Üye
ben de beceremedim bu işi ya . program da port ayarını yapamadım telefonun portu COM 13 ama bunu programa uygulayamadım nasıl ayarlayabilirim ki acaba?

ben de beceremedim ki bu işi arkadaş. telefonun portu COM 13 fakat bunu programda uygalayamıyorum port ekranında birşey çıkmıyor nasıl seçeceğim daha detaylı bir anlatım lütfen...

resimle nasıl yapıcağını anlattım işte linkler

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
ben daha önce paylaşmıştım bu konuyu ama yiede teşekkürler

TasteKiN

TasteKiN

Üye
evet yaptım arkadaş teşekkür ederim. sorun port olayında idi :D ben tıklayınca liste çıkacak ve bende oradan 13ü seçeceğim sanıyordum ama sadece COM13 yazmam yeterli imiş teşekkürler

fabruare

Üye
söylediğin gbi yaptık ama olmuyor. sanırım dizinde bir yeri var o sayıların yani "94" ü öylesine boş bir yere yazınca bişiy olmuyor. eger gercekten bu konuda bilgi sahibiysen bizimle paylaş bunu.

Evet task manageri ekleyebiliyoruz.....mainmenu.reg ini notepad ile acin ve 94 u ekleyin
mainmenu.reg in icinde bulununa video playerin numarasi 57 onun gibi menuda bosh olan yani 0 olan bi yere 94 yazin ve telefonunuza kaydedin..

söylediğin gbi yaptık ama olmuyor. sanırım dizinde bir yeri var o sayıların yani "94" ü öylesine boş bir yere yazınca bişiy olmuyor. eger gercekten bu konuda bilgi sahibiysen bizimle paylaş bunu.

baranselona

baranselona

Üye
evet task manager olmuyor lütfen insanları doğru bilgilendirelim

Üst Alt