MeeGo 1.1: Nokia N900 Güncellemesi Yayınlandı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
    Konu Sahibi
MeeGo 1.1: Nokia N900 Güncellemesi Yayınlandı!
Nokia ve Intel ortaklığı ile birlikte geliştirilen mobil işletim sistemi MeeGo’nun 1.1 kod numaralı yeni sürümü yayınlandı. Nokia’nın yeni nesil cep telefonları ve geliştirdiği internet tabletlerindeNokia N900 isimli internet tableti baz alınarak geliştirilen bu işletim sistemi U-Boot özelliği sayesinde N900’lerde hem MeeGo hem de Maemo’nun isteğe bağlı olarak boot edilebilmesine olanak tanıyor. sıkça karşımıza çıkacak olan bu işletim sistemini, kimi zaman diğer üreticiler tarafından kullanılabilecek.

http://www.maxicep.com.tr/meego-11-nokia-n900-guncellemesi-yayinlandi.html/meego-handsetNokia N900'de, MeeGO furyası...

MeeGo 1.1 kod adlı işletim sistemiyle ilgili tüm dosyalara üzerinden ulaşabiliniyor ve Nokia N900 kullanıcıları ise güncellemeyi üzerinden gerçekleştirebiliyor.

sanal alem

sanal alem

Üye
paylaşım için teşekkürler. kurulumu ayrıntılı olarak anlatabilecek olan varsa denerdik aslında. :hmmm

kezman_796

Üye
aynen ayrıntılı bir şekilde anlatacak biri varsa bizde deneriz telefon özelliği sms özellikleri var

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
    Konu Sahibi
NR6630

NR6630

Üye
MeeGo nun berbat otesi bisey oldugunu tahmin ediyorum gerisini siz kurunca gorun:ehe cok merak etmeyin ic acici bir yazilim degil maemo varken o sacma sapan duruyor..aleti bosa kirletmeyin:oke:

ohevliyaoglu

ohevliyaoglu

Üye
daha meego tam olarak çıkmadı çıkınca kurarsınız zaten çalışan uygulama falanda yok.

mustafaatilla

mustafaatilla

Üye
tam surum değil denemeye değmez bence..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...