Kulağından Diş Çıktı !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
Kulağından Diş Çıktı !

İngiltere'de yaşayan Stephen Hirst'ün 33 yıl boyunca çektiği ağrının sebebi sonunda ortaya çıktı.

Çocukluğundan beri dayanılmaz bir kulak ağrısı çeken eski madenci Stephen Hirst, ağrısı yüzünden doğru düzgün uyumadı. Hiçbir işe konsantre olamadı hatta zaman zaman ağrıdan kafasını duvarlara vuracak noktaya geldi.

Tam 33 yıl boyunca gidilmedik doktor bırakmayan Stephen Hirst, sonunda ağrıdan kurtuldu. Gittiği son doktor iç kulağında sıkışmış bir diş buldu. Yapılan müdahaleyle sıkışan diş çıkarıldı ev Stephen Hirst derin bir nefes aldı.

Hirst, kendisine bu garip olayı soranlara, "14 yaşında başımı masaya çarpmıştım, herhalde o zaman oldu" diye cevap veriyor. "Kulağıma pamuk yerleştirdim, antibiyotik iğneleri yaptırdım ama ağrım geçmek bilmedi. Gitmediğim kulak-burun-boğaz doktoru kalmadı" diyen Hirst, dişini hatıra olarak saklayacak.

• Beğen
Tepkiler: zaza

zaza

zaza

Üye
kim bilir nasıl girmiş:ehe

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
anlayan anlar :ehe

Captain

Üye
oha bu ne :D

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
Diş :ehe

yyeenneerr

yyeenneerr

Üye
aanaam bendede var bir ağrı ben sivilce cıkmıstır dedim :aha: diş olmasın sakın

e1b1

e1b1

Üye
ufff kulakta bide dayanılmaz..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yuh ya :hmmm

-Pablo Escobar

-Pablo Escobar

Üye
allah başka dert vermesin :ehe

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
ne masası dişi çürümüş düşüncede kulagına koymuş tur bizim yeğenin de kulağında 2 sene önce ağrıyor demişti geçenlerde baktırdık boncuk çıktı aman dikkat böyle birşeyle karşılaşınca

zaza

zaza

Üye
ne yapsın adam belki canı sıkılmış söylenenlerden pamuk tıkayayım demiştir içindeki dişi görmemiştir:ehe

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
:naughty: komik yaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...