İlginç Komsular

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
    Konu Sahibi
İlginç Komsular
herkesin cevresinde vardır apaci komsusu:D katılım olursa güzel bi konu olur diye düşünüyorum.
Öncelikle kendimden baslayayim.
Bizm apartmanda oturan bir kadın var.Dedi ki bana sen bilgisayardan iyi anlarsın bana bilgisayar bulabilirmisin.Bende neden olmasn dedim ve bir bilgisayar buldum beraber carsiya gidip bilgisayarı aldık(almaz olaydık)Kadın evine girdikten sonra 3 saat icinde tam 16 kere bizim eve girip cıktı.Kadın pskopat midir nedir bilgisayardan ses cıkıyor(Fan sesi)bu bilgisayar bozuk diyor.Dısında Jelatini yok nasıl bisey ya bu böyle diyor.İade edecem bunu herseyi söyledi.Artık birsey daha deseydi agız burun girecektim:D.O duruma getirdi ya beni helal olsn. Daha bir sene olmadı 4 kere format attım .Ama bilgisayarını kırmıs s..lak kadın kurtuldum derdinden:D

Sizinde böyle vardır mutlaka acayip komik enterasan apaci komsularınız
yorumlarınızuı bekliyorum...

• Beğen
Tepkiler: ism@il 54

Utku

Utku

Üye
herkesin cevresinde vardır apaci komsusu:D katılım olursa güzel bi konu olur diye düşünüyorum.
Öncelikle kendimden baslayayim.
Bizm apartmanda oturan bir kadın var.Dedi ki bana sen bilgisayardan iyi anlarsın bana bilgisayar bulabilirmisin.Bende neden olmasn dedim ve bir bilgisayar buldum beraber carsiya gidip bilgisayarı aldık(almaz olaydık)Kadın evine girdikten sonra 3 saat icinde tam 16 kere bizim eve girip cıktı.Kadın pskopat midir nedir bilgisayardan ses cıkıyor(Fan sesi)bu bilgisayar bozuk diyor.Dısında Jelatini yok nasıl bisey ya bu böyle diyor.İade edecem bunu herseyi söyledi.Artık birsey daha deseydi agız burun girecektim:D.O duruma getirdi ya beni helal olsn. Daha bir sene olmadı 4 kere format attım .Ama bilgisayarını kırmıs s..lak kadın kurtuldum derdinden:D

Sizinde böyle vardır mutlaka acayip komik enterasan apaci komsularınız
yorumlarınızuı bekliyorum...
off böyle insanların işine burnunu sokmayacaksın...

rapman

rapman

Üye
bizim eski komşunun her kapısının önünde geçtiğimde, kapıyı açıp naber nasılsın diyordu :) kapıları dinliyordu yani.yılan hikayesindeki şişman çocuk gibi.

Utku

Utku

Üye
birde bizim zemin katta oturan komşu 8-9
yıl öncesinde çocukken evlerinde vazo kırmıştım şimdi görünce küçükken yaramazdında şimdi uslandın diyor herhalde vazodan... deli midir nedir:ehe

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
    Konu Sahibi
Utku™;2870728' Alıntı:
off böyle insanların işine burnunu sokmayacaksın...
bunu böyle bilmiyorduk ki ondan sonra ögrendik ne mal oldugunu

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
hiç sorma olmazmı millet deliye hasret bizde akıllı ya yahu:ehe

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
    Konu Sahibi
anlatta bizde bilelim:D

himmetbi

Üye
Bizim de komşu sigara hastası günde 3 paket sigara içer, pislik bişeydir, dudakları kapkara :D

Dafny

Dafny

Üye
bizim komşu da coluga cocuga söver kadın bi de

zaza

zaza

Üye
benim şöyle bir komşum oldu

2 hafta falandır urfada balıklıgöl yakınlarına taşındık. hay taşınmaz olaydık:ehe
neyse bizden önce o evde başka biri oturmuş ikametgahını kaldırmamış, babam da evine gidip onlara iletmiş "kaldırın çocukların okulu falan var" diye hanımına iletmiş. Akşama doğru babam evde yok tabi ben işten gelmişim stresliyim adam çaldı kapıyı önce normal sonra ters ters konuşmaya başladı "yok sizden biri bizim eve gelmiş" ba ba ba ba karımın elinden tutmuş hadi ikametgahı kaldıralım içimden dedim yuhh çünkü annem dedi dokunma:ehe dedim öle bişi yok atma adam gibi kaldır akşam akşam belanı benden bulma neyse komşular yavaş yavaş toplanıyo buda susmuyo canıma tak etti dedim 11 saniye bekle geliyom ben dedim içeri gittim tabancamı aldım bu tabi görünce arkasına bakmadan kaçtı bende peşinden biraz koştum komşular engelledi.

Dua etsin elime düşmedi valla zaten kafam bozuktu bide atıp tutuyodu dahada deli oldum. neyse geçenlerde haber geldi muhtardan ikametgah işimiz olmuş:ehe

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
    Konu Sahibi
benim şöyle bir komşum oldu

2 hafta falandır urfada balıklıgöl yakınlarına taşındık. hay taşınmaz olaydık:ehe
neyse bizden önce o evde başka biri oturmuş ikametgahını kaldırmamış, babam da evine gidip onlara iletmiş "kaldırın çocukların okulu falan var" diye hanımına iletmiş. Akşama doğru babam evde yok tabi ben işten gelmişim stresliyim adam çaldı kapıyı önce normal sonra ters ters konuşmaya başladı "yok sizden biri bizim eve gelmiş" ba ba ba ba karımın elinden tutmuş hadi ikametgahı kaldıralım içimden dedim yuhh çünkü annem dedi dokunma:ehe dedim öle bişi yok atma adam gibi kaldır akşam akşam belanı benden bulma neyse komşular yavaş yavaş toplanıyo buda susmuyo canıma tak etti dedim 11 saniye bekle geliyom ben dedim içeri gittim tabancamı aldım bu tabi görünce arkasına bakmadan kaçtı bende peşinden biraz koştum komşular engelledi.

Dua etsin elime düşmedi valla zaten kafam bozuktu bide atıp tutuyodu dahada deli oldum. neyse geçenlerde haber geldi muhtardan ikametgah işimiz olmuş:ehe
m.l herif ya:ehe:ehe

zaza

zaza

Üye
aynen ya ne biçim bir yere gittik anlamadım.

ben genelde yürümeyi sevdiğim için balıklıgölü dolaşarak eve gidiyom caddenin karşı tarafnına geçince sanki başka atmosfere geçiyom ve hiç moral kalmıyo:ehe

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
    Konu Sahibi
bizim evin biraz ilersinde cingeneler var(bilmiyorum komsunuz oluyormu?:ehe)bizim alt komsuların kızına küfür ediolar hic bi sebep de yok yani aldım elime sopayı cocugun kafaya yerlestirdim ikiye ayrıldı sopa:ehe cocukta bisi yok bana m.l m.l bakiyorlardı biride dio oradan seni pıcaklıcam sen görecen olm diordu gülmekten yerlere yatmıstım o gün bi konusma sekilleri var görseniz:ehe

zaza

zaza

Üye
bizim evin biraz ilersinde cingeneler var(bilmiyorum komsunuz oluyormu?:ehe)bizim alt komsuların kızına küfür ediolar hic bi sebep de yok yani aldım elime sopayı cocugun kafaya yerlestirdim ikiye ayrıldı sopa:ehe cocukta bisi yok bana m.l m.l bakiyorlardı biride dio oradan seni pıcaklıcam sen görecen olm diordu gülmekten yerlere yatmıstım o gün bi konusma sekilleri var görseniz:ehe
aileden geliyo biraz ince ve kaba konuşuyolar:ehe

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
    Konu Sahibi
eşittir insan değil:ehe

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
    Konu Sahibi
bunlar insan değil ya.Adamlar afyonun uyusturcusunu hazırlıyor.Daha cok seyleri var ama forumda anlatılacak bisi deil süresiz ban yeriz valla:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...