wawe görüşme sırasında kayıt...

Sponsorlu Bağlantılar

desper79

Üye
    Konu Sahibi
wawe görüşme sırasında kayıt...
Arkadaşlar merhaba..forumu takip ederek mobil bir işletim sistemli cep pc mi değiştirerek bende s8500 aldım..memnun kaldığımı söyleyebilirim..Sadece software olarak açıktayız gibi..Umarım gelecek günlerde bu açık kapanır..Sizden ricam wawe ile görüşme sırasında kayıt olayı ...ilginize teşekkürler..

adelante55

adelante55

Üye
maalesef ben bulamadım

__black__

__black__

Üye
yok kardeş denedim ama olmuyor

furkant

furkant

Üye
Ben denedim oluyor valla bişey yapmadan sadece konuşurken kayıt amblemi çıkıyor. Basınca kayıt oluyor.

GOKHAN44

Üye
kayıt yapamayan arkadaşlara açıklıyorum telefon görüşme sırasında ok yani basınca menü açılan tuşa bas ses kaydet var onu tıkla tamam

kizmayantepe

Üye
ama telefonunuz samsung u600 yazmuşsınız.

desper79

Üye
    Konu Sahibi
Ben denedim oluyor valla bişey yapmadan sadece konuşurken kayıt amblemi çıkıyor. Basınca kayıt oluyor.

denedim oldu diyorsunuz..Araştırmam sonucu bu call recording s8500xxh4 versiyonunda test aşamasında.Sizin versiyon nedir?

Bendeki h3 versiyonu ama call recording şuan yok.ilginize teşekkürler arkadaşlar.

memMmet

Üye
ya guldurmeyın adamı koskoca wave de ses kaydı olmazmı :DDD....arama esnasında ekranın en altında mavı uc nokta cıkıyo ya hanı secenekler gıbı ona tıklayınca ses kaydet dıye bır secenek gelıyo oradan ıstedıgın sesı kaydet :oke:

erem.qns

erem.qns

Üye
Kim demiş yok die. Gecen aksam denedim. Görüşme esnasında ekranın altında 3 noktaya dokunmanız sonrasında secenek cıkıo. VE ordan kayıt yapılıo. AMR olarak kayıt edio. Ses kaliteside gayet iyi hatta aynı ...

desper79

Üye
    Konu Sahibi
Kim demiş yok die. Gecen aksam denedim. Görüşme esnasında ekranın altında 3 noktaya dokunmanız sonrasında secenek cıkıo. VE ordan kayıt yapılıo. AMR olarak kayıt edio. Ses kaliteside gayet iyi hatta aynı ...

erem.qns arkadaşım bende yok. (...) tıklatınca parazit aç kapa var.kayıt olayını nasıl yaptın bilmiyorum ama galiba sürümlerle alakası var..

memMmet

Üye
senın kı cakma wave olmasın :ehe

mtunc52

mtunc52

Üye
evet bende versiyon custom fw ile yükselttim ve bu kayıt olayı duman oldu.Yani olay gerçek eski versiyona dönmeyi düşünüyorum ama zor galiba.

desper79

Üye
    Konu Sahibi
senın kı cakma wave olmasın :ehe

yok arkadaşım ne çakması :D

Bugün elime başka bir versiyonu olan wawe geçti onda vardı.Versiyonu JFE gibi bir sürümdü.Onda vardı.Eğer elindeki wawe lerde call recording yapamayanlar şaşırmasınlar.Çünkü versiyonla ilgili.Çok önemli ise olan versiyon şu ; reklam yapmak istemediğim için ismini vermiyim sadece KIRMIZI dersem anlarsınız.O şirketin getirdiği versiyonlarda var.Hatta nette dolaşan bir versiyon.

erem.qns

erem.qns

Üye
erem.qns arkadaşım bende yok. (...) tıklatınca parazit aç kapa var.kayıt olayını nasıl yaptın bilmiyorum ama galiba sürümlerle alakası var..

Dediğin gibi belki sürümle alakası vardır. Çünki ben telefonu güncelledim. Altta da resimde görünüo 'Ses Kaydetme ' :islik

desper79

Üye
    Konu Sahibi
evet bende versiyon custom fw ile yükselttim ve bu kayıt olayı duman oldu.Yani olay gerçek eski versiyona dönmeyi düşünüyorum ama zor galiba.

Aslında mümkün ama riskli olduğu malum.Sizi yanlış yönlendirmek istemem şu şekilde bir bilgi buldum.Bana ait değildir ALINTIDIR.

öncelikle aşşağıdaki linkten S8500XXJF7 surumunu indiriyorsunuz. multiloader de downloadı secin ve S8500XXJF7 surumunin içindeki tum dosyaları secin sadece CSC dosyasını türkiye için verdiğim CSC yi secin daha sonra yuklemeyi yapın artık CSC si turkiye olan avrupa romunuz oldu simdi telefonunuzu bilgisayara bağlayın

kiesi çalıstırın kies telefonu bulduktan sonra çalıştıra regedit yazın ve regeditde

hkey_curret_user/software/kies/deviceDB/ başlığı altında 1-2-3 diya sıralanır muhtemelen 3 ün altında

HIDSWVER, ProductCode, SoftwareRevision yer alır bunları

HIDSWVER: S8500JVJE6/S8500OJVJE6
ProductCode: GT-S8500BAATUR
SoftwareRevision: S8500JVJE6/S8500OJVJE6

şeklinde değiştirin ve güncelleme tusuna basın kieste kies fimware guncellemesi yaptıktan sonra türkiye için son rom yuklenmiş olucak artık son bir adım kaldı

şimdi *#5239870*# kodu tuşlayın karsınıza bir menu gelecek oradan Pre-configuration u secin ve şifre olarak *#27236*# girin karsınıza cıkan yerden TUR secin ve tamam diyin telefon belirli bir sure sonra kapanıp acılacak ve işlem tamamlanmıs olucak adımları doğru uygularsanız sorun ile karsılaşmazsınız ben denedim ve hiçbir sorun olmadı yanlız rehberiniz de dahil yuklediğiniz tum uygulamalarda silinecek yani telefon fabrika ayarlarına donmus olucak öncesinde rehberinizi yedeklemeniz yerinde olur

istenirse indirme linklerinide verebilirim.Tekrar izah ediyorum bu iş RİSKLİDİR.

bigambiX

Üye
Benim başka bir sorum var: wawe 8500 için, i-phone uygulamalarında olduğu gibi eczanelere ilişkin bir şey var mı acaba?

desper79

Üye
    Konu Sahibi
Benim başka bir sorum var: wawe 8500 için, i-phone uygulamalarında olduğu gibi eczanelere ilişkin bir şey var mı acaba?

şuana kadar rastlamadım ama eğer bulursam haber veririm.

carpediem81

Üye
Aslında mümkün ama riskli olduğu malum.Sizi yanlış yönlendirmek istemem şu şekilde bir bilgi buldum.Bana ait değildir ALINTIDIR.

öncelikle aşşağıdaki linkten S8500XXJF7 surumunu indiriyorsunuz. multiloader de downloadı secin ve S8500XXJF7 surumunin içindeki tum dosyaları secin sadece CSC dosyasını türkiye için verdiğim CSC yi secin daha sonra yuklemeyi yapın artık CSC si turkiye olan avrupa romunuz oldu simdi telefonunuzu bilgisayara bağlayın

kiesi çalıstırın kies telefonu bulduktan sonra çalıştıra regedit yazın ve regeditde

hkey_curret_user/software/kies/deviceDB/ başlığı altında 1-2-3 diya sıralanır muhtemelen 3 ün altında

HIDSWVER, ProductCode, SoftwareRevision yer alır bunları

HIDSWVER: S8500JVJE6/S8500OJVJE6
ProductCode: GT-S8500BAATUR
SoftwareRevision: S8500JVJE6/S8500OJVJE6

şeklinde değiştirin ve güncelleme tusuna basın kieste kies fimware guncellemesi yaptıktan sonra türkiye için son rom yuklenmiş olucak artık son bir adım kaldı

şimdi *#5239870*# kodu tuşlayın karsınıza bir menu gelecek oradan Pre-configuration u secin ve şifre olarak *#27236*# girin karsınıza cıkan yerden TUR secin ve tamam diyin telefon belirli bir sure sonra kapanıp acılacak ve işlem tamamlanmıs olucak adımları doğru uygularsanız sorun ile karsılaşmazsınız ben denedim ve hiçbir sorun olmadı yanlız rehberiniz de dahil yuklediğiniz tum uygulamalarda silinecek yani telefon fabrika ayarlarına donmus olucak öncesinde rehberinizi yedeklemeniz yerinde olur

istenirse indirme linklerinide verebilirim.Tekrar izah ediyorum bu iş RİSKLİDİR.
linkleri verirmisin kardeş ben yapacam bunu.yada alıntı yaptığın linki versen de olur.

Üst Alt