google anasayfa olmuyor

Sponsorlu Bağlantılar

mustafapak40

Üye
    Konu Sahibi
google anasayfa olmuyor
arkadaşlar google ana sayfa yapamıyorum değişik bir site benim ana sayfam olmuş onu değiştiriyorum google anasayfa yapıyorum internette giriyorum bakıyorum tamm google ana sayfa olmuş diyorum ama biraz bekleyip çıkıp girdikten sonra yeniden o eşki anasayfa oluyor bunu nasıl düzeltebirilirim bide çalıştıra regedit yazınca Kayıt Defteri düzenleme, yöneticiniz tarafından devreden çıkarılmış uyarısı alıyorum buna ve googleyi nasıl ana sayfa yapabilirm bu uyayırı nasıl düzeltebilirim iki konu hakkında bilgi verebilirmisiniz acaba ya rdım edenlere şimdiden teşekkürler

alemburda

alemburda

Üye
of çok oluyor bu biliyorum antivirüs'ün neyse değiştir ansayfa.reg diye bir dosya yükledim ona tıkladığında düzelecek anasayfan diğerlerini düzeltmen için:

ve bu arada gördüklerini düzeltme sadece çünkü bu şey tek birşey etkilemiyor verdiğim makalede hepsinden bahsetmiş !:oke:

Ekli dosyalar

mustafapak40

Üye
    Konu Sahibi
of çok oluyor bu biliyorum antivirüs'ün neyse değiştir ansayfa.reg diye bir dosya yükledim ona tıkladığında düzelecek anasayfan diğerlerini düzeltmen için:

ve bu arada gördüklerini düzeltme sadece çünkü bu şey tek birşey etkilemiyor verdiğim makalede hepsinden bahsetmiş !:oke:

kardeş yazdığın siteye girdim hani işte metin belgesinin içine yapıştırıyoz da onuda reg uzantılı olarak kaydediyoz ya kaydettim açtım o dosyayıda yine aynı hatayı veri yöndeticiniz tarafından devre dışı bırakılmıştır diye

alemburda

alemburda

Üye
Regedit

1.Çalıştıra gir oraya :gpedit.msc yazın ok.
2.şimdi karşınıza bir GRUP İLKESİ diye bir pencer açılacaktır
3.sol tarafta kullanıcı yapılandırması var onun altında ise Yönetim şablonları ona 2 kere tıkla
4.Onu açtığında altta sistem var sistemin üzerine 1 kere tıkla
5.sağ tarafta kayıt defteri düzenleme araçlarına erişimi engelle var ona çift tıkla üstte 3 seçenek var
6:Yapılandırılmadı etkin devre dışı bırak
Devre dışına tıkla ve uygula
Restart at pc ye

sorun çözülecektir.

Görev Yöneticisi
Başlat çalıştıra aşağıdakini kopyala yapıştır.

REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f

Umarım gpedit.msc kapalı değildir

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Arka planda çalışan bir servis veya uygulama otomatik olarak değiştiriyordur ya da virüstür.Açılışta çalışan uygulamalarınızı gözden geçirin.

kemal70

Üye
teşekkür ederim

Üst Alt