Ps2 hangi kasa daha iyi Fat mi slim mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
    Konu Sahibi
Ps2 hangi kasa daha iyi Fat mi slim mi ?
Ps2 almaya karar verdim ama fat mi alıyım slim mi ?
Kimisi diyo fat daha iyi kimi de diyo slim al daha güzel benim için görünüş önemli değil hangisi daha dayanıklıysa onu alıcam bi yardım :evet:

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
silim daha iyi ve kullanışlı ama bence ps2 ye verilen paraya yazık bilgisyarın ekranı ona bin basar illa ps alcam diosan ps3 bul ikinci el temiz ps2 yi hiç tavsiye etmem

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm ps3'alınca bi de oyun sorunu çıkcak o yüzden uğraşmak istemiyorum bi de lcd tv'de oynamayınca o kadar zevk vermez diye düşünüyorum
Slim ısınıyomuş filan ama nası yani ?

zx6r

zx6r

Üye
ps2 fat al arkadaşım bende halen var taş gibi

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm

birmot

birmot

Üye
arasında görüntü harici hiçbi fark yok.zaten ısınma sorunu olsa sony piyasaya sürmez kendini rezil etmemek için sen cihazın önünü arkasını açık tut yeter.bencede ps2 yerine 3 ama lcd yoksa alma pc ile idare et.

RedColt

RedColt

Üye
kim ne derse desin kalın kasa sağlamdır. slime göre

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm Yani kalın kasa daha iyi :hmmm

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm O zaman kalın olucak :D

carizma1643

Üye
playstatıon 2 slim modbo çipli al.ben ps-3 cafeciyim ve bunlardan kullanıyorum.her tür oyunu klonlayıp kopy yapıp oynarsın.cd leri 3 lira gibi ucuz oluo.normal flatlarda oynayabiliyosun.zahmetsiz kurulum ve rahatlıkla 6-7 saat oynarsın.tavsiyem ps-2 çipli sony

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
    Konu Sahibi
playstatıon 2 slim modbo çipli al.ben ps-3 cafeciyim ve bunlardan kullanıyorum.her tür oyunu klonlayıp kopy yapıp oynarsın.cd leri 3 lira gibi ucuz oluo.normal flatlarda oynayabiliyosun.zahmetsiz kurulum ve rahatlıkla 6-7 saat oynarsın.tavsiyem ps-2 çipli sony

Yani silm mi almalı ?

birmot

birmot

Üye
al psp bak keyfine evde oturup oyun oynucağına dağda bayırda okulda cafede parkta bahçede çayda çimende oyun keyfine var tak kulaklığı müzik dinle çıkar cebinden filim izle resimlerine bak e-kitap oku wifi olan her yerde internete gir.ps2 ikide bunları anca tv karşısında yaparsın zaten bunlar için evde pc var.

RedColt

RedColt

Üye
al psp bak keyfine evde oturup oyun oynucağına dağda bayırda okulda cafede parkta bahçede çayda çimende oyun keyfine var tak kulaklığı müzik dinle çıkar cebinden filim izle resimlerine bak e-kitap oku wifi olan her yerde internete gir.ps2 ikide bunları anca tv karşısında yaparsın zaten bunlar için evde pc var.

sen ps2 kulklanmadan konusuyorsun bence... bende suan hem ps2 hem psp var ... psp bi işe yaramıyor sıkıyor arada.

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm

birmot

birmot

Üye
sen ps2 kulklanmadan konusuyorsun bence... bende suan hem ps2 hem psp var ... psp bi işe yaramıyor sıkıyor arada.

bende ps3 var ps2 yi napayım bağlıyom psp yi ps3 e dosya alışverişi sonra hanginde istersen oyna

birmot

birmot

Üye
hem ps2 nin modası geçti artık sene de 1 yada 2 yeni oyun çıkıyo ps2 ye bence 2011 de tamamen oyun firmaları unutur o makinayı ps3 ün yanında ps2 atari gibi kalıyo zaten.

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
    Konu Sahibi
Çok doğru psp 'den önce pc yi mi iyileştirsem acep :hmmm

birmot

birmot

Üye
bence öyle yap hiç boşuna alma alcaksanda ps3 al.çünkü evde oynucaksan pc yeter.pc oyunları ps2 oyunlarından daha kaliteli görsele sahip.RedColt sana illa satçak ps2 sini ama sen sen ol sıfır al alcaksan

Üst Alt