Ps2 hangi kasa daha iyi Fat mi slim mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Slim almalısın, zaten fat bulamazsın kolay kolay. Ayrıca FIFA 11, PES 2011, NBA 2K11 ps2ye de çıktı, FIFA 11'i oynadım hiç fena değil zevkli güzel oyun olmuş. :D Ama tabi bende artık ps2'mi satıp XBOX 360 Arcade almayı düşünüyorum. Laptop kullandığım için sadece bilgisayarda sadece NBA 2k10 oynuyorum o da yetiyor zaten. Bilgisayar sistemleriyle uğraşılmaz be arkadaşım zaten 2 senede bir muhakkak parçalarını değiştirmelisin ama konsol 10 yıl gider sıkıntın olmaz yani ;)

birmot

birmot

Üye
Slim almalısın, zaten fat bulamazsın kolay kolay. Ayrıca FIFA 11, PES 2011, NBA 2K11 ps2ye de çıktı, FIFA 11'i oynadım hiç fena değil zevkli güzel oyun olmuş. :D Ama tabi bende artık ps2'mi satıp XBOX 360 Arcade almayı düşünüyorum. Laptop kullandığım için sadece bilgisayarda sadece NBA 2k10 oynuyorum o da yetiyor zaten. Bilgisayar sistemleriyle uğraşılmaz be arkadaşım zaten 2 senede bir muhakkak parçalarını değiştirmelisin ama konsol 10 yıl gider sıkıntın olmaz yani ;)

çok doğru katılıyorum ps3 alamıyosan xbox 360 al o kopya oyun çalıştırıyo oyunları ucuza getirirsin hemde ps3 kalitesinde oyun oynarsın.ps3 alamıyodan kastım korsan oyun oynatmaması sürekli oyun parası vermen gerekir.

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm

sekinardi

sekinardi

Üye
ya slim sanırım ince bak bende ince kasa var ısınıyor sıcak havayı dışarı atıyor hiçbir sorunu olmuyo ps3'e hiç girme oyunları ne kdr bılıyosun :) ps2 den ben çok memnunum oyunları süper ucuz pes 2011 arıyorum şimdi :D:D

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
    Konu Sahibi
Çok kararsız kaldım :hmmm
Ps3 daha güzel ama oyunları pahalı acaba onu kırdırtmak filan oluyo mu? Ya da chip'le filan korsan oyun ??

1stClas

Üye
Aga bende ps2 var da memnunum yanı (Slım) tasıması olsn slım daha rahat ama yok kardesım bnm tasımama fln gerek yok dıosn yaptr bı memeory attr ıcıne oyunu kullan

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
    Konu Sahibi
:oke:

ceto116111

ceto116111

Üye
kalın kasa al hdd bulursan daha ii olurrr

canturgay

canturgay

Üye
ikisinden de kullandım eski kasa daha iyi içinde fan olduğundan ısınma olmuyor:oke:

ka'in

ka'in

Üye
kalın kasa taş gibi ısınmaz sabahakadar.

ßy Berk

ßy Berk

Üye
ps2

Misafir - 514045

Konu hort olucak ama Ps2 slim var çipli bazı oyunlarda kasıyor nedendir underground 2 kasıyor mesela iki ayrı isodan yazdırdım ultra isoda minimum hız 3x ti o şekilde yazdırdım sebebi nedir
kullandigin dvd dandik olabilir ondan kasiyordur mesela bana sahte verbatim denk gelmisti yazdigim 4 dvd den 1 tanesi calisiyordu. simdi ise en dandik olarak tabir edilen princolara 8x yaziyorum sorunsuz calisiyor hepsi. zaten de elimdeki asus surucu (2017 model birsey) daha dusuk hiza inmiyor. yine de sorun yok. princo uzerinde 16x yazan beyaz diskleri oneriririm 50 lik paket al imgburn e verince princorgm1 gorunmesi lazim fail orani sifira yakin her yazdigim calisiyor ps2 slim schph 700004 cihaz

Üst Alt