5800 ve 5530 için C6 Yazılımı --PNHT--

Sponsorlu Bağlantılar

Rich4arD

Rich4arD

Üye
ilk açılırken güzel ana menü açılınca süper. mutlu olunca süper ötesi. kullanmaya başladıkça dahiyane bi şey hocam :D

Hmm tamam anLadım .d.d
Bu fw için modLu yazıLım derken ? ModLu yazıLım neki ? peki bu fw ne ? anLatabiLirmisin sakıncası yoksa :hmmm

mustafa

mustafa

Üye
yükleyince ne geçecek elimize arkadaşlar c6 da olupta 5800 da olmayan neler var?
şu an için homescreen ekranı. kullandıkça yorumlarım artacak ;) c6 ya illaki daha ileri şeyler koymuş olacak ki telefonu satabilsin nokia. o yüzden artısı olacaktır ;)

werarce

werarce

Üye
fw sürüm anlamında. modlu ise kişiselleştirilmiş sürüm demek

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Ben haLa burdayım ve bi kaç biLgi istedim ama cevapLarını aLamadımmmmm biLmem msj yerine gittimi .p.p

f@tih.

f@tih.

Üye
yaa ben bu adamı boşuna sevmiyorum boşuna kanım ısınıyor demiyorum. hemen yardıma yetişiyor. kardeşimsin yaa. artık senden bu fw için modlu yazılım bekliyorum haberin ola :D
Sağol varol kardeşim.Sindire sindire hayırlısı ile.2 gün filan bekleyebiliriz derseniz;birşeyler yapmaya çalışırım.Belki benden önce çıkaranlar olabilir ama ben aceleye getirmek istemiyorum.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Sağol varol kardeşim.Sindire sindire hayırlısı ile.2 gün filan bekleyebiliriz derseniz;birşeyler yapmaya çalışırım.Belki benden önce çıkaranlar olabilir ama ben aceleye getirmek istemiyorum.

Geç oLsun güç oLmasın abi :) Çok güzeL bi konu yapıcaksan bekLeriz :) TeşekkürLeride esirgemeyiz tabi :)

werarce

werarce

Üye
bence v6 sürümünde 5800 ada eklerler o ekranı diye düşünüyorum

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye

böyLe bi uyarı çıkıyor ???

mustafa

mustafa

Üye

biliyorum kardeşim. bekliyor olacağım o süre zarfında ingilizcesini kullanırım. senin cfw çalışmalarının dışında cfw kullanmıyorum zaten ;)

werarce

werarce

Üye
şuanda türkçe oldumu ingilizcemi

werarce

werarce

Üye
yazdımya senin sorularına cevap daha kısa yazılmaz zaten :d:

Rich4arD

Rich4arD

Üye
yazdımya senin sorularına cevap daha kısa yazılmaz zaten :d:

Kardeş pardon gözden kaçırmışım maiLLer kafayı yedirdi yeniLe yeniLe öLdüm ama görmemişim pardon + Cevabın içinde teşekkürLer :oke: O zaman süper modLu isteriz :ehe:ehe

mustafa

mustafa

Üye
Hmm tamam anLadım .d.d
Bu fw için modLu yazıLım derken ? ModLu yazıLım neki ? peki bu fw ne ? anLatabiLirmisin sakıncası yoksa :hmmm

bunu normal bi fw olarak görürsek f@tih kardeşimin yaptığı kendince harmanlayıp ortaya bi şeyler çıkarttığı fw ye modlu fw diyebiliriz :D

werarce

werarce

Üye
rica ederim iyi hazırlanmış modlu fw süper olur bide türkçe olursa :P çokşeymi istedim yoksa :d:

Üst Alt