5800 ve 5530 için C6 Yazılımı --PNHT--

Sponsorlu Bağlantılar

DYNAMIXX

DYNAMIXX

Üye
mustafa kardeş bizde işte modlu yazlmdan anlamyrz kısadan anlatsana :d

-hasangun-

-hasangun-

Üye
"NFE will be posted tomorrow"
adonixten alıntı.bugün için beklemeyin Türkçe dil entegre olayını ingilizce yükleyin deneyin :D

Rich4arD

Rich4arD

Üye
"NFE will be posted tomorrow"
adonixten alıntı.bugün için beklemeyin Türkçe dil entegre olayını ingilizce yükleyin deneyin :D

Yaa sanki yaptıkta bide tr si kaLdı :)
Ben anLamadım arkadaş yapmış yani normaL hackLeme gibi mi yapıyorz ? öyLeyse hemen yapıcam yada tr yi bekLerim

DYNAMIXX

DYNAMIXX

Üye
ya poter bt normal hacklemenin ksa yolu özeti basit yolu yokmu xD

DYNAMIXX

DYNAMIXX

Üye
pardoon :d potter_pp

mustafa

mustafa

Üye
AnLamadım nasıL yükLicez ? normaL hack yükLer gibi ?
NasıL yükLedin anLatırmısn ?

mustafa kardeş bizde işte modlu yazlmdan anlamyrz kısadan anlatsana :d

benim konumdaki linkleri indirin arkadaşlar
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...aslar-buyrun-kisa-anlatim-eklendi-316551.html

daha sonra
burda jaf ın resimli anlatım mevcut.
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...5-hack-turkce-and-resimli-anlatim-304566.html

bu konudan indirdiğiniz dosyayı ilgili yere atıp gerekeni yapın.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Yani normaL hack yapıcaz ? o zaman koLay zaten 2 dk ya yapıLıyor yapıyorum yani de tr yoksa tr yi bekLiyorum ben biLmem anLatabiLdimmi :)

mustafa

mustafa

Üye
Yani normaL hack yapıcaz ? o zaman koLay zaten 2 dk ya yapıLıyor yapıyorum yani de tr yoksa tr yi bekLiyorum ben biLmem anLatabiLdimmi :)

aynen. ingilizce kullanın ne olacak. yabancılık çekmezsiniz o kadar :D

mustafa

mustafa

Üye
dostum hangi product code nu seçtin acaba?

product kodu seçmedim ki hocam. jaf'ın ilgili yerine klasörüne kopyaladım dosyaları. otomatik gördü zaten jaf. direk yükledim.

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca sen modlu yazılım yapıyorsun hocam şu türkçeyi fw ye gömde türkçe kullanalım :D

f@tih.

f@tih.

Üye

ilk olarak indirmiş olduğunuz 148 mb dosyayı C:\RM-356 klasörü içine taşıyın.
Hafıza kartınızı formatlayıp kapatmış olduğunuz telinize yerleştirin.Teli PC ye usb kablonuz ile bağlayın.

1-JAF ı ogm_emulator.exe ile açın.
3-BB5 tıklayın ve OFFLiNE seçin.
2-Dead usb - Manual Flash - Normal mode - Factory set seçin.
4-MCU tıklayıp adını C0r olarak değiştirdiğiniz dosyayı seçin.(RM-356_51.0.006_prd.core.C00 ==> RM-356_51.0.006_prd.core.C0r)
5-PPM tıklayıp RM-356_51.0.006_prd.rofs2.V01 seçin.
6-Ape Variant tıklayıp RM-356_51.0.006_026_000_U01.uda.fpsx seçin.
7-şimdi FLASH'a basacaksınız.
8-çıkan uyarıya yes deyip ardından telin açma tuşuna hafifçe dokunun.
9-Arkanıza yaslanın sabırlı olun ve tel piN sorana kadar bekleyin.
10-Artık usb kablonuzu PC den ayırabilirsiniz.

Tel installserver.exe ile hackli.Rompatcher+ göremedim.

indirmiş olduğunuz dosyaları kesinlikle C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356 içine atmayınız.

@GS_li anlatımı ilk mesajına eklersen sevinirim.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
product kodu seçmedim ki hocam. jaf'ın ilgili yerine klasörüne kopyaladım dosyaları. otomatik gördü zaten jaf. direk yükledim.

ayrıca sen modlu yazılım yapıyorsun hocam şu türkçeyi fw ye gömde türkçe kullanalım :D

Ben zaten tr yi bekLiyorum o zaman yükLicem :)
Biraz bahsedermisin ? yani güzeL mi yoksa iyimi ? yoksa çok iyimi ? yoksa çok güzelmi ? yoksa mükemmeLmi ? yoksa müthiş mi ? yoksa manyak mı ? yoksa dehşet mi ? yoksa Dehşet manyak karışık öTesimi ? .d.d.d onu söyLe ing de oLsa yaparım ing var zaten yarıdan fazLa bende .d

mustafa

mustafa

Üye

ilk olarak indirmiş olduğunuz 148 mb dosyayı C:\RM-356 klasörü içine taşıyın.
Hafıza kartınızı formatlayıp kapatmış olduğunuz telinize yerleştirin.Teli PC ye usb kablonuz ile bağlayın.

1-JAF ı ogm_emulator.exe ile açın.
3-BB5 tıklayın ve OFFLiNE seçin.
2-Dead usb - Manual Flash - Normal mode - Factory set seçin.
4-MCU tıklayıp adını C0r olarak değiştirdiğiniz dosyayı seçin.(RM-356_51.0.006_prd.core.C00 ==> RM-356_51.0.006_prd.core.C0r)
5-PPM tıklayıp RM-356_51.0.006_prd.rofs2.V01 seçin.
6-Ape Variant tıklayıp RM-356_51.0.006_026_000_U01.uda.fpsx seçin.
7-şimdi FLASH2a basacaksınız.
8-çıkan uyarıya yes deyip ardından telin açma tuşuna hafifçe dokunun.
9-Arkanıza yaslanın sabırlı olun ve tel piN sorana kadar bekleyin.
10-Artık usb kablonuzu PC den ayırabilirsiniz.

Tel installserver.exe ile hackli.Rompatcher+ göremedim.

indirmiş olduğunuz dosyaları kesinlikle C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356 içine atmayınız.

@GS_li anlatımı ilk mesajına eklersen sevinirim.

yaa ben bu adamı boşuna sevmiyorum boşuna kanım ısınıyor demiyorum. hemen yardıma yetişiyor. kardeşimsin yaa. artık senden bu fw için modlu yazılım bekliyorum haberin ola :D

Rich4arD

Rich4arD

Üye
yaa ben bu adamı boşuna sevmiyorum boşuna kanım ısınıyor demiyorum. hemen yardıma yetişiyor. kardeşimsin yaa. artık senden bu fw için modlu yazılım bekliyorum haberin ola :D

Bu fw için modLu yazıLım derken ? ModLu yazıLım neki ? peki bu fw ne ? anLatabiLirmisin sakıncası yoksa :hmmm

mustafa

mustafa

Üye
Ben zaten tr yi bekLiyorum o zaman yükLicem :)
Biraz bahsedermisin ? yani güzeL mi yoksa iyimi ? yoksa çok iyimi ? yoksa çok güzelmi ? yoksa mükemmeLmi ? yoksa müthiş mi ? yoksa manyak mı ? yoksa dehşet mi ? yoksa Dehşet manyak karışık öTesimi ? .d.d.d onu söyLe ing de oLsa yaparım ing var zaten yarıdan fazLa bende .d

ilk açılırken güzel ana menü açılınca süper. mutlu olunca süper ötesi. kullanmaya başladıkça dahiyane bi şey hocam :D

werarce

werarce

Üye
yükleyince ne geçecek elimize arkadaşlar c6 da olupta 5800 da olmayan neler var?

Üst Alt