Duyuru Atışmalar Tartışmalar Konu Dışı Grup Halinde Muhabbetler Geyik Çevirenler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sevimrecep

sevimrecep

Üye
sakin olun beyler bi yanlışlık olmuş tekrarlanmaz merak etmeyin...!!!!!!!!!!!!!!

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Tuba daha fazlaydı sankim :ehe
Neyse Canım Hangimiz Yeni Geldigimizde tam Yerine konu Actık Bende Yanlış Yere Acardım :d:

Onur Saka

Onur Saka

Üye
aha yakalandık la kac kac kac :kac::kac::kac::kac:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
senin gibi büyük şeylerden etkilenmek istemzler belki:D
Anladığım kadarıyla sen büyük şeylerden etkileniyorsun, karşındakini kendin gibi sandığına göre…
Ama kendin hakkında böyle gereksiz bilgileri konuların ortasında açığa vurmazsan sevinirim. Sen her konuda durup duruken bana laf atarsan uyarı puanlarının büyüklerinden hoşlanmaya başlayacaksın...
Ne demişler, uyarılmak kaçınılmazsa zevkine varacaksın...

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
Anladığım kadarıyla sen büyük şeylerden etkileniyorsun, karşındakini kendin gibi sandığına göre…
Ama kendin hakkında böyle gereksiz bilgileri konuların ortasında açığa vurmazsan sevinirim. Sen her konuda durup duruken bana laf atarsan uyarı puanlarının büyüklerinden hoşlanmaya başlayacaksın...
iyi be sen kazandın:hmmm

MeLaNKoliaTDK

MeLaNKoliaTDK

Üye

şu son cümleniz hoşuma gitti biraz degiştirmişiniz :D

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye

iyi be sen kazandın:hmmm
Dermişim :ehe Uyarılardan korkan senin gibi olsun. :d:

Ama kendin hakkında böyle gereksiz bilgileri konuların ortasında açığa vurmazsan sevinirim.
O gereksiz bilgiler banamı ait evet. Maxicep kurallarını biliyorum. Kimsenin sahsına HAKARET ETMEDİĞİM sürece istediğimi yazma özgürlüğüne sahibim. Eğer konu dışı yazdığım için ben uyarı alacaksam burdaki üyelerin % 60 da uyarı almalıdır. Çünkü konu dışına göz attığımızda herkes konu dışına çıkıyor.

Sen her konuda durup duruken bana laf atarsan uyarı puanlarının büyüklerinden hoşlanmaya başlayacaksın...
İstemiyorsan senin birdaha hiç bir mesajına alıntı yapmam. Sorduğun sorulara cevap bile vermem. Muhattap olmam. Sana sataşmamda ki en büyük etken üyelerin dialoglarıydı. Ama tabiki onlara davrandığın gibi bana davranmak zorunda değilsiniz Sayın Admin....

EroL

EroL

Emekli Yönetici
:ehe:d:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yengede bir dengesizlik var ama :hmmm
Neyse...

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
oruç başıma vurdu :ehe

Pure Life

Pure Life

Üye
Dermişim :ehe Uyarılardan korkan senin gibi olsun. :d:

O gereksiz bilgiler banamı ait evet. Maxicep kurallarını biliyorum. Kimsenin sahsına HAKARET ETMEDİĞİM sürece istediğimi yazma özgürlüğüne sahibim. Eğer konu dışı yazdığım için ben uyarı alacaksam burdaki üyelerin % 60 da uyarı almalıdır. Çünkü konu dışına göz attığımızda herkes konu dışına çıkıyor.

İstemiyorsan senin birdaha hiç bir mesajına alıntı yapmam. Sorduğun sorulara cevap bile vermem. Muhattap olmam. Sana sataşmamda ki en büyük etken üyelerin dialoglarıydı. Ama tabiki onlara davrandığın gibi bana davranmak zorunda değilsiniz Sayın Admin....
wuuuuuvvwww yoruma bakın :hmmm
Yengede bir dengesizlik var ama :hmmm
Neyse...

:ehe:ehe

ya bi ara profile baksana :D
bizden saklı gizliniz mi var? Niye şifreli konuşuyorsunuz :naughty:

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Tanımıyorum kendilerini :ehe
Gerçekten saçmalıyorsn ... Başka hiçbir şey değil yani .

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
Çok küçük şeylerden etkileniyorsunuz arkadaşlar :D

senin gibi büyük şeylerden etkilenmek istemzler belki:D
Rahatsız edici ne demişim şimdi ben burda anlamadım. Küfür mü etmişim hakaretmi yada lafmı sokmuşum.:angry:
Tanımıyorum kendilerini :ehe
Gerçekten saçmalıyorsn ... Başka hiçbir şey değil yani .
Beni tanımayanları doğal olarak bende tanıyamam. Şu yorumu yazdım diye uyarı alacaksam bu gün maxicebe son girişim. Burcu ablayı ben zorluyordum ama girmek istememekle çok haklıymış

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Canım, gereksiz yere bulaşıyorsun adama, durduk yere hiçbir şey söylemeden laf atıyorsun e haliyle cevap gelince de sinirleniyorsun boşu boşuna kendini geriyorsun ... Tarafsız bakıyorum ve bunları görüyorum

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
Diğer konulara yok cocukça yok bilmem ne ce diyerekte tarafsız bakıyorsun dimi? Her mesajıma olumsuz yorum yaparakta tarafsızsın dimi? Ben Ata abiye kızmıyorum, laf atacaksak lafı da yemesini biliriz. Kah şakalaşırız kah azarlanırız o benim büyüyüm.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Diğer konulara yok cocukça yok bilmem ne ce diyerekte tarafsız bakıyorsun dimi? Her mesajıma olumsuz yorum yaparakta tarafsızsın dimi? Ben Ata abiye kızmıyorum, laf atacaksak lafı da yemesini biliriz. Kah şakalaşırız kah azarlanırız o benim büyüyüm.

Seninle tartışmayacağım, sen olduğun için ... Senliğini kaybetme :)

Pure Life

Pure Life

Üye
Bir günde kavgasız geçirin şu gününüzü yahu. Çıkıp gidecem sizin yüzünüzden gidemiyorum. Crazy Girl yazmayacak konuya. Atacım kusura bakma canım onun adına ben özür diliyorum.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Neyse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt