• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Samsung Galaxy S: İşlemci Hızını 1.6 GHz'e Kadar Arttırın!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S: İşlemci Hızını 1.6 GHz'e Kadar Arttırın!
Anavatanında karşılaştığı başarılardan sonra, dış pazarlarda da oldukça ilgi gören Samsung Galaxy S’nin 1 GHz hızındaki işlemcisinin hızının arttırılabildiği ortaya çıktı. Samsung Galaxy S'nin AT&T versiyonu olarak nitelendirebileceğimiz Captivate'in işlemcisinin hız aşırtmayla 1.2 GHz'e yükseltildiğine dair yayınlanan görsel resim doğrultusunda elde edilen bilgilere göre cihazın işlemci performansı 1.6 GHz hızına kadar arttırılabiliyor.

( Samsung Galaxy S'nin hızına, hız katın! )

Eğer sizde cihazın işlemci hızını arttırmak istiyorsanız, ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Lacrymosa

Üye
Zaten bütün telefonları eziyordu bu şekilde anasını ağlatır.

t-slim

Üye
nasıl yapılacağı hakkında bilgi verseydiniz iyi olurdu.

everest11

everest11

Üye
samsung 1 numara 1.6 çok çok iyi

hakan.c

hakan.c

Üye
program galiba telefona overclock gibi bişey yapıyor...

franzliszt

franzliszt

Üye
n900 1.7 gh e yükseltildi nereye anasını ağlatıyor

Lacrymosa

Üye
n900 1.7 gh e yükseltildi nereye anasını ağlatıyor

Zuhahahahhahaahahaha. N900'deki işlemcinin 1.7 'si ile Galaxy S'deki işlemcinin 1.7 'si arasında ne kadar fark var biliyor musun sen? Zuhahahha. :D

PainKillerOfear

Üye
ilerde i phone almayı düşünüyom bg de çok ucuz buraya göre kontratsız bulursam ohh süper :D napcam samsungu

efato

efato

Üye
bu overclock işlemi pil ömrünü ne oranda değiştiriyor bilgisi olan var mı ?...

nokia5800?

Üye
slm ben almanyadayım cumartesi günü samsung i9000 galaxy s aldım ve telefon çok iyi ama ben bunun ghz sini arttırırsam telefona zarar gelir mi ve samsung bu programı onaylamışmı....

franzliszt

franzliszt

Üye
arkadaşım güldürme beni boşu boşuna yazdırma kendine ikiside cortex 8 hahahaha gpu ları oynar :D sana zuhahahaha :D ayrıca biri direk linuxn900 diğeri mhz kayıpluı android o kayıpda sistem çeviricisinden kaynaklı gül gül de kendine gül :D

--------------- Ekleme ---------------

Zuhahahahhahaahahaha. N900'deki işlemcinin 1.7 'si ile Galaxy S'deki işlemcinin 1.7 'si arasında ne kadar fark var biliyor musun sen? Zuhahahha. :D

üstteki mesajımı iyice oku :D

Lacoste

Lacoste

Üye
zaararı olmazmı telefonuma :D

akyzmn

akyzmn

Üye

Lacoste

Lacoste

Üye
o soğutucuyu çıkarın bakıyım bi ortada telefon kalıyomu

_vezir_

Üye
kardeş senin o n900 işletim sitemi ile galaxy s nin işletim sistemi arasında far var adnroid den önce ipone nin işletim sistemine yetişe bilen varmı idi şimdi ise ipone androide kaptırdığı tahtı yenide ele geçirecem diye uğraşıyor nokia nın hanki ürününü getirirsen getir android le baş edemez

antepli-27

Üye

Aynen katiliyorum :D galaxy s i cekemeyenler cok
iphone 4 bile eziyor Galaxy s (h)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt