nokia c5 te wifi var mı???

Sponsorlu Bağlantılar

omer1230

omer1230

Üye
    Konu Sahibi
nokia c5 te wifi var mı???
arkadaşlar ben bu c5 i uzun zamandır takip ediyorum sonunda teknosanın sitesinede geldi alıcamda kafam karıştı teknosanın sitesinde wifi var diyor acaba bi yanlışlık mı var yoksa gerçekten wifi varmı bu telefonda?

--------------- Ekleme ---------------

teknosa c5:

Stevono38

Stevono38

Üye
Arkadaşım bunda wifi yok ben kullanıyorum

konyarapp

Üye
bende kullanıyorum ve malesef wifi yok

djberkay26

djberkay26

Üye
yardım edin yeni aldım bataryanın yanındaki mesaj logosu durmadan yanıp sönüyo mesaj olmamasına rağmen :sos

campel81

campel81

Üye
yok kardeşim wi fi yok ama yinede süper telefon yani pefarruatları o eksiği kapatıyor:oke:..

OğuzcanAbi

Üye
wifi yoksa 400 lira werilmez be kardeş

mmervee35

Üye
bildiim kadryla yk ama supr bi telefn ya..

kizltutku

kizltutku

Üye
wi fi evet gerekli ama 400 lira verilirmi¿¿¿kişinin kendine kalmış tamamen tercih meselesi kibar kullanışlı ve fonksiyonel ihtiyaçlarımı karşılıyor ben verdim wifi olmasada olur.

recep5982

Üye
yardım edin yeni aldım bataryanın yanındaki mesaj logosu durmadan yanıp sönüyo mesaj olmamasına rağmen :sos
o yanıp sonen sey maılındekı mesajları gosterıyo yada maılıne mesaj gelmıs demek oluyo bendede maıl geldıgınde yanıp sonuyo

OğuzcanAbi

Üye
fikrimi deiştiriorum werilir geniş çaplı bi incele yaptım güzel bi telefon

OğuzcanAbi

Üye
demi bayaa arştırma yaptım

memeterdo

Üye
o yanıp sonen sey maılındekı mesajları gosterıyo yada maılıne mesaj gelmıs demek oluyo bendede maıl geldıgınde yanıp sonuyo

Sim mesaj hafızasıda dolu olabilir.mesajlara girin.Seçenekler sim hafızasını göster diyin ve sizm hafızasındaki mesajarı silin.

OğuzcanAbi

Üye

süper telefon yahu

--------------- Ekleme ---------------

süper telefon yahu

thunderbirdss

thunderbirdss

Üye
mesaj kutun dolmuş sanırım...
mesajlarından biraz silmen gerekecektir ki yeni sms ler gelebilsin...

seli06

Üye
sakın almayın ben çok pişmanın dil tercihinde türkçe bile yok telefonun :ağlarım:

mstfkbyk

Üye
Wi-fi Olmayanılr Ama Cok Kullanıslı Bır telefon Ben Kullanıorum Bızzat Super Bır Telefon Duruşuyla Kullanısıyla...
Tuşlarıda Cok Rahat Ayrıca...

burak akkurt

burak akkurt

Üye
sim kartta mesaj var demektir sim mesajları sildinmi gider

Starsley

bnecede guzel bı telefon ama wıfı olmayan telefondan hayıt gelmez bugun cın malı telefonda bıle wıfı var o fıyata alma bence

abalasiko

Üye
djberkay29 aynı şey bende de oldu virüs girmiş meğersem hafıza kartını biçimlendir geçer ben öyle yaptım...

Üst Alt