Hp G62 notebook inanılmaz fiyata 4gb ram harici ekran kartlı ati 490tl teknosa

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
futbol123

futbol123

Üye
Hp G62 notebook inanılmaz fiyata 4gb ram harici ekran kartlı ati 490tl teknosa
rkadaşlar internette gezerken bu notebook dikkatimi çekti fiyat oldukça iyi
amd n620 2.8ghz 2mb cache çift çekirdek
4gb ram
512mb ati 5470 64bit ekran kartı harici
320gb harddisk
sadece 490tl param olsa hemen alırdım kaçırmayın bu fiyata hp gibi kaliteli bir notebook bulmak zor

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Dostum cihazı göremedim ?

futbol123

futbol123

Üye
444 55 99
bi sor istiyorsan

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Mahalesef aradım böyle bi kampanya göremiyorum dedi :S daha önce var mıydı dedim ona da olumsuz bir cevap verdi. Kendilerininde pek haberi yok ...

futbol123

futbol123

Üye
Mahalesef aradım böyle bi kampanya göremiyorum dedi :S daha önce var mıydı dedim ona da olumsuz bir cevap verdi. Kendilerininde pek haberi yok ...
kampanya vardı uğraşmamak için demiştir öyle neyse sağlık olsun kısmedin değilmiş:)

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
kampanya vardı uğraşmamak için demiştir öyle neyse sağlık olsun kısmedin değilmiş:)

Dediğin gibi dostum baya iyi bir kampanya olmuş çokta ihtiyacım vardı böyle bir kampanya bulursam iyi olacak : ) ilgin için sağol dostum

futbol123

futbol123

Üye
Dediğin gibi dostum baya iyi bir kampanya olmuş çokta ihtiyacım vardı böyle bir kampanya bulursam iyi olacak : ) ilgin için sağol dostum
yeni kampanyalar kesin olacaktır teknosa ve diğer elektronik eşya satan siteleri takip etmen gerek dostum :)

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye

Bu cihazı düşünüyorum şuan fiyat olarak 500-550 TL bütçe ayırabiliyorum bu fiyata ancak güzel bir masaüstü alınabilir bu fiyata laptop özellikleri düşük kalıyo ... : )

futbol123

futbol123

Üye

Bu cihazı düşünüyorum şuan fiyat olarak 500-550 TL bütçe ayırabiliyorum bu fiyata ancak güzel bir masaüstü alınabilir bu fiyata laptop özellikleri düşük kalıyo ... : )
ekran kartı yok sakın alma ayriyetten en az 100tlde ekran kartı alırsın

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
ekran kartı yok sakın alma ayriyetten en az 100tlde ekran kartı alırsın

Ekran kartı çok önemli değil benim için. Oyun oynayan biri değilim dostum. Ama senin 500-550 TL arası önerebileceğin bir bilgisayar var mı ?

futbol123

futbol123

Üye
Ekran kartı çok önemli değil benim için. Oyun oynayan biri değilim dostum. Ama senin 500-550 TL arası önerebileceğin bir bilgisayar var mı ?

s[/URL]uan için bu modeller var dostum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt