Turkcell Her yöne kampanyası acele edin.

Sponsorlu Bağlantılar

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Her yöne kampanyası acele edin.
Ilk 300 kisiden biri olun, avantajli konusun.

16 Mayis – 16 Haziran 2010 tarihleri arasinda her gün kampanyaya basvuran ilk 300 kisiden biri olun,
Tek seferde 20 TL yükleyin, 30 gün boyunca tüm her yöne 100 dk bedava konusun,
Tek seferde 30 TLyükleyin, 30 gün boyunca tüm her yöne 150 dk bedava konusun,

Üstelik ek olarak 30 gün boyunca her yöne 300 SMS de hediye.

Kampanyaya kaydolduktan sonra, 30 gün içinde tek seferde 20 TLve daha fazla yükleme yapmanizdan itibaren, 3 ay boyunca 30 günde bir yükleme yaparak kampanya avantajindan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Kampanya 16 Mayis – 16 Ekim 2010 tarihleri arasinda geçerlidir.
Kampanyaya kayit için; BEDAVA yazarak 2088’e mesaj göndermeniz, daha sonra en az 20 TL’lik Standart Kart yüklemeniz yeterlidir.
Kampanyaya kaydiniz gerçeklestikten sonra hattiniza 30 gün içinde 20 TL ve üzeri yükleme yaparak kampanya avantajinizi baslatabilirsiniz. Kampanyadan 3 ay boyunca yararlanmak için ilk 20 TL ve üzeri yüklemenizi kayit tarihinizden itibaren 30 gün içinde yapmaniz gerekmektedir.
Yükleme yapmanizdan itibaren 30 gün boyunca her yöne konusabileceginiz hediye dakikalar ve SMSler kazanacaksiniz. Hattiniza tek seferde 20 TL yüklediginizde yurt içi her yöne 100 dk ve 300 SMS, 30 TL yüklerseniz her yöne 150 dk ve 300 SMS kazanacaksiniz.
Teklifiniz tanimlandiginda ve bittiginde size kisa mesajla bilgilendirme yapilacaktir.
Bilgilendirme mesajini aldiktan sonra teklifin geçerlilik süresi 30 gündür.
30 gün sonra kullanilmayan hediye dakika ve SMSler silinir.
Kampanya katiliminizdan sonra, 3 ay boyunca kampanya avantajindan yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bunun için, 30 günlük indirimli konusma sürelerinin bitiminde hattiniza tekrar en az 20 TL yüklemeniz gerekmektedir. Kampanya, ilk 20 TL ve üzeri yükleme yaptiginiz tarihten itibaren 3 ay sonra otomatik olarak sona erecektir.
Kampanyaya katilacak kisi sayisi günlük 300 kisi ile sinirlidir.Kampanya bireysel hazir kart kullanicilari için geçerlidir.
Kampanya katilimi ücretsizdir.
Kampanyaya, tüm tarifelerdeki aboneler katilabilir.
Daha önce Yükle Kazan 100, Yükle Kazan 150, Ocak Yükle Kazan 100 ve Ocak Yükle Kazan 150, Gel Kazan, Bütünyer ve Bütünyer 2 kampanyalarina kayitli olan aboneler kampanyaya katilamayacaktir.
Kampanyaya katilan aboneler IPTAL yazip 2088'e göndererek kampanya teklifinden yararlanmamayi seçebilirler.

Hediye dakika ve SMS sorgulama:

*123*70# tuslayarak kalan bedava konusma sürenizi, *123*71# tuslayarak kalan bedava SMS adedinizi ve hangi tarihe kadar yararlanabileceginizi ögrenebilirsiniz.

Ödemeli arama & Konferans görüsme:

Kazandigimiz bedava dakikalari ödemeli arama ve konferans görüsmede kullanabilirsiniz.

Numara degisikligi & Devir:

Numara degisikliginde bedava konusma hakkiniz devam eder ancak devirde devam etmez.

sık sorular

Bu kampanyaya katilmadan önce 20 TL ve üzeri yükleme yapmistim.Kampanyaya katildiktan sonra direkt indirimden yararlanabilir miyim?

Hayir, indirimden yararlanabilmek için kampanyaya katildiktan sonra tekrardan 20 TL veya üstü yükleme yapmaniz gerekmektedir.
Ayni ay içinde ikinci kere 20 TL veya üstü yükleme yapmam durumunda indirimli konusma sürem uzayacak mi?

Hayir. Örnegin. 1 Haziran'da 20 TL yüklediniz. Bedava dakikalariniz ve indirimli konusma avantajiniz 30 Haziran’ a kadar devam edecektir. 16 Haziran'da tekrar 20 TL yüklediniz . Bu yüklemenizde hattiniza yeni bedava dakikalar ve SMSler yüklenmez ve indirimli konusma ve mesajlasma imkaniniz hala 30 Haziran’a kadar devam eder. 30 gün içinde yapilan ek yüklemelerde bedava dakikalar ve SMSler tekrar tanimlanmaz.
Hesabimda 20 TL var, kampanyaya katilip yükleme yapmadan kampanyadan yararlanabilir miyim?

Hayir. Kampanyadan yararlanmak için önce kampanyaya katilim SMS i gönderilmeli, sonra yükleme sarti yerine getirilmelidir.
Tonla kazandan veya diger kampanyalardan hediye TL'lerim var. Öncelikle bu hediye TL'ler bittikten sonra mi hediye dakikalarimla görüsecegim? Hediye dakikalar nasil ücretlendirilecek?

Hediye dakikalar kampanyaya ait ücretlendirme esaslarina göre ücretlendirilir.
Ayni çagri içinde Nar veya baska bir kampanyadan kazandigim TL'lerim biterse bedava dakikalarimi kullanmaya devam edebilir miyim?

Ayni çagri içerisinde bedava dakikalar kullanilamaz.
Cepten Vadaa'dan kazandigim TL'ler ile kampanyanin avantajindan yararlanabilecek miyim?

Evet.
Kayit olduktan sonra 20 TL transfer etsem olur mu, kampanyadan faydalanabilir miyim?

Hayir, faydalanabilmeniz için kayit olduktan sonra bir kerede en az 20 TL yüklemeniz gerekir.
Kampanyaya katildiktan sonra telefonum ya da hattim çalinirsa bedava kontörlerime ne olur?

Yedek sim kartinizi alsaniz bile bedava dakikalarinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
Hattimda hiç TL yokken, yüklenen hediye dakikalari ile arama yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz.
Adima kayitli diger hatlarla da kampanyadan faydalanabilir miyim?

Evet, faydalanabilir. Hat sayisi sinir bulunmamaktadir.
Kazandigim bedava dakikalar nasil ücretlendirilir?

Kazandiginiz dakikalar dakikasi 10 kurustan 30 saniyede 1 ücretlendirilecektir.
27088’e gönderdigim SMS için ne kadar ücretlendirilirim?

2088’e gönderdiginiz SMS’ler ücretsizdir.
Özel servis numaralari, kampanya kapsaminda kazandigim hediye dakikalar üzerinden mi ücretlendirilir?

Yarisma servisleri, sohbet hatlari, bilgi ve danisma numaralari, Turkcell Müsteri Hizmetleri, tüm katma degerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarina dogru yapilan arama ücretleri yararlanmakta oldugunuz kampanyadaki ücretlendirmelerden farklidir, kampanyanizda belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüsme süreleri bu servisleri kapsamamaktadir.
Görüsme içerisinde bedava konusma sürem bittiginde nasil ücretlendirilirim?

Bir çagri sirasinda sadece bir promosyon paketi kullanilabilir. Çagri içinde indiriminizin süresi ya da hediye dakikaniz biterse ayni çagri içinde baska bir kampanyadan yararlanamaz ve kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar guzel kampanya kampuslerde yararlanıyor heralde ama gunluk 300 kşi limit var her zamankı gıbı gece 00,00da gonderılırse kayıt olunabılır

• Beğen
Tepkiler: kacaksevgilim, Karahasan ve asigsasi

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Bugünlük limit dolmuş gece 24.00 beklemek gerek bilgilendirme için teşekkürler.

asigsasi

asigsasi

Üye
Saat 00:01 de mesaj gönderdim ama olmadı 300 kişinin arasına giremedim ya siz

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
bende gonderdım gıremedım 1 kac hafta sonra kampanyaya katılırız dıye düsünüyorum :S

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
güzel kampanya

darülmendep

darülmendep

Üye
Bİlgi için teşekkürler

kurt42

Üye
00:00:37'de bile ilk 300'e giremedim

Larock

Larock

Üye
ben dün 23:50 den itibaren dakikabaşı gönderdim yine olmadı.
ya limit saniyeler içinde doluyor, ya da sistem saatleri değiştirilmiş.

asigsasi

asigsasi

Üye
Arkadaşlar bunu hangi saatler arasında yapmamız gerekiyor yada yapan varsa saatini yazabilir mi ben 23:59 dan 00:01 dakkalar arasında 30 adet mesaj gönderdim ama yine olmadı

Larock

Larock

Üye
bu akşam unutmazsam 10 snyede bi gönderecem bakalım nolcak.

pegasus7

pegasus7

Üye
Her birimizin içinde bize doğruları söyleyen bir ses vardır
Yönetimden de ricam üyeliğimi iptal edin lütfen...

ask1masal

ask1masal

Üye
mesaj gönderdim katılım krıterlerini saglamadiginiz icin kaydınız alınamamıstır. dedi genc tarifeliyim o yuzden mi oldu acaba

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
Genç tarifeli olmanla alakası yok benim 2 hattım var biri genç tarife diğeri bizbize genç tarife ile gönderdim. Limit dolu dedi öteki hattımla gönderdim katılım kiriterlerine uymuyorsunuz öyle mesaj geldi genç tarifeliler yararlanıyor birde limit dolu olsada olmasada katılım kiriterlerini sağlamıyorsunuz mesajı geliyor. Şuana kadar kampanyaya katilan hiç kimse görmedim. Herkes limit dolu diyo bence bunda birşey var.

Larock

Larock

Üye
kimse kayıt olamadığına göre tcell bizimle dalgasını geçiyor.

safakk34

safakk34

Üye
hiç bi saatte olmuyo her saati denedim

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar arkadaşım dün akşam 00.00da göndermiş kayıt olmuş banada daha demin şöyledi. Kayıt olmuş 00.00da gönderin.

asigsasi

asigsasi

Üye
Bu sefer oldu ilk gelen mesaj bu

Basvurunuz alindi. Kayit isleminizi tamamlamak icin KAYIT yazip 2088e gonderiniz.

Ikinci mesaj ise

Kayit isleminiz tamamlandi. 30 gun icinde 30 TL ve uzeri yukleme yapin, her yone 30 gun gecerli 150 dakika konusma ve 300 SMS kazanin.

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben gönderdim bu akşam oldu. 23.59.58 de gönderdim.Trt 1 teletexteki saate göre sizde deneyin mutlaka olur.

pegasus7

pegasus7

Üye
Bu sefer oldu ilk gelen mesaj bu

Basvurunuz alindi. Kayit isleminizi tamamlamak icin KAYIT yazip 2088e gonderiniz.

Ikinci mesaj ise

Kayit isleminiz tamamlandi. 30 gun icinde 30 TL ve uzeri yukleme yapin, her yone 30 gun gecerli 150 dakika konusma ve 300 SMS kazanin.

yaff hani en az 20 tl, yeterliydi nerden çıktı 30 tl. anlamadım gitti bir açıklama yapabilir misiniz? lütfen;)

addspy

Üye
ben hiç bir yere kayıt olmadığım halde yaklaşık 4 aydır 20 tl yüklüyorum ve her yöne 100 dk hediye hattınıza yüklenmiştir diyor ve bugün 4. ay şimdi 20 lira yükledim aynı mesaj yine geldi
acaba böyle bir tarife varda ben ona üyemiyim yada bu kampanya dahilindemi hiç bir bilgim yok çünkü hiç bir turkcell aktivitesine katılmadım hiç bir tarifeye geçiş yapmadım ve hiçbbir kampanyaya başvurmadım. yaklaşık 5 yıldır turkcellliyim