Nokia X6 Vs Nokia5800

Sponsorlu Bağlantılar

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
.X6'Nın bir kere sadece tasarımı yeter Acayip hoş ve göze hitap eden bir telefon hele kırmızısı yok mu :D: Ah ah .D:

muham_32

Üye
x6 daha iyi fakat özellik olarak kamerası hafızası ve birkaç özelliği iyi fakat onun dışında pek de fazla bir özelliği yok 5800dan

SilentOne

SilentOne

Üye
hafıza kamara ve ihtişamlı dışgüzelleiqi

Lacrymosa

Üye
Sadece ekrana bakarak X6'nın daha iyi olduğunu söylemek mümkün. Birisi basmadik birisi dokunmatik..

AkreP_KraL_19_1

AkreP_KraL_19_1

Üye
açıkcası ikisi de çok ii kıyaslaması zor ama x6 daha kibar bnce telefonda duruşa önem veriyorsan x6 derim ses diyorsan 5800XM

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
.X6'da nokia konuşturmuş malzemesini falan ..Çok hoş yani

modexl48

Üye
    Konu Sahibi
açıkcası ikisi de çok ii kıyaslaması zor ama x6 daha kibar bnce telefonda duruşa önem veriyorsan x6 derim ses diyorsan 5800XM

seste 5800 xm mi x6da da çift hoparlör var ayrıca türkcellde comes with musicde var al sana müzik =)

begacce

begacce

Üye
bencede x6 daha hoş duruyo bide ekran,hafızave kamera x6 n97 kadar iyi bence

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
Kesinlikle.. Belki N97'den bile iyi diyebilirim..

afterlife97

afterlife97

Üye

keskin1

Üye
abi telefon NOKİA X9

Progressivity

Progressivity

Üye
yok öyle bişey x6'nın işletim sistemi windows falan değil kim çıkarıyor bunları birde X9 yeni mi çıktı

Why Always Me

Why Always Me

Üye
X6 paralel ithalatta cwm özelliğinden yararlanılıyormu ??

OğuzcanAbi

Üye
iki tane 5800 al derim ama şuan 5800 klanıom ama seneye n900 alcam artı bide x6 düşünüom telefonları 32lü cem bir tane pda war işe yarmaıo

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
x6 daha iyi x6 nın ekranı kapasitif 5800 ın ekranı rezizsif ekran yani x6 multitouch destekler ama 5800 multitouch desteklemez.

cokpisyakısıklı

cokpisyakısıklı

Üye
ya Sizde Varya Mdm x6 iyi telefon neden 5800 kucuk goruorsnz sonuc ta yanı x6 nn fıyatına gore 5800 daha ıyı bnce ...

Why Always Me

Why Always Me

Üye
ya tabiki 5800 da iyi telefon ona lafım yok ama herkesde olmaya başladı artık herkesin elinde 5800 bana göre değil açıkçası

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
5800 ın neresi iyi ben 5800 kadar rezil bi telefon daha görmedim:D
x6 5800 ra binbeşyüz basar.

Why Always Me

Why Always Me

Üye