jaf ı windows 7 ye kurmayı başaran arkadaşlar lütfen yardım....

Sponsorlu Bağlantılar

toligargala

toligargala

Üye
    Konu Sahibi
jaf ı windows 7 ye kurmayı başaran arkadaşlar lütfen yardım....
arkadaşlar windows7 ye jafı kurdum fakat pkeyde go deyince şu uyarıyı alıyorum:cannot create file c:\program files\odeon\jaf\winscard.dll... diyor ne yapmam lazım acil yardımlarınızı bekliyorum...:bilmm

burhany43

Üye
evet bilen arkadaşlar bi el atın..

bittigitti46

Üye
dostum sağ tuşla tıkla.. uyumluluk modundan gir. xp sp2 yi seç ileri ve pro yu başlat. sorun ortadan kalkacaktır.

srknzkn

srknzkn

Üye
dostum sağ tuşla tıkla.. uyumluluk modundan gir. xp sp2 yi seç ileri ve pro yu başlat. sorun ortadan kalkacaktır.

aynı sorun bende de var dediğin yeri açtım ama zaten xp sp2 seçili durumda ve aynı hatayı ben de alıyorum,başka bi çözüm yolu var mı?

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar windows7 ye jafı kurdum fakat pkeyde go deyince şu uyarıyı alıyorum:cannot create file c:\program files\odeon\jaf\winscard.dll... diyor ne yapmam lazım acil yardımlarınızı bekliyorum...:bilmm

kardeşim bu sorunu hallettin mi?aynısından bende de var,hallettiysen nasıl yaptığını anlatır mısın?

THR

THR

Üye
normalde sağ tuş özellikler Xp uyumluk ile çözülebiliyor. Kullandığın PKey sürümü kaç v5 ise onlarda sorun çıkabiliyor Çünkü bende v5 kullanırken bi türlü jaf açılmadı v3 indir onunla açılacaktır ayrıca antivirüs programlarını kapat __ 2.olarak pkey uygulamasını JAF klasörünün içine kopyalayıp çalıştırmayı dene

Ulmanov

Üye
yönetici olarak çalıştır yapın oluyor arkadaşlar.

Crixus07

Crixus07

Üye
bendede aynı sorun var sorunu cozen var mı?

ekrin

Üye
Ben windows 7 kullanıyorum az önce okudum yazılarınızı hepinizin dedigi sorunla bende 20 dk önce karşılarştım ben cözdüm şöleki jaf sanırsam 65 ile biten sürümü var ilk onu yükledim onda sistem32 dosyasına kopyalaman gereken dosyalar var sonra çalıştırmayı denedim googlede aratın bulursunuz çalışmadı haliyle sonra tekrar 62 li sürümünü yükledim üzürne yükledim zaten eski sürümünü yükle dediginizde bir önceki sürümünü kaldırıyor kendi neyse actım busefer hemen acıldı ama yönetici olarak ve xp secili olarak hatta acılırken hata alıcaksınız tamam deyin gecin diye anlattıkları hatayı bile almadım :)) ben su an öle kullanıyorum arkadaslar

Üst Alt