Nokia N79 KUTUSUNDA GARANTİLİ

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HolyFaust

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N79 KUTUSUNDA GARANTİLİ
Telefon 5-6 Aylık..Ufak tefek çizikler var onun dışında yazılımsal bir kusuru yok.. Yaklaşık 1,5 Senelik garantisi var.. Kutusunda vericem karşılığında daha aşağı yukarı bu özlelliklerde ancak daha gösterişli bir telefonla takas etmek istiyorum..

Tekliflere göre anlaşabiliriz..

İSTANBUL..

tkky.34

Üye
aklınızdaki fiyatı belirtmedkce bi sonuca varacağınızı sanmıyorum

gokhan_5516

gokhan_5516

Üye
5800 ile takas düşünür müsün? 4 aylık tertemiz

HolyFaust

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5530 veya Temiz bi 5800 la takas düşünebilirim.. Veya Samsung BeatDJ..

yolcu12

Üye
samsung b3410 ve yanında motorala ıkız telsiz verebiliri ikiside yeni garantili

sametalbayrak

sametalbayrak

Üye
5320 xm veririm üstede 350 tl veririm yanındada bir adet çin iphone j200 veririm uyarsa pm at

HolyFaust

Üye
    Konu Sahibi
Evimde şu anda int. Yok şu an o yüzden tel. No verıyorum.. Sametalbayrak seninle görüşmek istiyorum.. 0530 874 19 01..

sametalbayrak

sametalbayrak

Üye
doastum yanlış görmüşüm yav ben n97 sadnım valla kusura bakma

nişancı_08

Üye
ortada belli fiyat yok sanırım takas üsülü ile hallolcak bu iş bende sıfır bişe almayı düşünüorum

turkgamer

Üye
2 aylık tertemiz ekran jelatini çıkmamış son sürüm 5800 var düşünürsen..kvk garantili kutu aparatlari tek eksiği yok..1,5 aylik daha 2 ay bile dolmadi düşünürsen..üstede 25-50 tl verebilirim..

nişancı_08

Üye
2 aylık tertemiz ekran jelatini çıkmamış son sürüm 5800 var düşünürsen..kvk garantili kutu aparatlari tek eksiği yok..1,5 aylik daha 2 ay bile dolmadi düşünürsen..üstede 25-50 tl verebilirim..

kardeş bu 5800 dan memnun dilmisin sen ben kararsızım da n79 ve 5800 arasında :allalla:

turkgamer

Üye
yok çok memnunum aslinda özellik ama çok mesajlaşan biriyim dokunmatik bana gelmiyo ya telefon aslinda güzel ama dediğim gibi.. :)

HolyFaust

Üye
    Konu Sahibi
Olabilir turkgamer.. Ama hangi şehirdesin o önemli uygun olursa eğer 5800 istiyorum zaten bnde.

turkgamer

Üye
Ben Nevşehirdeyim..2 haftada bir adana ya gidip geliyorum..3-4 haftada bir kayserideyim..Yani adana-nevşehir-kayseri bu civardayim..sen istanbuldasin galiba :(

HolyFaust

Üye
    Konu Sahibi
Aynen öyle ist.dayım..

turkgamer

Üye
hmm..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt