N79 Sürüm Yükselttikten sonra Mesaj yazmada Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meftun71

Üye
    Konu Sahibi
N79 Sürüm Yükselttikten sonra Mesaj yazmada Sorun
Arkadaşlar n79 un sürümünü yükselttikten sonra mesaj yazarken telefonda yavaşlama oluyor. 1 smslik mesaja bile gelmeden çok yavaşlama oluyor. ben t9 da ya da normal olarak yazıyorum mesaj sonra sonra geliyor. herkes proğramyüklü oldugundandır filan diyor ama bu çok saçma telefona format da atıldı. Sebebini bilen acil yardım ? :(

dEs_

dEs_

Üye
N79 RM-348_EUROPE_30.019_v6.0
bu sürümde sorun olmadığını duydum...
Ama telin rengi siyah ise.!!!!!!!!!!

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar n79 un sürümünü yükselttikten sonra mesaj yazarken telefonda yavaşlama oluyor. 1 smslik mesaja bile gelmeden çok yavaşlama oluyor. ben t9 da ya da normal olarak yazıyorum mesaj sonra sonra geliyor. herkes proğramyüklü oldugundandır filan diyor ama bu çok saçma telefona format da atıldı. Sebebini bilen acil yardım ? :(
Bu telefonda son versiyona güncelleyince herkesde bu sorun oluyormuş,sebebini bilen yok.bu sorunu mesaj yazma dilini ing.yaparak enazından hız problemini aşıyorlar

bay_ferhat

bay_ferhat

Üye
bendede aynı sorun var sırf bu yüzden telefondan soğudum . Telefona yenni sürümü de ben atmadım garantiye verdiğim yerde yaptı ipneler. Hatta ilk sürümdeki ayarlar benim daha çok hoşuma gidiyordu. Mesela video açtığımda bana kaldığı yerden mi yoksa baştan mı başlasın seçeneğpi soruyordu şimdikinde direk kaldığı yerden başlıyor hiç hoşuma gitme4di. İlk sürüme getirmenin bi yolu var mıdır beyler. İlk aldığım ki hale gelmesini istiyorum

volkan__

volkan__

Üye
tekrardan garantiye götür. şikayetçi olduğun konuları sorarlar. sende söylersin. memnun olmadığını ifade edersin. değiştirirler büyük ihtimalle...

osezer10

osezer10

Üye
ya bndede aynı sorun war aynı sekılde telefndan sogudum yaa

dEs_

dEs_

Üye
Değiştirme ihtimali düşük...Şayet olsa bile 30 günden 1 gün daha az eline gelmeyecektir.... Telefonsuz kalmakta ayrı kötü... 1 ay kalabilirim diyen olursa servise versin :hmmm

meftun71

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar servisi aradım resmen rezillik yaaa. Eski sürüme geri dönme seçeneğimiz yok n79 da dedi. Nasıl oluyor anlamıyorum yaa. :@
+++ Böyle bir yavaşlama sorunun oldugunu kabul ettiler ama şu an için bir çözüm yok yeni versiyon çıkınca bu sorunun halledileceğini söylediler.Yeni Versiyon ne zaman çıkacak kaba taslak bir zaman söyleyebilir misiniz dedim onu da bilmiyorum dedi. Sonra adama sinirlenerek dedim ya kardeşim o kadar para baydık telefona sonrada bi çözüm bulamıyorsunuz eski telefonuma döndüm bu ne rezillik dedim yaa.şimdi 6630 kullanıyorum bir de işin kötü yanı ben aylık 10.000 sms kullanıyorum :ehe:ehe

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar servisi aradım resmen rezillik yaaa. Eski sürüme geri dönme seçeneğimiz yok n79 da dedi. Nasıl oluyor anlamıyorum yaa. :@
+++ Böyle bir yavaşlama sorunun oldugunu kabul ettiler ama şu an için bir çözüm yok yeni versiyon çıkınca bu sorunun halledileceğini söylediler.Yeni Versiyon ne zaman çıkacak kaba taslak bir zaman söyleyebilir misiniz dedim onu da bilmiyorum dedi. Sonra adama sinirlenerek dedim ya kardeşim o kadar para baydık telefona sonrada bi çözüm bulamıyorsunuz eski telefonuma döndüm bu ne rezillik dedim yaa.şimdi 6630 kullanıyorum bir de işin kötü yanı ben aylık 10.000 sms kullanıyorum :ehe:ehe

Arkadaşım bu sürümde güncellenmiyor çoğu telefonda. onu da sordum nokia servisine fakat ona da aynı cevabı verdi. Uyumsuzluklar bir sonraki sürümde giderilecektir dedi. BNde recep ivedik misali konuştuklarımız kayıt altına alınıyor mu vs. vs. Allah senin de ordaki çalışanlarında bin türlü belasını versin dedim kapattım :megafon: "ama içimden :islik "

dEs_

dEs_

Üye
Zaten belirttim siyah renk diye... Zaten nokia alınca resngi siyah olsun bak benden tüyo :)

meftun71

Üye
    Konu Sahibi
Zaten belirttim siyah renk diye... Zaten nokia alınca resngi siyah olsun bak benden tüyo :)

Arkadasım zaten benimkinin sürümü 20.175 .... 30.019 a çıkmıyor. sorun orda. çıksa zaten o sürümünde sorun yokkk

--------------- Ekleme ---------------

tekrardan garantiye götür. şikayetçi olduğun konuları sorarlar. sende söylersin. memnun olmadığını ifade edersin. değiştirirler büyük ihtimalle...

Ne dersin memnum değilim desek yeni farklı bi cihaz verirler mi ?

azrail29

Üye
abi öncelikle lütfen cvp yazın
sürm yüledim wlan artık calışmıyor ne yapmam lazım----- n79 siyah

industrial07gs

industrial07gs

Üye
meftun içinden dediysen sıkıntı yok tabi faydası da:D

tuf1905

Üye
bende de olmustu telefonu bir wireless ile internete bağla ve güncelle 31.101 sürümünü yükle düzeliyor bnmde siyah N79 ;)

nuhroo

nuhroo

Üye
arkadasım 31.101 sürümünü dene bende senin gibi t9 ile yazıyordum bu sorunu bilmiyordum bende aldıgımda ogrendim cok sınır olmustm o kadar para verdım mesaj sorunu var dıye bıde cok mesaj cekıyorm , dün aksam wlan ile 31.101 sürümünü yükledim sorun kalktı cok guzel oldu mesaj sorunu gitti yani dostum öneriyorum sende sürümünü 31.101 yükselt eminim sende de sorun kalkacaktır

Mr.OnurX

Üye
Arkadaşlar o msj yazarken yavaşlama herkesde oluo sadece eski sürümlerde olmuyo onun tek çaresi var mesaj yazarken yazma dili var türkçe deil de english yapınca düzelio sadece mesja yazar ken ı ş ç gibi harfleri yazamıosnz bide t9 kullanmak zorlanıo benm tek sorum var otomatk ekran döndürme özellğni kapattğm halde telefonun ekranı tekrar dönüyo bi de hafıza kartındaki dosyalar bi süre sonra kendiliğnden silinio bu hafıza kartı ile alakalıymş acaba servise göndersek kart değişri mi ? bilen var lütfen bana yazsın msj olarak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt