Opera Mini 5.0 Beta 2 Türkçe(v5.0.17443) - (25.12.2009)

Sponsorlu Bağlantılar

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini 5.0 Beta 2 Türkçe(v5.0.17443) - (25.12.2009)
Opera Mini nin yeni 5. versiyonunun 2. betası (v5.0.17443)

Şimdi Türkçe !

çıkış: 25.12.2009

Tab moduyla coklu sayfa acabilme Speed dial ile görsel hızlı erişim

görsel olarak hızlı kullanım Password manager ile otomatik şifre saklama Download Manager

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora, ledayi2000, acemi2009 ve 21 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler.

Da®kness

Da®kness

Üye
Konu s60 v3 bölümüne açılmış, bende 'sizden gelen yararlı kaynaklar' bölümüne açmıştım. Buradaki operayı ben N70'e kuramıyormuyum yani? Bu farklımı?

CK1991

CK1991

Üye
teşekkürler bulunsun bi kenarda :)

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Konu s60 v3 bölümüne açılmış, bende 'sizden gelen yararlı kaynaklar' bölümüne açmıştım. Buradaki operayı ben N70'e kuramıyormuyum yani? Bu farklımı?

Dostum bu pro. telefonu JAVA MIDP 2 uyumlu tüm telefonlarda çalışıyor. Bu Java MIDP 2 uyumlu olan N70 içinde dahil.

sonmez17

Üye
Teşekürler.

Εthnic

Εthnic

Üye
yaklasik bir haftadir kullaniyorum 0.m.4.2 den farkli olarak linkleri kopyalayip yapistirabiliyorsun fakat bunda sistem dosyalarindan icerik alip siteye atamiyorsun. ben yapamadim yapan varsa paylasirsa sevinirim

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
yaklasik bir haftadir kullaniyorum 0.m.4.2 den farkli olarak linkleri kopyalayip yapistirabiliyorsun fakat bunda sistem dosyalarindan icerik alip siteye atamiyorsun. ben yapamadim yapan varsa paylasirsa sevinirim

malesef yapılamıyor :( haklısın. Yalnız henüz beta bir program olduğunu hatırlatmakta yarar var. Bunu düzelteceklerdir muhtemelen.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
beta sürümden pek fazla bişi beklemeyin :D

macman

macman

Üye
emeğine sağlık

esc1234

Üye
teşekkürler ...eline sağlık.....

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Eline Sağlık :oke:

merty24

merty24

Üye
eline sağlık

Scorp1725

Scorp1725

Üye
Opera Mini 5.0 Beta ile Opera Mobile 10 Beta arasındaki fark nedir? Telefona hangisini yükleyeyim?

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini 5.0 Beta ile Opera Mobile 10 Beta arasındaki fark nedir? Telefona hangisini yükleyeyim?

ikisi arasında görsel olarak pek bir fark olmadığı görünsede aslında ikisi arasında birkaç büyük fark bulunuyor. Bunlardan Opera Mobile 10 beta tam bir web tarayıcı yani bilgisayarında nasıl gosteriyorsa O da oyle gosteriyor fakat flash olmadıgı icin bazen bunun buyuk eksikligi oldugu... Opera Mini 5 beta ise tam bir web tarayıcı gibi gorunse de sitelerin java scriptlerde ve de bazı sitelerin linklerine tıklamak istediginde bazı sorunlar cıkıyor, hatta tıklanamıyor. Bununla beraber Opera Mini 5 beta nın en belirgin avantajı Opera Mobile 10 beta dan daha az internet kullanıp daha hızlı sayfaları acması...

Scorp1725

Scorp1725

Üye
@zeyunal

Bilgilendirmen çok açıklayıcı olmuş. Teşekkür ederim.
Bir de heralde Opera Mobile 10 symbian tabanlı yani .sis formatlı, Opera Mini 5 ise java tabanlı(.jar).
Telefonum Sybian işletim sistemli olduğu için Opera Mobile 10'u yüklemek daha cazip geldi bana.

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
@zeyunal

Bilgilendirmen çok açıklayıcı olmuş. Teşekkür ederim.
Bir de heralde Opera Mobile 10 symbian tabanlı yani .sis formatlı, Opera Mini 5 ise java tabanlı(.jar).
Telefonum Sybian işletim sistemli olduğu için Opera Mobile 10'u yüklemek daha cazip geldi bana.

rica ederim, haklısın symbian tabanlı program elbette daha stabil çalışır symbian sistemli bir telefonda java tabanlı bir program a gore. kolay gelsin.

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
yeni Opera Mini 5.0 Beta 2 ilk sayfada ekte verilip/düzenlenmiştir. kolay gelsin , iyi forumlar.

Maxicep.com

Εthnic

Εthnic

Üye
Zeynel kardeşim şu an beta 2 ile yazıyorum harika olmuş. Bence ilk beta sürümü her yönüyle tam bir rezaletti bu sefer bütün eksikleri neredeyse kapatmışlar.
Ellerine sağlık

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Gerçekten güzel bir uygulama haline geldi. Ikinci beta uygulamada ilkinden farklı olarak birkaç özellik eklenmiş.
Uygulama indirme
Uygulama indirme 4.2 versiyonuna göre daha güzel olmuş, uygulama indirirken ekranda uygulamanın inmesini beklemek zorunda kalmıyorsun, asla plana alarak işinize bakıyorsunuz # 7 tuşları ile indirme menüsüne giderek takip edebilirsiniz.

Senk
Birden fazla telefonda kullanan ve aynı anda PC de de kullanan arkadaşlar önemli linklerini güncel tutmak ister ve nerede olursa olsun eklediği linkleri güncel tutmak ister, opera bu özelliği iyi düşünmüş ve yeni beta sürümünde geç olsada ekledi. Artık eklediğiniz yeni adresler aynı anda diğer telefonunuza ve PC nize de ekleniyor.

Fark edilmeyecek ufak bir yenilik daha eklenmiş, artık sayfadaki resimleri kayıt etmek çok kolay, fareyi resimin üstüne gelip 1 tuşuna basarak kayıt işlemini başlatabilirsiniz, resmi indirme yapmadan doğrudan kayıt ediyor.

Üst Alt