Haber Vivaldi tarayıcı Android için yayınlandı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Vivaldi internet tarayıcısı Android cihazlar için Beta sürümü ile Google Play Store'da yayınlandı. Android 5.0 ve üzeri cihazlar için yayınlanan Vivaldi tarayıcı bir çok özellik ile sunuldu.

Vivaldi Beta tarayıcı Speed Dial olarak bilinen hızlı erişim ekranına sahip. Bu ekrana istediğiniz sayfaları ekleyerek çok daha hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.Vivaldi tarayıcı ile Android cihazınızda sayfalarda gezinirken notlar alabilir ve bu notları cihazlar arasında eşitleyebilirsiniz. Vivaldi ile Android üzerinde istediğiniz sayfanın ve bir alanan ekran görüntüsü basit bir şekilde alabilirsiniz. Gizle Sekme özelliğini kullanarak aramalarınızı, çerezlerinizi ve geçici dosyalarınızı gizleyebilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, rear2011, Ozan ve 3 diğerleri
MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Keşke 4.4.2'ye de gelseydi, opera gibi cihazı sömürmüyorsa kullanılırdı. Brave takılıyorum bir süredir.
 
  • Beğen
Tepkiler: rear2011
Buğra

Buğra

Admin
Vivaldi ilk çıktığında bilgisayarda birkaç ay kullandım bayağı hoşuma gitti ama tekrar Chrome döndüm :ehe
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt