Opera Mini 5.0 Beta 2 Türkçe(v5.0.17443) - (25.12.2009)

Sponsorlu Bağlantılar

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel açıklamıssınız. elinize saglık. tesekkürler.

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini nin yeni 5. versiyonunun 2. betası (v5.0.17443)
ikinci Türkçe versiyonu ilk mesaj eklenmiş/düzenlenmiştir.
çıkış: 25.12.2009

Maxicep.Com

ildeniz80

Üye
eyvallah tskurlar:)

Ond026

Üye
Nokia 5800 kullanıyorum. Hard format ta attım ama opera mini 5 beta 2 veya diğer opera mini versiyonlarını yüklerken sorun çıkıyor. Bir türlü yükleme tamamlanmıyor. :bilmmSkyfire yüklerken sorun çıkmıyor. Wireless ten yükleme yapıyorum. Bu konuda yardım edebilecek arkadaşlar varsa sevinirim.

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 kullanıyorum. Hard format ta attım ama opera mini 5 beta 2 veya diğer opera mini versiyonlarını yüklerken sorun çıkıyor. Bir türlü yükleme tamamlanmıyor. :bilmmSkyfire yüklerken sorun çıkmıyor. Wireless ten yükleme yapıyorum. Bu konuda yardım edebilecek arkadaşlar varsa sevinirim.

ne tur bir hata veriyor?

lord67

lord67

Üye
nokia e50 kullanıyorum internetten indirdiğim yada vodafondan indirdiğim mini operayı telefona yüklüyorum, fakat yükledikten sonra operayı açınca yükleniyor diyor ve yarıda kalıyor vodafone live ayarlarıda yüklü herşey tamam daha öne acıyordu simdi acmıyor, sorun nerde acaba?

volk_

Üye
Arkadaşlarrrrr!telefonum wifili(samsung starw)wifi le bağlanıp opera miniyi açtığımda kontör fln gidiomu??

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
nokia e50 kullanıyorum internetten indirdiğim yada vodafondan indirdiğim mini operayı telefona yüklüyorum, fakat yükledikten sonra operayı açınca yükleniyor diyor ve yarıda kalıyor vodafone live ayarlarıda yüklü herşey tamam daha öne acıyordu simdi acmıyor, sorun nerde acaba?

baglantı ayarlarını tekrar yukle, sonra opera mini yi tekrar kurmayı dene. kolay gelsin

Arkadaşlarrrrr!telefonum wifili(samsung starw)wifi le bağlanıp opera miniyi açtığımda kontör fln gidiomu??

wi-fi ile baglandıgında kontorun gitmez.

zbyrkgn

Üye
Opera Mini 5.0 Beta 2 ile wireless baglantısı yapıldığında 1 kereliğine şebeke baglantısı yapılsın mı diye soruyor. evet dersek kontur yermi?

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini 5.0 Beta 2 ile wireless baglantısı yapıldığında 1 kereliğine şebeke baglantısı yapılsın mı diye soruyor. evet dersek kontur yermi?

wireless bağlantında şebeke bağlantısı ayarlarına giriyor. Bağlantı kurması için Şebeke ayarlarını seçmeyip wireless ayarlarından birini seçersen kontörün gitmez.

zbyrkgn

Üye
wireless bağlantında şebeke bağlantısı ayarlarına giriyor. Bağlantı kurması için Şebeke ayarlarını seçmeyip wireless ayarlarından birini seçersen kontörün gitmez.

hayıra tıklayınca baglantı kesiliyor. wireless ile bağlanmasını nsl sağlayabilirim.?

sengal02

Üye
süper

--------------- Ekleme ---------------

çok güzel

--------------- Ekleme ---------------

enfes

castlecity

castlecity

Üye
Paylaşımın için sağol

Üst Alt