Herkez ses sisteminin resmini veya videosunu koysun engüzel sistemi görelim

Sponsorlu Bağlantılar

muratkaan0203

Üye
aynı set bendede var
süper logitec z 5500

Arseyus

Üye
Bizde abarttık ama kekini kabarttık :D

haydar_007

Üye
buda beninm ses sistemim nasıl??:)

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşım herşey bayağı hoş ve güzel olmuş bende z5500 kullanıyorum ancak böyle bi ses sistemi yapmayı hep istemişimdir ama çalışmaz tam verimim alamam diye yapmaktan vazgeçtim ama sen yapmışsın bağlantı kablolarını hangi anfileri kullandığını bi de nasıl yaptığını anlatırsan sevinirim bilgisayardan ona ses nasıl verdin şimdiden teşekkürler...

korsantv94

korsantv94

Üye

BU DA BENİMKİ.....:D

dede147

dede147

Üye
sistem güzelmis ama yerinde olsan monitör olareak en az 82 ekran LCD kullanırım

dede147

dede147

Üye
BUDA BENİMKİ DVD FİLM İZLEMEYE YETİYOR BUDA

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
arkadaşlar buda benm sistemim ama tam olarak değil normalde 5+1 ama burda 3+1 olarak,hemde sesi fazla açamadım misafir wardı:S

arkadaşlar buda videom:

glaver135

Üye
ohoo herkez z5500ünü kymus bizde x540 var diye gecinioz ama olsun apartmanda en fazla 5-2 si filan açılıo xD

_tupac_

_tupac_

Üye

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye

arkadaşlar bu alet ne işe yarıyor açıklarmısınız:)

emre_kalay

emre_kalay

Üye
eline saglık ben sistem diye buna derim ole 5+1 le olmuyor onlardan sesi tam alamassın istediyini takamassın bu sistem le bası cigerlerinde hissedebilirsin bendede var böle en yakın zamanda koyacam:oke::oke:

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
arkadaşım böle yazmışsınızda peki bu film izlerken nasıl oluyo,müzik dinleme için iyi olabilir ama film izlerken nasıl oluyo:s

pokemon12

pokemon12

Üye

buda benim sistem daha 2 tane teyp hoparlörü var büyük ama ışık yüzünden anlaşılmıyorlar bende çekmedim:)
yakında 2 kule 1 tanede jbl gt5 gelicek o zaman tekrar resimleri buraya koyarım

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
pokemon12 sistemin güzelmiş;)

pokemon12

pokemon12

Üye
saolasın allah herkese nasip etsin:)

emre_kalay

emre_kalay

Üye
arkadaşım böle yazmışsınızda peki bu film izlerken nasıl oluyo,müzik dinleme için iyi olabilir ama film izlerken nasıl oluyo:s

aynı şey film izlerken cıkan sesler basla birlikte sanki içindeymiş hissi verir :oke:

buda benim sistem daha 2 tane teyp hoparlörü var büyük ama ışık yüzünden anlaşılmıyorlar bende çekmedim:)
yakında 2 kule 1 tanede jbl gt5 gelicek o zaman tekrar resimleri buraya koyarım

peki neyle besliyon power slupiylemi?

dede147

dede147

Üye
beyler bu arac anfileri ev sinema sistemlerine göre gercekten cok fazlamı 2000 w 3000 w falan duyuyorum gercek degerlermi bunlar yani son sistem bir sony ev sinema sistemi 1000 w falan şimdi bunlar ufak bir araba anfisi yanında kücükmü kalıyor ACIKLARSANIZ SEVİNİRİM

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
aynı şey film izlerken cıkan sesler basla birlikte sanki içindeymiş hissi verir :oke:

hmm...anladım sağolasın ilerde böle bişey kurmayı düşünüyorumda,bilgilendirdiğiniz için sağolun:oke:

emre_kalay

emre_kalay

Üye

hmm...anladım sağolasın ilerde böle bişey kurmayı düşünüyorumda,bilgilendirdiğiniz için sağolun:oke:
yani sen bi 7+1 alsan bunun yanında fıs kalır ama bıraz emek ister birazda bütçeye baglı ben 200ytl ye yapcam bi tane 1 ay sonra

beyler bu arac anfileri ev sinema sistemlerine göre gercekten cok fazlamı 2000 w 3000 w falan duyuyorum gercek degerlermi bunlar yani son sistem bir sony ev sinema sistemi 1000 w falan şimdi bunlar ufak bir araba anfisi yanında kücükmü kalıyor ACIKLARSANIZ SEVİNİRİM
tabi gerçek degerleri verir ama cok pahalıdırlar jbl fln

ya o son siztendeki hoparlör ve subwoofer oto hoparlörrlerinin yanında fıs kalir oto sistemi eve kurmak daha ucuz ve eylenceli (millete hava atmakta 1 numara )

pokemon12

pokemon12

Üye

peki neyle besliyon power slupiylemi?

evet psu yla besliym.kabinin arakasında psu

Üst Alt