Forumlara Resim veya Video koyma

Sponsorlu Bağlantılar

Emip

Emip

Üye
    Konu Sahibi
Forumlara Resim veya Video koyma
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere forumlara resim veya video koymayı öğreticeğim öncelikle diyceksinizki ben biliyorum bunu bilmiyenmi var vb. ben bunu bilmiyenler için ve maxicep.com/forum da herkez biliyodur zaten ben googleye aradıklarında berki benim konum çıkıcak bir çok kişi öğrenicek evet başlıyalım ilk önce bir resim belirliyelim...

MaxiCep.Com - Mobil Teknoloji Forumu
BeyazRapper
hatam varsa affola
[video=youtube;9XbWXbb67wU]http://www.youtube.com/watch?v=9XbWXbb67wU&feature=youtu.be[/video]

- - - Eklendi - - -

not: kimseden ilgi beklemiyorum amacım yardım

• Beğen
Tepkiler: kraldost

avast

avast

Üye
faydalı yararlanan olur belki

CABBAR

CABBAR

Üye
Teşekkürler :oke: resimli anlatım yapma imkanın var mı ? Ben biliyorum nasıl koyulduğunu ama resimli olursa bilmeyenler video ile uğraşmadan daha kolay öğrenebilir. Ayrıca mobilden nasıl koyulduğunu da anlatmanı öneririm. Olmadı onu bende anlatabilirim

Emip

Emip

Üye
    Konu Sahibi
yapalım baklaım

kraldost

kraldost

Üye
teşekkür ederim konu için güzel olmuş hatta sabitlenmeli maalesef halen eklemesini bilmeyen var sen bu konuyu ikinci el konusunun içinede at bazı kardeşlerim resim koymasını bilmiyorum diye bahane ediyorlar

Emip

Emip

Üye
    Konu Sahibi
Yorumun için teşekkürler fakat o bölüm satış için değilmi ?

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
sadece satış değil alış satış veya takas

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bu konular zaten mevcut forumda şuan konuyu açan yaren dede kullanıcı nickli üye forumdan uzaklaştığı için konular gözükmüyor :hmmm

Emip

Emip

Üye
    Konu Sahibi
o yüzden benimkine bakarlar

Üst Alt