n79 fan club

Sponsorlu Bağlantılar

hayabusa77

hayabusa77

Üye
    Konu Sahibi
n79 fan club
arkadaşlar n79 ile ilgili her türlü sorun çözüm ve tavsiylerinizi paylaşabirsiniz

• Beğen
Tepkiler: muratcan25

gvz123

gvz123

Üye
selam ben bi tane n79 aldım ama birçok oyunu yükleyemiyorum. n-gage programında oyunları görüyorum ama yüklemeye gelince yüklemeden ''silmek istiyormusunuz'' diye soruyordaha sonra telefonda sorun var diye format attım hem karta hem cihaza ama yine netice alamadım yardım ederseniz sevinirim.

hayabusa77

hayabusa77

Üye
    Konu Sahibi
valla bende yeni aldım hiç öyle bi sorun la karşılaşmadım bütün symbian 3rd oyunları sorunsuzca yüklüyorum ben yardım edemeyeceğim ama inşallah birisi yardım eder

kaan0

kaan0

Üye
o sorun oyundan kaynaklanır n79 da wi-fi var sanırım oyunları internetten direk telefona indirirsen sorunsuz oynarsın ama o oyunlar trialdir yani süresi bitince satın alman gerekir.. :oke:

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Konuyu acan kardesıme bi sorum olacak gel kardesım senın bu konuyu sileleım bilıkte bi konu acalım aynen bu sekılde ve sorunu olanlara ve diğer bilgileri bu konuda paylasalım sence olurmu yoksa ben kendım acıcam sana ayıp olucak beklırum cevabını

hayabusa77

hayabusa77

Üye
    Konu Sahibi
tabi olur hem daha iyi olur forum açısındn:oke:

leventt76

Üye
arkadaşlar bu cihaz illa gps ile bağlanırken şebekedenmi yararlanıyor(KONTOR Yeme olayı) bu işi çözmem lazım birde gprs ve wap ayarlarını bozmak istiyorum sadece wlan ile bağlansın lütfen yardım

reytan

reytan

Üye
wlan la bağlanmaz.direk uydudan bağlanır.onun içinde ayarlardan konumlama yöntemlerine gir.oradanda sadece tümleşik gps seçili olsun.o zaman kontör falan gitmez

emre1213

emre1213

Üye
Arkadaslar daha 1ay kullanilmis garantili filan n79 aldim.aldigim kisi nokia shop ta guncellme yaptrdigni soledi. Benim sorunum su kamera acilinca internete baglaniyor we her acilista baslangicta acilan sihirbaz acilyo lutfen yardim edin yeniden guncellememi yapayim?

dreamlike1986

Üye
kutusuyla N 79 40 günlük sahibinden satılıktır 531 556 06 07 600tl

kenando_07

kenando_07

Üye
slm slyküm abim ben N79 pc den bluetoohtla internete bağlanmak istiyorum ama bi türlü giremiyorum bana yardım edin ne olur :(

forcexxx1

Üye
n79 telefonum kapandı tekerar açılmıyor.Açma tuşuna basınca titreme yapıyor fakat açılmıyor ne yapmam lazım?

ephe83

Üye
NOKİA N79 QUİCKOFFİCE WORL,EXCEL,POWERPOİNT

ÖNEMLİ NOT:
Maxicep.com - QuickOffice Premier v 4.5.14.8 S60v3 Symbian OS9.x Unsigned
Arkadaslar Programı yüklerken herhangi bi sorunla karşılaşmamak için indirdiğiniz dosyayı kendi IMEI numaranız ile sertifikalamanız gerekebilir..Bunun için Negative arkadaşımızın açtığı konuyu mutlaka okuyun..BURADAN

QuickOffice Premier v4.5.14.8 S60v3 Symbian OS9.1

Program açıklaması:

- Telefonda Word®, Excel® ve PowerPoint® gibi dosya uzantılarını açabilirsiniz
- Bu program ücretli sürümüdür
- Perfonmans hızı ve dosya açma hızı artırılmış
- Programı ücretsiz yükseltebilirsiniz
- Kısacası Bilgisayar Programından tanıdığımız Office Programının aynı yüzü Telefonlarımızda..

QuickOffice Premier v5.0 S60v3 Sorunlu oldugu için kaldırıldı :allalla:

ARKADAŞLAR PROGRAMI N95 TE DENEMEYIN TELEFONUNUZ ZARAR GOREBILIR..N80 De sorunsuz çalışıyor..
Eklenmiş Resimler QuickOffice Premier v 4.5.14.8 S60v3 Symbian OS9.x Unsigned

(!) Resimlerin önizlemelerini tamamen görebilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor. qoscrnlrg8ni2.jpg (68.6 KB (Kilobyte), 154x kez indirildi)Eklenmiş Dosya (lar) | Download, indir, yükle QuickOffice Premier v 4.5.14.8 S60v3 Symbian OS9.x Unsigned

QuickOffice.Premier.Upgrade.v4.5.v3.for maxicep.rar (2.38 MB (Megabyte), 2236x kez indirildi)

iness

iness

Üye
arkadaşlar hücresel yayın nedir bileniniz varmı acaba

PAROLA061

Üye
ARKADAŞIM TEŞEKKÜR EDERİM BU BİLGİN ÇOK İYİ GELDİ.bir hafta oldu n79 aldım ikidebir internete bağlanıyor.Tam soracaktım cevabı buldum.TANK YOU.birde bir antivirüs programı olarak hangisi iyi olur vede tabiki programı gönedirsen daha çok makbule geçer umurım çok şey istemedim

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
slm arkadaşlar bende 2 gün önce n79 aldım bişey kafama takıldı ekran sensörünü kapatıyorum kapalı oldugu halde bisüre sonra sanki açıkmış gibi ekran harekete duyarlı oluyor yani yan yatıyor falan kapalı oldu halde bu olay başına gelen başkası varmı birde bunu nedendir acaba bilen varmı tsk.

gvz123

gvz123

Üye
belki yüklediğin programlardan kaynaklanıyor olabilir. program yüklediysen içeriğine bi bak. telefonun hayırlı olsun.

fatih7934

Üye
arkadaşlar wireless ile internete bağlanıyorum ancak youtube,izlesene gibi sitelerdeki videoları açtığım zaman video karesinin ortasında flash player sembolü çıkıyo ve videolar açılmıyo,internetten mobil flash player indirdim ancak telefonda kuramıyorum dosya desteklenmiyor diye bi yazı çıkıyor.bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

adby

Üye
arkadaşlar n 79 için virüs programı var mı ya da n 79 umavirüs girdi mi girmedi mi nasıl anlıcam?

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar acil n 79 için virüs programı lazım bi de virüs girip girmediğini asıl anlarız

Üst Alt