N70 lütfen yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KONT27

Üye
    Konu Sahibi
N70 lütfen yardım!
Benim N70 şarjı doldugu zaman doluyor.Format attım, batarya ve şarj makinasını da degiştirdim.Ama yinede donuyor...

Ozan

Ozan

Admin
Batarya orjinal bataryası mı ?
Şarj cihazı orjinal mi ?

İkisi de orjinal ise ve format atmanıza ragmen düzelmediyse, servise götürün derim.

KONT27

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal oldugundan emin degilim...Tşekür ederim...

KONT27

Üye
    Konu Sahibi
Geçenlerde hard format attım tlf artık açılmıyor!

Sadece ışıgı yanıyor ve öylece kalıyor.Telefoncuya götürdüm pro atamadı.Ne yapabilirim?Lütfen yardım...

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
ekranı değiştirmen gerek galiba...

isinbayeva

isinbayeva

Üye
ilk önce telinden hafıza kartına format at daha sonra usb ile pc den format at daha sonra tekrar cepden format at...baya uzun olabilir ama işe yararyacaktır....bi arkadaşda da böyle sorun vardı...

furkano

furkano

Üye
hocam telde sadece beyaz ekran varmış nasıl atabilirki bu şekilde format.. Tele versiyon atarak problemi çözeceğinizi düşünüyorum.. tabi telin flashı yanmamışsa.. istanbuldaysan telciye para verme ben versiyon atabilirim.. Yarımcı olurum seve seve kardeşim..

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
ilk önce telinden hafıza kartına format at daha sonra usb ile pc den format at daha sonra tekrar cepden format at...baya uzun olabilir ama işe yararyacaktır....bi arkadaşda da böyle sorun vardı...

*Böyle bir durumda bırak formatı,telefonun açılması bile mucize olur...

Keşke Hard Format atmasaydın telefona...:(
Telefonun zaten önemli bir problemi varken hard format atılır mı...

*Telefonun açılması için tek bir şans var: Telefona versiyon atmak...

KONT27

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hepinizin yardımı için tşk edrm.Ama ekranda sorun yokmuş.Bir program vardı silemedim ve hard format atmak zorunda kaldım.Telefoncuda yeni bir program atamadı.Telefon kabul etmiyor.Burada telefona versiyon atan birini bulamadım.Çok çaresizim.Versiyon atmak için ne yapabilirim?

KONT27

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefonuna yukarıdaki bütün eylemleri denememe rağmen yinede fayda etmedi.İlgilenenenlere duyurayım dedim.Malesef yapamadılar...:(

celefudi

celefudi

Üye
kardeş sen telefonu bı virus taramasi yap galıba senın teefonda virus var
:oke:

ressam58

ressam58

Üye
Gardaş hiç vakit kaybetmeen servise götür.Mutlaka yazılımı yeniden yaptır cihazı sıfırlat.

KONT27

Üye
    Konu Sahibi
Baba tel elden gitti ya...Her şeyi denedim...N70'den soğudum, gıcık almam bir daha :(

--------------- Ekleme ---------------

Gardaş hiç vakit kaybetmeen servise götür.Mutlaka yazılımı yeniden yaptır cihazı sıfırlat.

Sadece servise gönderemedim.Dediğin gibi ancak servis yağabilirdi!:vur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt