10. Maxicep Avatar Yarışması [KATILIMLAR BİTMİŞTİR YARIŞMACILARA BAŞARILAR...!!!]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
10. Maxicep Avatar Yarışması [KATILIMLAR BİTMİŞTİR YARIŞMACILARA BAŞARILAR...!!!]
Alıntı:
Üye Resmi(Avatar) olarak politika cinsellik yasa dışı örgüt veya bir siyasi partinin simgesi olan resimler kullanılamaz.
Gerekli Kişiden İzinler Alınmıstır..

YARIŞMA KURALLARI ve YARIŞMA HAKKINDA BİLGİLER:

1) Avatar kurallarına uyulmak zorundadır.

2) Herkes 1 defa oy verebilir. 1'den fazla üyelik alıp kendine oy veren yani şike yapan üyeler tespit edilip diskalifiye edilecek ve banlanacaktır. (Ip Adreslerinden..)

3) Yarışmaya katılmak isteyenlerin "KATILMAK İSTİYORUM" diye konuya cevap yazmaları yeterlidir. O anki avatarı katılanların listesine eklenecektir.

4) Katılımcıların yarışmaya "katılmak istiyorum" deyip katılıp yarışmanın sonlanmasına kadar olan süreç içerisinde avatarlarını değiştirmesi yasaktır aksi halde yarışmadan DİSKALİFİYE EDİLİR.

5) Herhangi bir sorunuzu ya da şikayetinizi; bana ya da yöneticilere pm yoluyla iletebilirsiniz.

6)En az 50 Mesaj Sayınız vede En az 1 ayLık Üye Olmalısınız...

Not:Katılımınız Gerçekleşdiğinde ve Yarışma Başladığında Özel Mesaj İle Bildirilecekdir..
Not: OyLama Anket Şeklinde Olacakdır..
Not: Katılımlar 12 saatte Bir Güncellenecekdir... Duruma Göre Katılımcı Sayısı Yükseltile Bilir..!

Not: Bu yarışmada şu an için ödül bulunmamaktadır. .(Katılıma Göre Negative Ekler Veya Eklemez.)

• Beğen
Tepkiler: Tuğrul Kütükçü

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
katılmak istiyorum

xkadir61

xkadir61

Üye
bende katılmak istiyorum:)

Solamente

Üye
oy vermeme hakkımı kullanıyorum :islik

XMEN_43

XMEN_43

Üye
katılmak istiyorum:)

XMEN_43

XMEN_43

Üye
sizede başarılar.

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
katılmak istiyorum

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
bende katılmak istiyorum.

daniel25

daniel25

Üye
bende katılmak istiyorum :oke::oke::oke:

'_ergin_'

'_ergin_'

Üye
katılmak istiyorum

Sergio_Aguero

Sergio_Aguero

Üye
bende katılabilirmiyim

POWER

POWER

Üye
katılmak istiyorum :)

maxiciyiz

maxiciyiz

Üye
bende katılmak istiyorum.

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Benide katın:)

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Bu Sefer Bizimde Çorbada Tuzumuz Olsun... Uygunsa Eğer Kıyıda Köşede Banada Yer Verirseniz Sevinirim :) Şimdiden Herkese Başarılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt