Arkadaşlar N73lerin orta joistiği bir zamn geçtikten sonra gevşemekte

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar N73lerin orta joistiği bir zamn geçtikten sonra gevşemekte
arkadaşlar n73lerin orta jositği bir zman geçtikten sonra gevşiyor acaba bu durum sizdede war mı bnim joistik servist 1kere değişti ve yne aynı durum olmkta acaba n73lerin hepsi böyle mi ve bu arada orta joistiğe fazla yüklenmiyorum not:bann::bann::bann:

cool_eagle

Üye
her tuş zaman geçtikçe eskir. yani işk günkü performansı hiç bi aygıtta bulamazsın

schumici

schumici

Üye
eğer aşırı derecede gevşeklik yoksa normaldir o merak etme bendede var biraz ama normal:oke:

Furkan96

Furkan96

Üye
Abime katiliuoru M

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
bilginiz war mı sıfır n95ler ne kadar

YuRTcU

YuRTcU

Üye
bende joistik ilk bozulduğunda garantiye verdim yapıldı 2 hafta fln gecdi sert basınca tus basıyodu sonra geri gitdim nokıa ya ben 2 hafta once aldım garantiden bunu bu yine bozuldu dedim kadın bana diyokı ozaman almıcakdın onun joıstığınden herkes şikayetci yine verdim 2 gün once aldım 1 hafta gecsin geri giderim nokıaya artık adamla kanka oldum gorevliyle

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
bende joistik ilk bozulduğunda garantiye verdim yapıldı 2 hafta fln gecdi sert basınca tus basıyodu sonra geri gitdim nokıa ya ben 2 hafta once aldım garantiden bunu bu yine bozuldu dedim kadın bana diyokı ozaman almıcakdın onun joıstığınden herkes şikayetci yine verdim 2 gün once aldım 1 hafta gecsin geri giderim nokıaya artık adamla kanka oldum gorevliyle
Yapmak zorundalar hiç kıvırmasınlar müşteri her zaman haklıdır:)garanti oldugu sürece hergün götür :d deli et birdaha böle çabuk gevşien joistikli tel yapmasınlar:bann::P:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
6300 kullanıyorum joistik bendede sorunlu:)

EXcomZkko

Üye
Arkadaşlar N73 joystick değişimi için tahmini ne kadar serviste kalıyor telefon? Yani sizinki ne kadar kaldı? :) Bir de başka yerde yaptırsam bana kaça patlar bu iş?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...