İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

emz

emz

Üye
İyi konsept cihaz:

Kamera belki daha estetik bir şekilde konulabilirdi ama mantığı güzelde bu telefonun görüntüsü ram bir takozu anımsatıyor. Tuğla gibi duruyor yahu. Tek kamera olayı iyi. Gerisi Lumia için hoş bir tasarım değil. Çok kalın falan.

luckysleven

luckysleven

Üye
Kamera belki daha estetik bir şekilde konulabilirdi ama mantığı güzelde bu telefonun görüntüsü ram bir takozu anımsatıyor. Tuğla gibi duruyor yahu. Tek kamera olayı iyi. Gerisi Lumia için hoş bir tasarım değil. Çok kalın falan.

Ben buna bayildim ya hayal gucunde sinir yok diye bosa demiyorlar : ) tabi zevkler ve renkler tartisilmaz ama koseli tasarimlar hep hosuma gitmistir. Ama bazi gerceklerde var iste mesela hyundai de tasarimda cok iyi ama motoru tirt mesela : )

technocu1

Üye
Arkadaşlar Bluetooth ile laptoptan lumia 925 e avi video dosyası gönderdim. Fakat şimdi o dasyayı telefonda bulamıyorum. Dosyalar programı var. Bakıyorum yok. Bu avi dosyası nereye gitti şimdi.

Emre

Üye
Arkadaşlar Bluetooth ile laptoptan lumia 925 e avi video dosyası gönderdim. Fakat şimdi o dasyayı telefonda bulamıyorum. Dosyalar programı var. Bakıyorum yok. Bu avi dosyası nereye gitti şimdi.
'Video' Klasörüne Baktın mı?

kendir52

kendir52

Üye
Bluetooth kullanırken başka cıhazdan birden çok muzık resım vb. bişe aldıgımızda devamlı kabul et'e basmak zorundamıyız yoksa var mı bı yolu ? (lumıa 625 8.1 update yuklu )

skynet

Üye
Maalesef çoklu kabul etme yok

kendir52

kendir52

Üye
Anladım birde facebook programında bissuru reklam sayfa çıkıyor kendı kednıne begenıyor bı bılgınız var mı ya da sızde de oluyor mu pc den gırdımde gorunmuyor ama

skynet

Üye
Facebook kullanmadığım için o konu hakkında bir bilgim yok

Emre

Üye
Nokia'dan Microsofta Güle Güle
Merhaba fanlar! Sadece bir hatırlatma eski Nokia markalı telefonlar ve cihazlar ile ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, onu burada bulabilirsiniz:

luckysleven

luckysleven

Üye
Youmusic den videoyu mp3 olarak indirmek neredeyse imkansiz olmaya basladi. Hemen hemen tum videolar indirmeye kapanmis. Sanatcinin yasal hakki dogrudur ama bizimde elle tutulur tek uygulamamiz buydu umarim patlamaz buda : )

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
İe de ve bazı oyunlarda ekrana basılı tutu ca elimi titreme yapıor ekran tel üzerinden format atsam duzelirmi bi farklılık olurmu acil bilen biri yazsın

beats

beats

Üye
İe de ve bazı oyunlarda ekrana basılı tutu ca elimi titreme yapıor ekran tel üzerinden format atsam duzelirmi bi farklılık olurmu acil bilen biri yazsın
Çift tıkla uyandırma açıksa yapabilir.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
luckysleven

luckysleven

Üye
Çok teşekkür iğrenç bişiydi kapadım ama çift tıkta güzeldi hani ne ms miş iyi bişesi var oda sıkıntılı

Iyi biseysi de kalmadi artik.. Htc nin cift tikla uyandirmasi cok daha stabil.. Bazen 6-7 kere tikladigim oluyor ekrana uyansin diye.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Arkadaşlar bendeki Diğer klasörü 13Gb olmuş.nasıl temizlerim bunu bilen varmı

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Arkadaşlar, moli player alt yazı görmüyor. Kamera rulosunda dosyayla aynı isimde srt tipi alt yazı ama görmüyor. Çare bilen var mı?

saygınadam

Üye
Telefonu servise giden arkadaşlara soruyorum. İşlem yapılsa da yapılmasada telefona format atıyorlar mı?

Benim lumia 520 vardı güç tuşu kırıldı, garantiye verdim 4 gün içinde yaptılar ve format atmışlar içindeki herşey gitmiş. Garanti kağıdındada değerli dosyalarınızı almanızı ve format atılacağınıda yazıyor. Bu arada 520 suya düştü, şimdi L1320 aldım :)

yuzarsef

Üye
Arkadaşlar whatsappta bana gönderilen ses kayıtlarını dinlerken ses ilk ~1 saniye hoparlörden (arkadan) ardından ekran kararıp yukardan (ön taraftan) geliyor. Silip tekrar yükledim teli yeniden başlattım işe yaramadı çözümünü bilen varsa söyleyebilir mi? Ayrıca telefona nsu ile yazılımını tekrar tekrar yüklemek zarar verir mi?

[yuh şimdi gördüm yeni üye yazıyor ben bayağı bildiğin eski üyeydim 3 yıldan fazla hatırlamıyorum bayağı eskiydim acaba uzun süre girmedikten sonra kaydımı mı sildiler noldu eğer öyleyse bu hesapla nasıl giriş yaptım kafamda deli sorular]

Son düzenleme:
emz

emz

Üye
Arkadaşlar whatsappta bana gönderilen ses kayıtlarını dinlerken ses ilk ~1 saniye hoparlörden (arkadan) ardından ekran kararıp yukardan (ön taraftan) geliyor. Silip tekrar yükledim teli yeniden başlattım işe yaramadı çözümünü bilen varsa söyleyebilir mi? Ayrıca telefona nsu ile yazılımını tekrar tekrar yüklemek zarar verir mi?

[yuh şimdi gördüm yeni üye yazıyor ben bayağı bildiğin eski üyeydim 3 yıldan fazla hatırlamıyorum bayağı eskiydim acaba uzun süre girmedikten sonra kaydımı mı sildiler noldu eğer öyleyse bu hesapla nasıl giriş yaptım kafamda deli sorular]

Nsu arar vermez diye biliyorum. Bilgisayara format atmak gibi. Zaten cihazların ömrü 2-3 yıl olunca bir etkisi olmuyor. Uzun vadede etkiliyor o iş.

Üst Alt