İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

dımdımıyar

dımdımıyar

Üye
Sen Pc üzerinden sıfırladın anladığım kadarıyla şimdi Ayarlara gir sonra Hakkında bölümünden telefonu sıfırla seçeneğini gir
onu 3 kez yaptım 2sinde yedekten geri yukledim duzelmedi bi kere de temiz kurulum yaptım yine düzelmedi zor bela preview uygulamasını indirip aktif ettim pfd yi ama bu sefer de guncellemeleri kontrol edemiyoruz diyor.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
onu 3 kez yaptım 2sinde yedekten geri yukledim duzelmedi bi kere de temiz kurulum yaptım yine düzelmedi zor bela preview uygulamasını indirip aktif ettim pfd yi ama bu sefer de guncellemeleri kontrol edemiyoruz diyor.

Bilemiyorum

emz

emz

Üye
Bilgisayardan tekrar kur. Büyük ihtimalle kurarken hata oluştu. Eğer devam ederse söyle başka alternatifleri söyleyeyim.

og1907

og1907

Üye
arkadaş böyle saçmalık olurmu koskoca mersinde orijinal Nokia lumia 1320 arka kapağı bulamadık 2 tane servise gittim telefonu İstanbul'a göndermemiz gerekiyor kapak değişimi orda oluyormuş dediler bir kapak için İstanbul'a telefonu gönderip en aşağı 15 gün beklenir mi.

luckysleven

luckysleven

Üye
arkadaş böyle saçmalık olurmu koskoca mersinde orijinal Nokia lumia 1320 arka kapağı bulamadık 2 tane servise gittim telefonu İstanbul'a göndermemiz gerekiyor kapak değişimi orda oluyormuş dediler bir kapak için İstanbul'a telefonu gönderip en aşağı 15 gün beklenir mi.

Internetten alin bir kac site satiyor. Bu kapaklar sabit degilki servise gitsin telefon sacmalamislar

og1907

og1907

Üye
Internetten alin bir kac site satiyor. Bu kapaklar sabit degilki servise gitsin telefon sacmalamislar
Varsa güvenilir orjinal kapak ve telefon aksesuarı satan internet sitesi söyler misiniz şimdi gidip çakma almak istemiyorum.

kartal-78

Üye
Arkadaşlar nsu rescovery tool 5.0 durumu yükleme hatası veriyor bilgisayara kuramadım yardım

Rainesto

Rainesto

Üye
Yav bıktım artık şu tuşların ışıklarından yatarken uğraşıyorum gözümü alıyor eskiden pil tasarrufunu açınca kapanıyordu şimdi Bi yöntem yok mu bunun için

emz

emz

Üye
Karlı bir ankara sabahında hepinize günaydın arkadAşlar. Hepinize mutlu günler.
Varsa güvenilir orjinal kapak ve telefon aksesuarı satan internet sitesi söyler misiniz şimdi gidip çakma almak istemiyorum.
Ben bimeksten aldım 3 tane. Orijinal ve 10₺. İndirimi bekleyip alın. Mağazada 50₺ iken ben çok ucuz aldım herkes şaşırdı.

• Beğen
Tepkiler: og1907
luckysleven

luckysleven

Üye

buradan alabilirsin hocam saglam yerdir. Daha once alisverislerim oldu yerlerine kadar gitmisligimde var

• Beğen
Tepkiler: og1907
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Karlı bir ankara sabahında hepinize günaydın arkadAşlar. Hepinize mutlu günler.

Ben bimeksten aldım 3 tane. Orijinal ve 10₺. İndirimi bekleyip alın. Mağazada 50₺ iken ben çok ucuz aldım herkes şaşırdı.
karlı bir gün demek bir foto paylaş kar görelim her yere nasip olmuyor

luckysleven

luckysleven

Üye
10 lira olanlar 520 kapaklari degilmi ?

• Beğen
Tepkiler: emz
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Arkadaşlar okadar camera programı denedim en iyisi kumı kamerada karar kıldım ozellıklerinden dolayı proshotta çok güzel sizce en net iyi çeken hangisi ve lumıa camerada 7mp formatında çekıor bi ayar felan yapmam lazımmı duz kullanıyorum

luckysleven

luckysleven

Üye
Dostlar telefondan foruma nasil resim ekleniyordu ?

mzcoools

Üye
Beyler lumia 520 ile eduroam ağına bağlanmanın yöntemş ve mı varsa alttaki msn adresine veya burada mesaj olarak atabilir misiniz [email protected]

beats

beats

Üye
Uçtan uca şifreleme ile güvenli mesajlaşma sağlayan Threema Windows Phone'a gelmiş. App Store ve Google Play'den ucuz şuan 2₺ fiyatıyla mağazada.

Emre

Üye
İşte SoundCloud Mobile Version İE.

• Beğen
Tepkiler: ceza87
beats

beats

Üye
İyi konsept cihaz:

• Beğen
Tepkiler: ceza87, skynet ve YkPkY

Üst Alt