İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bir soft reset dene ...

İşe yaramıyor ne yazık ki sonlandırılıyor dediği anda ilgilenmeniz gerekiyor diyor diğer tüm programları yüklüyor ve güncelliyor fakat sadece foursquare böyle

serinaga

serinaga

Üye
Çok enteresan, bende de prognoza aynı hatayı veriyor, denemekten yoruldum ve yüklemekten vazgeçtimdi, bu sanırım satın alma ile ilgili bir sorun ...

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Çok enteresan, bende de prognoza aynı hatayı veriyor, denemekten yoruldum ve yüklemekten vazgeçtimdi, bu sanırım satın alma ile ilgili bir sorun ...

Bilmiyorum daha önce yüklü ooan bir şey sonuçta

luckysleven

luckysleven

Üye
Beyler zenphone6 cikmis yenimi cikti yoksa benmi yeni goruyorum? 800liradan girmis piyasaya ve 6inc.. Bunu bir sure stock kullanip daha sonra rom atildigi zaman 6inc ekran ile nasil bir keyif verir tahmin edebiliyorum .. Sanirim androide donme vakti yaklasti : )

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Arkadaşlar foursquare mekanı bulduk yandaki konumdan haritadan tıklayınca Wp yeni haritalarına bağlıyor direkt olarak here maps navigasyona bağlansak nasıl oluyor oradan yol tarifi alsak olmuyor mu ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar daha öncede yazmıştım sorunum şu,Pc deki müzikleri telefona koyalayamıyorum(1 kaç önce rahat rahat atabiliyordum),önceki telefonum L920 idi onda da aynı sorun oluyordu,bugün 1020 aldım yine aynı durum devam ediyor.fikirlerinize ihtiyacım var. @papakudioflu @bulutsuzgece

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar daha öncede yazmıştım sorunum şu,Pc deki müzikleri telefona koyalayamıyorum(1 kaç önce rahat rahat atabiliyordum),önceki telefonum L920 idi onda da aynı sorun oluyordu,bugün 1020 aldım yine aynı durum devam ediyor.fikirlerinize ihtiyacım var. @papakudioflu @bulutsuzgece

Telefona şirket hesabı vs. tanımladınız mı ? Exchange gibi bazı sunucu politikaları izin vermeyebilir. Diğer bir seçenek başka bir bilgisayardan denediniz mi ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Telefona şirket hesabı vs. tanımladınız mı ? Exchange gibi bazı sunucu politikaları izin vermeyebilir. Diğer bir seçenek başka bir bilgisayardan denediniz mi ?
şirket hesabı falan yok.başka bir bilgisayar da da denemedim henüz. Yarın akşam denerim.eyvallah

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
telefon neden durduk yere kendi kendine reset atar masada öylece duruyordu tam elime alacaktm reset attı

papakudioflu

papakudioflu

Admin
şirket hesabı falan yok.başka bir bilgisayar da da denemedim henüz. Yarın akşam denerim.eyvallah
Farklı bir dosya mesela tek bir fotoğraf kopyalamayı dene. Eğer olursa muhtemelen taşımaya çalıştığın müzik dosyaları arasında DRM korumalı içerik vardır.

skynet

Üye
telefon neden durduk yere kendi kendine reset atar masada öylece duruyordu tam elime alacaktm reset attı

Aynı sorun benim 620'de de var özellikle de sabah kalktığımda bakıyorum telefon pin kodu ekranında bekliyor -.- Bu olay telefonu ilk aldığım zamanlarda da vardı flaş attıktan sonra düzelmişti sanırım yine flaş zamanı geldi :)
Not: Cihazda resmi sürüm yüklü

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Farklı bir dosya mesela tek bir fotoğraf kopyalamayı dene. Eğer olursa muhtemelen taşımaya çalıştığın müzik dosyaları arasında DRM korumalı içerik vardır.
Video resim vs.atıyorum sıkıntı yok.sadece daha önceleri çok rahat bir şekilde attığım Müzikleri atamıyorum.akşam başka bir pc de deneyeceğim.eyvallah.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Dün akşam Fourquare yüklenmiyor diye cihazı sıfırladım şimdi de navigasyon dan ses çıkmıyor soft attım here maps ve drive programlarını sildim tekrar yükledim ses türkçe seçili ne yapacağım
Şu navigasyonun sesi neden çıkmıyor birisi söylesin ses açık seler türkçe kadın yüklü zaten yıllardır kullanıyoruz sıfırladım dün akşamdan ber 3 oldu

suyunsesi

suyunsesi

Üye
İbrahim, sorunu ilk gördüğümden beri düşünüyorum çözemedim. Bilsem yanıtlardım. Sadece haritalarda yol tarifi sesi gelmiyor diyorsun. Başka diğer tüm medyalarda sesi dışarı veriyorsa alette sıkıntı yok yazılımda diyeceğim. Ama başka medyalarda da sıkıntı varsa, kulaklık girişine takmış olabileceğin bir uyumsuz jak soruna yol açabilir. Daha önce başıma geldi. Şöyle ki, arabamdaki Aux kablosunun ucu 2'li jak, telefonun üstündeki 3'lü jak, ben bir keresinde yanlışlıkla 2 li olanı takmış ve arabada sağlam ses alamamış biraz zorlamıştım. O zaman başıma gelmişti. Kulaklık girişi kilitlenmiş ve sadece kulaklıkla sesi verir olmuştu. Dışarı medya sesi gelmiyordu. Sonra ben o bölgeyi tekrar doğru jak takarak kurcalarken falan kendiliğinden düzeldi. Sorun buna benzer değilse aklıma birde şu geliyor. Peki telefonu sıfırladıktan sonra Preview for Developer'i kurmadan etkinleştirmeden denemişmiydin?

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
İbrahim, sorunu ilk gördüğümden beri düşünüyorum çözemedim. Bilsem yanıtlardım. Sadece haritalarda yol tarifi sesi gelmiyor diyorsun. Başka diğer tüm medyalarda sesi dışarı veriyorsa alette sıkıntı yok yazılımda diyeceğim. Ama başka medyalarda da sıkıntı varsa, kulaklık girişine takmış olabileceğin bir uyumsuz jak soruna yol açabilir. Daha önce başıma geldi. Şöyle ki, arabamdaki Aux kablosunun ucu 2'li jak, telefonun üstündeki 3'lü jak, ben bir keresinde yanlışlıkla 2 li olanı takmış ve arabada sağlam ses alamamış biraz zorlamıştım. O zaman başıma gelmişti. Kulaklık girişi kilitlenmiş ve sadece kulaklıkla sesi verir olmuştu. Dışarı medya sesi gelmiyordu. Sonra ben o bölgeyi tekrar doğru jak takarak kurcalarken falan kendiliğinden düzeldi. Sorun buna benzer değilse aklıma birde şu geliyor. Peki telefonu sıfırladıktan sonra Preview for Developer'i kurmadan etkinleştirmeden denemişmiydin?

Dün akşam Foursquare yüzünden sıfırladım bugün öğlen fark ettim navigasyonu çok kullandığım için sorun beni çok üzdü iki kez sıfırladım uygulamaları üç beş kez sildim yükledim yanıt vermedi sonra arabada bir tur attım baktım araba gidiyor navigasyon olduğu konumda takılma var biraz sabır ettim kendinden düzeldi bakalım yarın sıkıntı olurmu ilginden ötürü teşekkürler

dımdımıyar

dımdımıyar

Üye
sabah, telefon artık kasmaya başladığı için lumia software recovery tools ile 0ladım. sonrasında hemen okula gitmem gerektiği için programların geri yuklemesini yapamadım akşam geldiğimde ise mağazaya bağlanamıyor sorunuyla karşılaştım. 3 kere telefonu ayarlardan sıfırladım ancak hala sorun devam etmekte, uygulamayı indirmeye başlıyor sarı çizgi yarıya geliyor sonra aniden ilgilenmeniz gerekiyor diyerek duruyor. sorunun nedeni ne ve nasıl çozebilirim?

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
sabah, telefon artık kasmaya başladığı için lumia software recovery tools ile 0ladım. sonrasında hemen okula gitmem gerektiği için programların geri yuklemesini yapamadım akşam geldiğimde ise mağazaya bağlanamıyor sorunuyla karşılaştım. 3 kere telefonu ayarlardan sıfırladım ancak hala sorun devam etmekte, uygulamayı indirmeye başlıyor sarı çizgi yarıya geliyor sonra aniden ilgilenmeniz gerekiyor diyerek duruyor. sorunun nedeni ne ve nasıl çozebilirim?

Bir kez de Ota üzerinden sıfırla

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye

Üst Alt