İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

tgoksen1

Üye
925 nasıl ıyımı arkadaslar alınır mı

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Arkadaşlar 1520 de Arama bekletme menüsünün altında bazı numara seçenekleri var numara gir veya rehberden seç diye söylüyor ve şebeke + arma bekletmede bu çıkıyor o ne işe yarıyor 920 de yok çünki izah edecek birisi varmı

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Arkadaşlar 1520 de Arama bekletme menüsünün altında bazı numara seçenekleri var numara gir veya rehberden seç diye söylüyor ve şebeke + arma bekletmede bu çıkıyor o ne işe yarıyor 920 de yok çünki izah edecek birisi varmı

Anladığım kadarıyla arama iletme dediği aktarma oluyor ama tek tuşta 920 deki gibi kapatılmıyor hem yerleri de farklı 1520 de şebeke+ da 920 de ise ayarlar daha sonra bir sağa daha kaydırıp telefon ayarlarında

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar 1020 ye dead flash atamıyorum nedeni ise ncs de cihazın kodu gözükmüyor nedenini ve çözümünü bilen varmı acaba @papakudioflu @bulutsuzgece

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
1520 ve 920 prognoza atıyor sizlerde nasıl

osmanmert94

osmanmert94

Üye
920 ye hala hiçbir ülkede başlamadı mı denim

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Video Compressor uygulaması da atıyor. Geri bildirim yapalım.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
1520 ve 920 prognoza atıyor sizlerde nasıl
Güncelleme geldi.

Windows Phone için "Prognoza" uygulamasına göz atın

Eskiyi kaldırıp yeniden kurulum yapınız.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Güncelleme geldi.

Windows Phone için "Prognoza" uygulamasına göz atın

Eskiyi kaldırıp yeniden kurulum yapınız.
Fark etmedi kaldırıp yeniden kurdum

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Video Compressor uygulaması da çok kullandıklarımdan birisiydi. Çektiğimiz yüzlece megabayt videoları sıkıştırıp ufaltan bir uygulama. İşini çok güzel yapan bir uygulama. Whatsapp ta video paylaşım yapabilmemiz için çekilen videoları 16 mb. sınırına sıkıştırabilen tek program.
Prognoza keza en güzel hava durumu uygulamalarından biri. İngilizcesi güzel olan arkadaşlardan yapımcılarına mail atmalarını rica ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: dilmenibrahim
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Video Compressor uygulaması da çok kullandıklarımdan birisiydi. Çektiğimiz yüzlece megabayt videoları sıkıştırıp ufaltan bir uygulama. İşini çok güzel yapan bir uygulama. Whatsapp ta video paylaşım yapabilmemiz için çekilen videoları 16 mb. sınırına sıkıştırabilen tek program.
Prognoza keza en güzel hava durumu uygulamalarından biri. İngilizcesi güzel olan arkadaşlardan yapımcılarına mail atmalarını rica ediyorum.
Prognoza çok iyi ya

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Merhabalar L1320 almayı düşünüyorum. Ancak bir sorum olacak hafızası 8 gb. Hafıza kartına uygulama kuruluyor mu? Maalesef bu konu hakkında bilgim yok malum L920 kullanıyorum.(32gb)

emz

emz

Üye
Merhabalar L1320 almayı düşünüyorum. Ancak bir sorum olacak hafızası 8 gb. Hafıza kartına uygulama kuruluyor mu? Maalesef bu konu hakkında bilgim yok malum L920 kullanıyorum.(32gb)

Kuruluyor. Hem de çok iyi oluyor:)

Üst Alt