İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Faruk Aytekin

Faruk Aytekin

Üye
Whatsapp'ım açılmıyor, ana ekrandaki kutucuk karardı ve basılmıyor. Uygulama listesinde de üstüne tıklayınca hiçbir tepki vermiyor. Mağaza'dan baktım, normalde yüklü uygulamaların altında görüntüle yazar, bunda hiçbir şey yazmıyor. Silip tekrar yüklemek dışında bir şey yapabilir miyim?

Aynı sorun bende de var 30-45dk kadar önce fark ettim. Bizlik bir problemse kaldırmadan halledebilirsek güzel olur. Genel bir şey ise de çabuk düzelir umarım.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Tam yedekleme anına denk gelmiş olabilir. bendede oldu. Yedekleme bitene kadar da düzelmedi. Sistem ayarlarındaki yedeklemeyi kastediyorum. Hatta yedeklemeyi iptal edip telefonumu yeniden başlattığım halde düzelmedi. Mecburen yeniden yedeklemeyi başlatıp bitirene kadar beklemiştim. Bitince kendiliğinden düzeldi. Sanırım whatsappın resim ve videolarını da yedek alıyordu. Deneyin derim.

Dtn

Üye
Tam yedekleme anına denk gelmiş olabilir. bendede oldu. Yedekleme bitene kadar da düzelmedi. Sistem ayarlarındaki yedeklemeyi kastediyorum. Hatta yedeklemeyi iptal edip telefonumu yeniden başlattığım halde düzelmedi. Mecburen yeniden yedeklemeyi başlatıp bitirene kadar beklemiştim. Bitince kendiliğinden düzeldi. Sanırım whatsappın resim ve videolarını da yedek alıyordu. Deneyin derim.

Teşekkürler, umarım öyledir ve düzelir, deniyorum şimdi. Yalnız yedekleme saatler süren bir şey mi yoksa benim interetimde mi sorun var acaba? %9'u geçemedi de.
--
Yedekleme bitmedi ama düzeldi, çok teşekkürler :good:

Son düzenleme:
dakamon

dakamon

Üye
Yahu şu nsrt yani lsrt benim telefonu görmüyor. Her şeyi denedim olmadı olmuyor. Şöyle bir detay var. Telefon bilgisayara bağlıyken reset atıyorum açılırken donanım surucusu yükleme ekranı açılıyor ya orada Nokia usb connectivity yuklenirken telefon bağlantısı her seferinde kendi kendine kopuyor ve bu yüzden o yükleme tamamlanamıyor. Bu sıkıntıyı nasıl çozeriz nasıl gormesini sağlayabiliriz? @papakudioflu @Sensation @bulutsuzgece

luckysleven

luckysleven

Üye
1320 de dokunmatik sorunu yasayan varmi ? Mesela ekranin sol ist kosesindeki whatsapp ikonuna arka arkaya 15 kere dokundum algilamadi sonra cok hafif dokundum hemen algiladi genelde ust koselerde boyle oluyor. Varmi yorumu fikri olan ?

drangela61

drangela61

Üye
Arkadaşlar L930da tuşlar sanal mı?

Peocawe

Peocawe

Üye
2G'de hücresel veri açılmıyor bazen. 3G direk açabiliyorum ama neden olabilir?

edit: 3000. mesajımı atmışım bu arada. :ehe

beats

beats

Üye
Metrotube beta uygulaması için tester arıyor, denemek isteyenler:

adresine Microsoft hesabını e-posta atabilir.
Youtube uygulaması olan Metrotube, 4.3 Beta sürümünde arkaplanda sesler çalabiliyormuş.

• Beğen
Tepkiler: og1907
dakamon

dakamon

Üye
Arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var dünden beri hiçbir uygulama indiremiyorum. Beklemede kaılıyor. Hiçbir ilerleme olmuyor. Neden? Nasıl düzeltebilirim?

luckysleven

luckysleven

Üye
Beyler ikidir basima geliyor soyle ki sarjim bitip telefon kapaniyor ve ben sarja takiyorum telefon 10 dakika sonra aciliyor buraya kadar hersey normal.. Fakat telefon acildiktan iki dakika sonra 3 gun once yolladigim tum mesajlar iletilemedi diye geri geliyor meger o gun yolladiklarimin hic biri gitmemis ve yine 3 gun once okuyup sildigim mailler sanki yeniymis gibi tekrar geliyor. Yeni temizledigim mail kutusunda bir anda 70 mail gozuktu.

Simdi sorarim size bunun sebebi ulkenin en dandik operatoru olan Aveadan mi kaynakli yoksa yazilimsal bir sorunmu ? Eyerki telefondan kaynakliysa ve mantikli bir aciklamasi varsa yarin hic dusunmem satarim

dakamon

dakamon

Üye
Arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var dünden beri hiçbir uygulama indiremiyorum. Beklemede kaılıyor. Hiçbir ilerleme olmuyor. Neden? Nasıl düzeltebilirim?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
MS hesabınla ilgili sıkıntı olmasın.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Arkadaşlar telefonu değiştirmeyi düşünüyorum.Arada genel bölümünde bazı arkadaşlar indirimli telefonlar paylaşmışlardı.O siteleri hatırlayan var mı ?Bide mağazalarda çok pahalı ve taksit yok(bimekste mesela) eğer alacak olursam nereden almamı tavsiye edersiniz? taksitli

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Arkadaşlar telefonu değiştirmeyi düşünüyorum.Arada genel bölümünde bazı arkadaşlar indirimli telefonlar paylaşmışlardı.O siteleri hatırlayan var mı ?Bide mağazalarda çok pahalı ve taksit yok(bimekste mesela) eğer alacak olursam nereden almamı tavsiye edersiniz? taksitli

evkur gibi yerler taksitli ama iyi geçiriyorlar diğer teknoloji mağazaları taksit yapmıyor

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Foursquare güncellenmiyor olmadı sildim tekrar yüklenmiyor 80073cf6 kodlu hatayı veriyor ne olacak bilen varmı ?

Üst Alt