İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Arkadaşlar merhaba, ayda yılda bir pazar sabahı erken kalkayım dedim, 1520 sağ olsun güzel bir günaydınla karşıladı beni. Gece şarjı yarı dolu bir şekilde bırakmıştım, sabah baktığımda kapalıydı. Şarja taktığımda da windows logosu sürekli yanıp sönüyor ve bir türlü açılmıyor. Bir saat falan olmuştur böyle. Soft reset denedim birkaç kez yine olmadı. Şarjdan çıkarınca yanıp sönme kesiliyor, usb yi bilgisayara bağladımda ise enteresan bir şekilde yanıp sönme hızı azalıyor ama yine de açılmıyor. Şarj aletim de bugüne kadar kullandığım, herhangi bir sorun yaşamadığım bir alet tek farkı prize giriş için dönüştürücü kullanıyorum. Benzer problemi yaşayanınız, beklemekten başka önerebileceğiniz birşey var mı? İşin sıkıntısı telefonun türkiye garantisi de yok ve yoğun telefon kullanımı yapacağım bir güne denk gelmesi oldu. Hepinize güzel bir pazar günü geçirmenizi diliyorum.
sabırla şarjda bekle, yanıp sönmesi kapalı iken şarj olduğu anlamına geliyor ancak açılması için belli bir seviyeye çıkması lazım. gece ne olmuşsa muhtemelen arkaplanda çakışmış bi uygulama ya da başka bişi çok hızlı bi şekilde şarjını bitirmiş. o yüzden açılması için gerekli yeterli şarj seviyesine çok geç ulaşacak gibi duruyor. sabırla bekle bakalım açılacaktır elbet.

rcxy

Üye
sabırla şarjda bekle, yanıp sönmesi kapalı iken şarj olduğu anlamına geliyor ancak açılması için belli bir seviyeye çıkması lazım. gece ne olmuşsa muhtemelen arkaplanda çakışmış bi uygulama ya da başka bişi çok hızlı bi şekilde şarjını bitirmiş. o yüzden açılması için gerekli yeterli şarj seviyesine çok geç ulaşacak gibi duruyor. sabırla bekle bakalım açılacaktır elbet.
Teşekkür ederim cevabın için. Bekleyelim bakalım, çok bekletmez umarım.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Teşekkür ederim cevabın için. Bekleyelim bakalım, çok bekletmez umarım.
işte onu kestiremiyoruz :) hele ki 1520 gibi güçlü bi batarya ne kadar sürede yeterli seviyeye ulaşır bakacaz :)

Cent26

Cent26

Üye
Arkadaşlar whatsappında sorun olan var mı live tile karardı whatsappa giremiyorum mağazadan indiremiyorum

kendir52

kendir52

Üye
Facebook uygulamasında begenmedım sayfa ve uygulamaları nasıl kaldırırım yardım edecek yok mu ?

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Arkadaşlar merhaba, ayda yılda bir pazar sabahı erken kalkayım dedim, 1520 sağ olsun güzel bir günaydınla karşıladı beni. Gece şarjı yarı dolu bir şekilde bırakmıştım, sabah baktığımda kapalıydı. Şarja taktığımda da windows logosu sürekli yanıp sönüyor ve bir türlü açılmıyor. Bir saat falan olmuştur böyle. Soft reset denedim birkaç kez yine olmadı. Şarjdan çıkarınca yanıp sönme kesiliyor, usb yi bilgisayara bağladımda ise enteresan bir şekilde yanıp sönme hızı azalıyor ama yine de açılmıyor. Şarj aletim de bugüne kadar kullandığım, herhangi bir sorun yaşamadığım bir alet tek farkı prize giriş için dönüştürücü kullanıyorum. Benzer problemi yaşayanınız, beklemekten başka önerebileceğiniz birşey var mı? İşin sıkıntısı telefonun türkiye garantisi de yok ve yoğun telefon kullanımı yapacağım bir güne denk gelmesi oldu. Hepinize güzel bir pazar günü geçirmenizi diliyorum.

Soru n yok düzelir yada ben bu mesajı attığımda düzelmişdir 920 ve 925 in başına geldi tecrübe sahibiyim bu konuda uzun beklemeden sonra ertesi gün çalışmıştı 920

og1907

og1907

Üye
Arkadaşlar Nokia lumia 1320 telefonu düşürdüm arka kapağın kenarında ezilme var.Acaba garanti kapsamında kapak değişimi olurmu birde aldığımda 1 yıllığına sigortalatmıştım sigorta kapsamında değişim olurmu.

luckysleven

luckysleven

Üye
Arkadaşlar Nokia lumia 1320 telefonu düşürdüm arka kapağın kenarında ezilme var.Acaba garanti kapsamında kapak değişimi olurmu birde aldığımda 1 yıllığına sigortalatmıştım sigorta kapsamında değişim olurmu.

Kapak 30-35 tl servisle ugrastigina degmez. Biraz daha kullan ileride yenisini alirsin hemde farkli renk alirsin

og1907

og1907

Üye
Kapak 30-35 tl servisle ugrastigina degmez. Biraz daha kullan ileride yenisini alirsin hemde farkli renk alirsin
Sanırım bende öyle yapacam 30-35 tl için servisle uğraşmaya değmez teşekkürler saygılar.

• Beğen
Tepkiler: luckysleven

rcxy

Üye
Soru n yok düzelir yada ben bu mesajı attığımda düzelmişdir 920 ve 925 in başına geldi tecrübe sahibiyim bu konuda uzun beklemeden sonra ertesi gün çalışmıştı 920
Açıkçası aynı gün düzelmedi, daha doğrusu aynı şarj aletiyle düzelmedi. 10-15 saatin sonrasında windows logosu hiç yanıp sönmemeye başlamıştı. Bu sabah itibariyle iş yerindeki Türkiye'de kullanılan standart girişli şarj aletiyle deneyince şarj oldu ve açıldı. Sanırım sorun şarj aleti ya da dönüştürücedeydi. Ha noldu korkuttuğu ile kaldı:) Kesin bozuldu, tamir ister gözüyle bakıyordum. Kaybolan eşeği bulmuş kadar sevindim.

• Beğen
Tepkiler: emz ve ceza87
kendir52

kendir52

Üye
Ne forummuş abi bi cevap yazanda mı olmaz

beats

beats

Üye
Facebook uygulamasında begenmedım sayfa ve uygulamaları nasıl kaldırırım yardım edecek yok mu ?
Sayfanın isminin yanında like butonuna dokununca beğenmekten vazgeçebilirsin. Facebook uygulaması içerisinde uygulama açılamıyor, o yüzden web sayfası üzerinden kaldırmalısın.

kendir52

kendir52

Üye
Yok kendi kendine beğeniyor mesela bugün siliyorum başka beğenmiş oluyor kendi haberlerimi goremıyorum yani

beats

beats

Üye

Yeni birşey geliyor sanırım, müzik özellikli bir cihaz...

drangela61

drangela61

Üye
Arkadaşlar video uygulaması güncellenirken yükleniyor kısmında kaldı ne silebiliyorum ne bir şey iptal de edemiyorum başka uygulama da güncelleyemiyorum nasıl çözerim bu sorunu..
Gündüz de yazdım bir şey demeden etmeden mesajımı silmişler..

YkPkY

YkPkY

Üye
Arkadaşlar video uygulaması güncellenirken yükleniyor kısmında kaldı ne silebiliyorum ne bir şey iptal de edemiyorum başka uygulama da güncelleyemiyorum nasıl çözerim bu sorunu..
Gündüz de yazdım bir şey demeden etmeden mesajımı silmişler..

Telin tarihini 2150lere getir.sonra uygulamalardan üstüne tıkla ve kaldır,sonra tarihini geri güncelle
Ve buradan
Windows Phone için "Video" uygulamasına göz atın
yükle

drangela61

drangela61

Üye
Telin tarihini 2150lere getir.sonra uygulamalardan üstüne tıkla ve kaldır,sonra tarihini geri güncelle
Ve buradan
Windows Phone için "Video" uygulamasına göz atın
yükle

Teşekkürler hocam..

skynet

Üye
Cüzdana eklediğim kredi kartını nasıl kaldırabilirim ?

Dtn

Üye
Whatsapp'ım açılmıyor, ana ekrandaki kutucuk karardı ve basılmıyor. Uygulama listesinde de üstüne tıklayınca hiçbir tepki vermiyor. Mağaza'dan baktım, normalde yüklü uygulamaların altında görüntüle yazar, bunda hiçbir şey yazmıyor. Silip tekrar yüklemek dışında bir şey yapabilir miyim?

Son düzenleme:

Üst Alt