İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

hakan5816

hakan5816

Üye
Arkadaslar windows phone 8.1 unlocked nasıl yaparım ? Bilgiler verirmisiniz ?

serinaga

serinaga

Üye
Onedrive resimleri telefondan toplu olarak silinmiyor mu önceden siliniyordu hatırladığım kadarıyla şimdi pc den siliyorum ama her zaman pc mi bulmak zorundayım

Az önce baktım da toplu seçimle silinebiliyor telefondan Onedrive uygulaması ile ...

serinaga

serinaga

Üye
Nasıl öncede. Siliniyordu ama şimdi silemiyorum anlatsana ya sana zahmet

Arkadaşım Onedrive uygulamayı çalıştır, dosyaların görüntüsü gelince, seç adında bir seçenek var, onu işaretle ve silmek istediğin dosya yada klasörleri dokun, sağ üstlerinde çentik çıkacak, seçim bitince çöp kutusunu işaretle, seçtiklerin çöpe gidecek ...

skynet

Üye
Mağazada sorun mu var ? Ne yüklemeye çalışsan mağaza hatası veriyor :)
Aldığım hata kodu: c101a006

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Mağazada sorun mu var ? Ne yüklemeye çalışsan mağaza hatası veriyor :)
Aldığım hata kodu: c101a006
hayır sorun yok şimdi uygulama kurdum sorunsuz kurdu sen şey yap istersen bir ilk baş wifi veya mobilden neyden giriyorsan bir defa aç kapa yap sonrada e-posta hesaplarda ms hesabını bir eşitleme yap tekrar dene olmazsa soft reset at son ihtimal olması gerekiyor

• Beğen
Tepkiler: skynet
luckysleven

luckysleven

Üye
Lig tv uygulamasi harika beyler tavsiye ederim. Ayrica uygulama icinden ayarlara giris sekli basarili olmus. Aynisini sisteme gomseler daha ne istenir.

skynet

Üye
hayır sorun yok şimdi uygulama kurdum sorunsuz kurdu sen şey yap istersen bir ilk baş wifi veya mobilden neyden giriyorsan bir defa aç kapa yap sonrada e-posta hesaplarda ms hesabını bir eşitleme yap tekrar dene olmazsa soft reset at son ihtimal olması gerekiyor
Hocam dediğin gibi eposta hesabını eşitledim oldu teşekkürler :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Arkadaşım Onedrive uygulamayı çalıştır, dosyaların görüntüsü gelince, seç adında bir seçenek var, onu işaretle ve silmek istediğin dosya yada klasörleri dokun, sağ üstlerinde çentik çıkacak, seçim bitince çöp kutusunu işaretle, seçtiklerin çöpe gidecek ...
Bu dediklerin telefonda mı pc demi

serinaga

serinaga

Üye
Bu dediklerin telefonda mı pc demi

Telefondan yapıyorum
OneDrive Uygulamasını çalıştırınca aşağıdaki gibi bir ekran geliyor

Resimler klasörünün içine girelim

Burada sağ alttaki " ... " seçelim

Bak burada " Seç " var, basalım burayı

ve ister klasör ister dosya, her seçtiğimizin üzerinde bir çentik görünüyor, seçimimiz bitince sol altta görünen çöp kutusunu seçiyoruz, emin misiniz diye soruyor, evet dediğimizde siliyor ...

Son düzenleme:
serinaga

serinaga

Üye
Bu program değilmi ya resimlerden öne Drive da yok bakayım ben sağol ya

Evet telefondaki OneDrive uygulaması ...

Edit : Fotoğraflardan bende baktım şimdi, gerçekten silinemiyor, hatta hiçbir seçenek vermemiş, sadece görüntüleme var :allalla:

Son düzenleme:
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Evet telefondaki OneDrive uygulaması ...

Edit : Fotoğraflardan bende baktım şimdi, gerçekten silinemiyor, hatta hiçbir seçenek vermemiş, sadece görüntüleme var :allalla:

Evet ya yardımın için teşekkürler telefonda öne Drive program varmış ama benim haberim yok

• Beğen
Tepkiler: serinaga
kendir52

kendir52

Üye
Facebook uygulamasında begenmedım sayfa ve uygulamaları nasıl kaldırırım yardım edecek yok mu ?

luckysleven

luckysleven

Üye
Google search guncelleme almayali 1 sene olmus. Yandex ile aramak istediginin %60ini bulabiliyorsun. Bing zaten varla yok arasi birsey. Tek care ie icinden google kullanmak. Bazen diyorumki wp wp diyerek kendimizimi kandiriyoruz ? Gecen gun ip6 plus ve note4 kurcaladim varin gerisini siz dusunun daha mobil verimiz bile kisa yollarda yok. Galiba ben inatla kullandigin bu sevimli platformdan sıkılmaya başladım : )

• Beğen
Tepkiler: emz ve skynet
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Google search guncelleme almayali 1 sene olmus. Yandex ile aramak istediginin %60ini bulabiliyorsun. Bing zaten varla yok arasi birsey. Tek care ie icinden google kullanmak. Bazen diyorumki wp wp diyerek kendimizimi kandiriyoruz ? Gecen gun ip6 plus ve note4 kurcaladim varin gerisini siz dusunun daha mobil verimiz bile kisa yollarda yok. Galiba ben inatla kullandigin bu sevimli platformdan sıkılmaya başladım : )
iphonelarda da mobil veri kısa yolu yok hatırlatırım birbirlerine göre üstünlüklükleri var aslında hepsi aynı sayılabilir seviyeye geldi bence sizi bilmiyorum ama ben google kullanmıyorum artık ve bingle aradığım her şeyi buluyorum

luckysleven

luckysleven

Üye
Arkadaslar bu here uygulamasindaki arabam nerede ozelligi calismiyormu bendemi sorun var ? Cunku suanda bir avm nin otoparkinda arabanin yanindayim ve arabayi uskudarda yani 5km uzakta gosteriyor : )

• Beğen
Tepkiler: emz
emz

emz

Üye
Büyük ihtimalle ayarları kaymıştır. Bir ayar yapın tekrar düzelir. Ya da o anda otoparkta olduğunuz için gps bağlantısı sağlanamamıştı telefonda o da tahmini göstermiştir ;)

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
luckysleven

luckysleven

Üye
Büyük ihtimalle ayarları kaymıştır. Bir ayar yapın tekrar düzelir. Ya da o anda otoparkta olduğunuz için gps bağlantısı sağlanamamıştı telefonda o da tahmini göstermiştir ;)

Neyseki yanimda biri yoktuda hava yapayim derken rezil olmadim : )

4MaGuS

4MaGuS

Üye
  • Beğen
Tepkiler: luckysleven

Üst Alt