İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

skynet

Üye
Video çekerken yakınlaştırma uzaklaştırma olumuyor bu normal mi :hmmm

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Video çekerken yakınlaştırma uzaklaştırma olumuyor bu normal mi :hmmm

Evet normal. Şimdilik böyle bir özellik yok. Ancak video çekim esnasında değil de çekiminden önce uzaklık ayarı yapıp sonradan o ayarla değiştiremeden çekim yapılabiliyor diye biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: skynet

Aygn1755

Üye
htc 8s de müziklerde çalma listesi oluşturdum ama sonrasında o çalma listesine 1-2 şarkı daha eklemek istediğimde nasıl yapıldıını bulamadım yardımcı olur musunuz?

Lumiance

Lumiance

Üye
htc 8s de müziklerde çalma listesi oluşturdum ama sonrasında o çalma listesine 1-2 şarkı daha eklemek istediğimde nasıl yapıldıını bulamadım yardımcı olur musunuz?

ilgili çalma listesini aç ve bir şarkı çalsın. Sonra tüm şarkılara giderek eklemek istediğin şarkıları seç ve şimdi çalınıyora ekle. Muzik+Videolar ana ekranına don ve çalmakta olan şarkıya dokunarak listeye geri don. Seçeneklerden çalma listesi olarak kaydet de ve eski listeyi sil.

biraz uzun oldu ama pratikte daha kısa sürüyor :)

• Beğen
Tepkiler: Aygn1755 ve OttomaN TigeR

Aygn1755

Üye
çok teşekkür ederim sayende bu sorunu da hallettik :D acaba aynı şarkı listesinden şarkı çıkarmak istesek bunun bir yolu var mı?

- - - Eklendi - - -

sağol ilgin için bu mesajı yazdıktan 10 dk sonra aklıma bu geldi hesabı kontrol ettim ve düzeldi :D

ÖEY

ÖEY

Üye
Telefonumun flaşı gelmişti ya yine gitti, bu sabah geri geldi ama şimdi yine gitti :D Kafam karıştı sanırım benimle dalga geçiyor lamiya :D Pazartesi servise vereceğim artık başka çare kalmadı. Bu arada İzmir KVK Nokia cihazları alıp Çanakkaledeki adını unuttuğum bir yere yolluyormuş tamir için. Yaklaşık 10 günde geri geliyormuş o yüzden teleservise vereyim diyorum. İzmir teleservise cihaz bırakan oldu mu hiç arkadaşlar?

mesutcinik

mesutcinik

Üye
Telefonumun flaşı gelmişti ya yine gitti, bu sabah geri geldi ama şimdi yine gitti :D Kafam karıştı sanırım benimle dalga geçiyor lamiya :D Pazartesi servise vereceğim artık başka çare kalmadı. Bu arada İzmir KVK Nokia cihazları alıp Çanakkaledeki adını unuttuğum bir yere yolluyormuş tamir için. Yaklaşık 10 günde geri geliyormuş o yüzden teleservise vereyim diyorum. İzmir teleservise cihaz bırakan oldu mu hiç arkadaşlar?
zaten kvk artık nokia cihazlar için servis vermeyecek anlaşma bitmiş...

PureFood

PureFood

Üye

abi 2010 yılında 5320xm tuşlar basmıyor diye 4 kere gitti geldi. 4.de değişim dedim, tamam demişler anakartı değiştirmişler. Ama çok çektim. Yapıldı diyor eve geliyorum sorun aynı hep.. İllallah etmiştim.. Ama tabi şans yine de.. O zamanlar Flash atma falan da bilmiyordum, onlar da yazılım yükleyip yolluyorlardı hep.

ÖEY

ÖEY

Üye
Anladım o zaman gözümü karartıp dalacam teleservise :) neyse bakalım inşallah İstanbula göndermeden yaparlar hemen zira 5800a kalacak lamiya yokken :D

bj_kmurat

Üye
Arkadaşlar son zamanlarda telefon reset atıyor. Elimde uğraştığımda fark ediyorum. Acaba format falan mı atsam.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

PureFood

PureFood

Üye
Arkadaşlar son zamanlarda telefon reset atıyor. Elimde uğraştığımda fark ediyorum. Acaba format falan mı atsam.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

hocam son yüklediğin uygulamaları kontrol etmeni öneririm içine sinmeyen varsa kaldır öyle test et bakalım neler olacak

enesfurkanakcan

Üye
Windows Phone 8s By HTC dezavantajı nelerdir ?

Catastrophetmd

Catastrophetmd

Üye
ya hafıza kartını exfat yaptım acaba telefon exfatı görmüyor mu yada ne bileyim ben öyle yaptıktan sonra dosyalarım görünmüyor

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
WindowsPhone telefonlar exFat ile uyumludur. ancak PCde durum farklı. XP exFat'ı görmez, Vista ve üzeri görür. siz dosyaları telefonda mı göremiyorsunuz Pcde mi?

enesfurkanakcan

Üye
Windows Phone 8.1 güncellemesi ne zaman çıkar ve ya Wp telefonlara en yakın güncelleme ne zaman gelir? Varsayılanlar da Google yok onu nasıl düzeltebilirim?

mesutcinik

mesutcinik

Üye
Windows Phone 8.1 güncellemesi ne zaman çıkar ve ya Wp telefonlara en yakın güncelleme ne zaman gelir? Varsayılanlar da Google yok onu nasıl düzeltebilirim?

8.1 güncellemesi 2014 yılının başına doğru çıkacak en yakın güncelleme ise GDR2 temmuz sonu-ağustos başı gibi yüklemeye sunulacak.

Üst Alt