We Travel Navigasyon Yazılımı Görsel ,Kurulum ve Kullanım Rehberi (Video Anlatım İçerir)

Sponsorlu Bağlantılar

aytek_1371

Üye
yozgat haritası yok mu
yada indirdiğimiz türkiye haritasında yozgatı gösteriyor mu

aytek_1371

Üye
arkadaşlar yozgat haritası yok mu???

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
selam kardeş program için ellerine sağlık.herşey güzel kurdum çalıştı fakat programa girince altta + - Menu çıkmıyor ve 5 dk bekledim bulamadı yerimi aynı kaldı .(ayrıca sorum var gpsi kullandığımızda bu ayarlarla para gider mi?)

----------Eklendi @ 17:24:24 ---------- Yazıldı @ 17:09:15 ----------

selam kardeş program için ellerine sağlık.herşey güzel kurdum çalıştı fakat programa girince altta + - Menu çıkmıyor ve 5 dk bekledim bulamadı yerimi aynı kaldı .(ayrıca sorum var gpsi kullandığımızda bu ayarlarla para gider mi?)
kardeş yaptım sağol evin içinde uydu bulamıyormuş meğerse :D dışarı çıktım 6 uydu buldu ve program harika çalışıyor ellerine sağlık

demoes12

Üye
kardeş verileri indiremiyorum başarısız diyor ayrıca uydu konumu da bulamıyorum 1 tane bile bulamadım yardım pls

t4n5u

Üye
samsung s3353 ıcın oyun tema we program yardımcı olursanız sewınırım arkadaslar......

ktalha

Üye
Selam abiler geçenlerde samsung 3303 i aldım bi oyun yadaprogram yülediğim zaman indirilen jar geçersiz dior lütfen yardım edin oturdugum yerdeki telcilerin hepsine sordum bişey bildikleri yok :(

emre489763

Üye
eline saglık tam bende bunu arıyordum çok saol

mc_muco_34

Üye
Şu linkler birde güncel olsa.....

yusufhatipoglu

Üye
güzel paylaşım ama linkler silinmiş kontrol edebilirmisinz

erdemekov

Üye
Selam abiler geçenlerde samsung 3303 i aldım bi oyun yadaprogram yülediğim zaman indirilen jar geçersiz dior lütfen yardım edin oturdugum yerdeki telcilerin hepsine sordum bişey bildikleri yok :(

evet arkadaşlar bendede aynı sorunvar jar geçersiz diyip duruyor program yükl,iyemez oldum tele fona bunun çözümünü bulan varsa allah rızası için bişeyler yazsın delirecemya önce açıyodu ama sonra neolduysa oldu :(

bejiktaşlı

Üye
bu verdiğiniz linkten indirilmiyor başka program indiriliyor lütfen başka link verin :off:

Üst Alt