Türkiye Heroes of Order And Chaos Teşkilatı

Sponsorlu Bağlantılar

said32

said32

Üye
Lag mı yoksa oyunda fps mi düşüktü ? , Alırız galiba bilmiyorum :P saki3d ye sorun. özel mesajdan.

sasua42

sasua42

Üye
Lag yahu bildiğin lagg Lg g2 ile oynuyorum yahu kasma olur mu hiç :))

said32

said32

Üye
Lag derken hani internetten kaynaklanan mı yoksa hani eski pc lerdeki oyun kaldırmama durumu gibi mi :D Cihazini belirtip lag deyince kafam karisiyor :D

Eğer 2. olansa , oyunun grafiklerini düşür oyun 3 boyutlu ve fazla uyumlu değil , her cihazda zorlar Biz düşük ayarlarda oynuyoruz kafamız rahat :)

Oyunda teşkilatta takım halinde maça girmeyi , iletişimi Google Hangouts İle sağlıyoruz (bir nevi whatsapp gibi fakat google hesabinla giriyorsun) , [email protected] ekleyin grubumuza alayım.
Hangouts u google playden indirebilirsiniz.

Son düzenleme:
sasua42

sasua42

Üye
Kardeşim cihazda sıkıntı yok yahu en güçlü telefonlardan birisidir lg g2 snapdragon800 adreno 330 :))
Internetim de hızı olması lazım ama galiba internette sorun
Telefon her oyunu en son ayarda kaçmadan oynatır:)

said32

said32

Üye
Yukarda belirttiğim gibi oyunda uyumluluk yok . Pc`de de böyle oyunlar vardır ne kadar ekran kartin güçlü olursa olsun oyun aşırı zorlar,kasar (Metro 2033 oyununu örnek verebilirim) Tabi androide ios un üvey oğlu muamelesi yapıldığından hep bunlar, güncellemeler de ilk ios a geliyor :mad::mad:

casper0322

Üye
Garip bir oyun ama çok sardı =)

Trothhh

Üye
Yukarda belirttiğim gibi oyunda uyumluluk yok . Pc`de de böyle oyunlar vardır ne kadar ekran kartin güçlü olursa olsun oyun aşırı zorlar,kasar (Metro 2033 oyununu örnek verebilirim) Tabi androide ios un üvey oğlu muamelesi yapıldığından hep bunlar, güncellemeler de ilk ios a geliyor :mad::mad:
Bir türlü oynayamadım 2 kere kapandı sanırım telefona bir ayar gerekiyor yapmazdı böyle neyse bir dahakine artık. Ayrıca haklısın yukarıdaki alıntıda.

mehayfi

mehayfi

Üye

sasua42

sasua42

Üye
Bende tekrar yukleyecegim inşallah lag olmazBende başvuru talebi gönderdim beni de alın lütfen sasua42 nick

saki3d

saki3d

Üye
HoCClub Guild Üye Alımları Hakkında;
Malesef şu an yeni başlayanları alamıyorum;
Arkadaş listenize saki3d ekleyin beraber maç yapabiliriz. (Zaten GvG maçı daha yapamadık) onun için guildde olmakla olmamak arasından pek fark yok guild chat bile çalışmıyor son guncelleme ile.**

"yavuzsul" Guilde girdiginde level 2 idin şu an level 3 sün cumaya kadar level 5 olamazsan seni de çıkaracagım.
Kimse darılmasın arkadaşlar, Guildde aktif kişi sayısı az oldugunda aktif oyuncular teşkilattan ayrılıyorlar.

Anlayışınız için teşekkürler
saki3d.

Throthhh, dostum stock romdamısın CM rom mu ben ne zaman CM rom yuklesem oyun kapanıyor sürekli stabil CM rom bulamadım her seferinde stock roma dönüyorum. Stock romdaysan oyundan atıyorsa,

Recoverye girip cache/dalvick cache i silip bir deneyebilirsin.
birde uygulamalardan HOC u secip data/cache i silip deneyebilirsin

stoch94

Üye
Said kardeşim mesaj attım hangouts dan gruba da eklersen sevinirim

habbuj

habbuj

Üye
Teşekkürler :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

hasan sahin

Üye
durmak yok lole devam

said32

said32

Üye
LoL u telefonunda oynayamazsın ayrı kulvardalar dostum :)

mehayfi

mehayfi

Üye
arkadaşlar ben telefondan tablete wifi ile oynuyordum son zamanlar sıkıntı olmuştu.. sürekli lag şimdi fiber internet aldım lag diye bişey kalmadı.. ayrıca oyunda ekip çok önemli adam 40 lw adama bakıyorsun hiçbirşeyden anlamıyor.. sen istediğin kadar iyi ol takım kötü oldumu yeniliyorsun.. senin tek başına yapacağın fazla birşey yok. sia , pala, cyc ,jombo,debro bence bu oyunun en hit karakterleri .. yeni yeni fox ve nutt ta fena değil..

said32

said32

Üye
arkadaşlar ben telefondan tablete wifi ile oynuyordum son zamanlar sıkıntı olmuştu.. sürekli lag şimdi fiber internet aldım lag diye bişey kalmadı.. ayrıca oyunda ekip çok önemli adam 40 lw adama bakıyorsun hiçbirşeyden anlamıyor.. sen istediğin kadar iyi ol takım kötü oldumu yeniliyorsun.. senin tek başına yapacağın fazla birşey yok. sia , pala, cyc ,jombo,debro bence bu oyunun en hit karakterleri .. yeni yeni fox ve nutt ta fena değil..

İnternet en önemli faktör tabiki de :) . Zaten önemli olan ekip , ekip oyunu bu 5 tane 6 level bir 15 feedlenmisi rahat yatirir , Takim calismasi çok önemli .

saki3d

saki3d

Üye
Hangouts un kurulması zaten bunun içinde birbirimizin tanıdıgı kişilerle oyuna girip en azından random/rastgele takımla oyuna girmemek.
Bazen oyun başladıgında adam daha ilk dakikada ya feedliyor ya oyundan cıkıyor yada feedleyip feedleyipo duruyor.

Ben said32 ile genelde oyuna giriyorum en azından takım tırt da olsa 2kişi elimizden geleni yapıyoruz.
Ah birde said jungle da çok durmasa çok şeyler başaracağız onunla :bangin: :bottom:

said32

said32

Üye
:) Debronee jungle yapmalı ama :D , Ganklerimizi unutma :)
İşte oyun sonuna dair bir sürü resim sizde bize katılın ve böyle skor yapın(:D)

Son düzenleme:

secrety96

Üye
Arkadaşlar bütün konuşmalarınızı okudum ben de beraber oynayabileceğim birilerini arıyordum. Maalesef ios serverındayım ama bu konu sayesinde ben de ios serverı için aynı şeyi yapmaya karar verdim ve konu açtım :D ios serverında oynayanlar buraya yönlenebilir :
https://www.maxicep.com/forum/konu/heroes-of-order-and-chaos-ios.888922/
Sorularınız olursa ben de cevaplayabilirim bu konuyu da takibe alıyorum, iyi oyunlar :)

sasua42

sasua42

Üye
Arkadaşlar oyunu oynuyorum laf yok lg g2 ile kasmadan mükemmel şekilde oynuyorum isimlerinizi söyleyin arkadaş ekliyelim oyunda hiç arkadaş yok tek basimayim