Türkiye Heroes of Order And Chaos Teşkilatı

Sponsorlu Bağlantılar

saki3d

saki3d

Üye
vay be 43 dk lık mac daha hiç yapamadım :)
son guncelleme ile oyunda 10dk bile kalamıyorum artık :/

mehayfi

mehayfi

Üye
vay be 43 dk lık mac daha hiç yapamadım :)
son guncelleme ile oyunda 10dk bile kalamıyorum artık :/
dostum skorlara bakınca 2 kişiydik biri ofline olmuş galiba adamlarda sağlam olunca birde hırs işin içine girince bırakamıyorsun..
dostum skorlara bakınca 2 kişiydik biri ofline olmuş galiba adamlarda sağlam olunca birde hırs işin içine girince bırakamıyorsun..
benim internet sağlam maçlarım genelde uzun oluyor said kardeş oyuna yeni başladığım sıralardaki bir resim tek başımaydım ....
benim internet sağlam maçlarım genelde uzun oluyor said kardeş oyuna yeni başladığım sıralardaki bir resim tek başımaydım ....[/QUOTE3 vs 1

saki3d

saki3d

Üye
benimki internetle alakalı bir durum degil maçta iken oyun oyunun menusune donuyor son guncellemeden sonra basladı bu sorun.
uzun macin avantajı bp puanının daha fazla getiriyor olması

mehayfi

mehayfi

Üye
benimki internetle alakalı bir durum degil maçta iken oyun oyunun menusune donuyor son guncellemeden sonra basladı bu sorun.
uzun macin avantajı bp puanının daha fazla getiriyor olması
dostum bp puanı kazandığın maçlardaki adamların bp puanı ile alakalı diye biliyorum .. gecen top 6 da bir adam vardı coolwater38 diye (profil menüsünde lider puanında bilmeyenler için )adamı yendik 36 bp puanı verdi karşındaki adamların puanlarını toplayıp bişeyler yapıyorlar . ana menüye dönme meselesine gelince androitte bu sorunlar sık oluyor..ios ta yok böle birşey

said32

said32

Üye
En son güncellemeden önce androidte de yoktu. Fox ( bilmeyenler için goldfur ) geldikten sonra oldu bu olay.Düzeltilmesi bekleniyor güncelleme ile,
Tabiki ios ta olmaz :D android üvey çocuk :) Oyuna yeni başlayıp hemen nasil 40 oldun ? :D ben 2-3 aydir oynuyorum anca 39 oldum . Çok sık oynuyordun heralde? :) Keşke androidde olsaydin :)
iosta 1-2 türk daha var bu konuda yazan , bak istersen onlara.

Ben arastirdim bp puanına etki eden faktörler , asistlerin,killerin, ölümlerin,macin uzunluğu , fakat en büyük faktor karsi takım ın Sıralama daki yeri.( Bp puanı siralamasi degil genel siralama.)

Son düzenleme:
mehayfi

mehayfi

Üye
En son güncellemeden önce androidte de yoktu. Fox ( bilmeyenler için goldfur ) geldikten sonra oldu bu olay.Düzeltilmesi bekleniyor güncelleme ile,
Tabiki ios ta olmaz :D android üvey çocuk :) Oyuna yeni başlayıp hemen nasil 40 oldun ? :D ben 2-3 aydir oynuyorum anca 39 oldum . Çok sık oynuyordun heralde? :) Keşke androidde olsaydin :)
iosta 1-2 türk daha var bu konuda yazan , bak istersen onlara.

Ben arastirdim bp puanına etki eden faktörler , asistlerin,killerin, ölümlerin,macin uzunluğu , fakat en büyük faktor karsi takım ın Sıralama daki yeri.( Bp puanı siralamasi degil genel siralama.)
39 lw e kadar hiç pvp yapmadım desem inanmazsın:))ilk önce kasim item alim dedim ..bilen bir arkadaş söyledi bu oyunuda hem işbirlikli oyunda kasmak daha kolay.. yani 39 lw olduktan sonra pvp ye başladım.çok sık oynuyorum sorma .. günde 3 saat i geçiyor.androitte hesap var 10 lw :D ama burada iyiyim keşke beraber olsaydık hep arkadaşlarım yabancı..ama ios ta oyunu kaydedemiyorum..
39 lw e kadar hiç pvp yapmadım desem inanmazsın:))ilk önce kasim item alim dedim ..bilen bir arkadaş söyledi bu oyunuda hem işbirlikli oyunda kasmak daha kolay.. yani 39 lw olduktan sonra pvp ye başladım.çok sık oynuyorum sorma .. günde 3 saat i geçiyor.androitte hesap var 10 lw :D ama burada iyiyim keşke beraber olsaydık hep arkadaşlarım yabancı..ama ios ta oyunu kaydedemiyorum..
kanka genel sıralama dediğin profildeki lider puan değil mi?

said32

said32

Üye
Evet yani son mesajindaki resmin sag ustundeki 4830 lu siralama :)

mehayfi

mehayfi

Üye
Ios'da oynayan arkadaşlar var mı (Android bölümü farkındayım ama ben hem ios hemde android için aldım belki aynı durumda olanlar olabilir :D )
NİCK MEHAYFİ BEN İOS TAYIM EKLERSEN

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Teşekkürler ama yeni farkettim order chaos online ve order chaos farklı oyunlarmış, ben order chaos online oynuyorum.

blade5461

blade5461

Üye
said xturkherox diye arıyorum ama bulamıyorum seni sebebi bende ios olmasımı yoksa sunucularmı farklı ?

sasua42

sasua42

Üye
Ios ile android sunucuları farklıdır

blade5461

blade5461

Üye
tmm okudum yazıları o zaman birlikte oynayamayacagız moralimi bozdu iyicene niye böyle ayrım yapıyolar anlamıyorum!

sasua42

sasua42

Üye
Senin cihaz ios mu hocam

blade5461

blade5461

Üye
evet

batuhan5439

batuhan5439

Üye
Merhaba beyler teskilataniza katilabilirmiyim. ?

said32

said32

Üye
elbette saki3d ile iletisime gecmek için ekle hangoutsdan. onceki mesajlara bak acikladim.
[email protected]

saki3d

saki3d

Üye
Benim (HoCClub) Teşkilatimdaki arkadaşlar,
guild kısmında problem yasıyorum, şu online olmayanları bana bir yazıverin yer açalım aktif arkadaşları ekleyelim.!!!!

godemirus

Üye
telefonda biraz zor oluyo ama sonraları alışılıyo

mehayfi

mehayfi

Üye
telefonda biraz zor oluyo ama sonraları alışılıyo
TELEFONLA TABLET ÇOK FARKEDİYOR..TABLETTE PARMAKLARI ÇOK RAHAT HAREKET ETTİREBİLİYORSUN TUŞLAR KARIŞMIYOR.İMKANLAR DAHİLİNDE TABİKİ AMA BEN TABLETSİZ OYNAYAMIYORUM