Türkiye Heroes of Order And Chaos Teşkilatı

Sponsorlu Bağlantılar

said32

said32

Üye
ben - (xturkherox)
saki3d - (saki3d)

Oyunda maçlara girerken takım ayarlamayı ve insan cagirisini Google ın -Hangouts- Adli programi ile Grup mesajlasmasi fonksiyonu uzerinden yapiyoruz. Ayni whatsapp gibi mesajlasma programi fakat google hesabin ile giriyorsun. İndir onu sonra [email protected] (bana) mesaj at ben seni gruba ekleyeyim şuan 9 kişiyiz.

sasua42

sasua42

Üye
Tamamdir kardeşim kuruyorum

lcvrt2003

lcvrt2003

Üye

Merhaba arkadaşlar Heroes Of Order And Chaos oyununu biliyorsunuzdur Oynayan Herkes Davetlidir
Sol'daki Menüden Teşkilat Bölümünden Arayabilirsiniz

Teşkilat İsmi İle Aramak İsteyenler:
HoCClub
Teşkilat Lideri'nin İsmi İle Aramak İsteyenler: bserjcank

Lider: bserjcank
Yetkili: saki3d

Android İndirmek İçin :
bana istek gönder
nick:lcvrt

said32

said32

Üye
lcvrt Google Hangouts indir kur google hesabinla giris yap [email protected] ekle gruba alayim oynamaya baslariz!

blade5461

blade5461

Üye
s.a arkadaslar ben konusma programı falan indiremem çünkü online saatlerim 23:00 -5:00 oldugu icin kimseyi rahatsız edemem her gün bu saatte acıgım lvl 33 varsa böyle birine yer geleyim grubunuza :)

MaxiHan

MaxiHan

Üye
amerika kalradya ormanindayim, nickim serhan, 17.00 a dogru girerim

said32

said32

Üye
Bizde vardır o saatte acik olan ama şu durum : Mesela sen geldin 11 De bizim adam maçta o sırada, arkadaş ekli olsan bile oyun sırasında onunla oyun içinden mesajlasip plan yapamazsin.Oyun mesaj sistemi yüzunden maçtaki birine attigin mesaji görmüyor oyuncular. Bence indir derim . Rahatsiz etmezsin çünkü programda oturumu kapadigin zaman bildirim gelmiyor.
Çoğumuz 40 Leveliz :)

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Ios'da oynayan arkadaşlar var mı (Android bölümü farkındayım ama ben hem ios hemde android için aldım belki aynı durumda olanlar olabilir :D )

blade5461

blade5461

Üye
sadece msj sesli konuşma yok değilmi yanlış anlamadıysam indireyim akşama girerim

said32

said32

Üye
sadece mesaj ile , zaten sesli konusmayi kaldirmaz internet lag yapar bende oyun sirasinda bu yuzden sadece yazi ile :)

blade5461

blade5461

Üye
tmm indirdim gmail neydi? Ekleyim

blade5461

blade5461

Üye
tmm eklerim yardımcı oldugun için teşekkürler.

said32

said32

Üye
önemli değil =) profil resmindeki heroda iyimisin :D takimda support alan yok :)

blade5461

blade5461

Üye
iyiyimde karakter yok bende :) alıcam

said32

said32

Üye
Ok :)

said32

said32

Üye
Buldum sana mesaj attim gruba ekledim.

ibrahim 07

ibrahim 07

Kapalı Hesap
:tşk:

mehayfi

mehayfi

Üye
bu resimler biraz eski oyunlardan yenilerinide yollayacağim keşke bende androitte olsaydım