Türkiye Heroes of Order And Chaos Teşkilatı

Sponsorlu Bağlantılar

Trothhh

Üye
Merhaba oyundaki adın neydi?
Benim mesajlaşma ve guild chatte problem var, coğunlukla mesaj geldiginde mesaj simgesi yanıp sonuyor tıklıyorum kimden mesaj gelmiş diye hic bir sey gözokmuyor. Guild chatte de yazdıklarım ya gitmiyor yada gidiyor ama benim ekranımda gozukmuyor. baskalarının yazdıklarını da göremiyorum

Ya şu teşkilat maçlarını yapmayı bende çok istiyorum, bi kaç defa denedik takım kurma ekranında rakip takimi bekleyip durduk daha hiç teşkilat maçı başlatamadım :(

Haftalık Turnuvada 81. oldum zar zor, Goldfur Skini kazandım:alkis

Wayyy, Balondisde artık 5sn silence skili var onceden 1sn idi, simdi ikinci skili calıstırınca etrafındaki butun herolar 5sn silence yiyor, sanırım goldfur geldikten sonra değiştirmişler bayagı uzun zamandır oynamıyordum bu hero ile. Sevdigim bir Hero idi sanırım tekrar oynamaya başlıyacagım bu hafta bu hero ile bakalım sıralamaya girebilicekmiyim ;)

Balondis son güncelleme ile birlikte baya iyi bir karakter oldu. Bir ara çok oynadım.

Gelen mesajı görebilmek için mesaj gelen kişiyi seçip göndere basman lazım o zaman mesaj gözükür.

Guild chati bende çözemedim sanırım çalışmıyor.

saki3d

saki3d

Üye
Biliyorum zaten normalde mesajlasıyorum bir çok kişiyle,
son 1 haftadır problemli mesaj geldi gozukuyor tıklıyorum kişilere bakiyorum kimsenin uzerinde mesaj işareti cıkmıyor.Arkadaşlar oyunda iken sesli konusma yapmak isteyen varsa

bu uygulama ile deneyebiliriz, mesela sadece guilddeki/arkadaş listemizdeki arkadaslar birbirimizi ekleriz oyunu acarken bu programı da acarız yazısma problemimiz kalmaz?

Trothhh

Üye
Olabilir yükledim ama oyun sırasında ram boşaltmak için kapanabilir belki

saki3d

saki3d

Üye
Deneriz bilmiyorum nasıl çalısır :)
ikinci telefona yukleyip deneme yaptım biraz ses kısık geliyor gibiydi kulaklıkların microfonundan dolayı da olabilir,
alternatif var mı bakıyorum baska en iyisi bu diye geciyor forumlarda :)

ayhan140

ayhan140

Üye
:tşk:

said32

said32

Üye
Biliyorum zaten normalde mesajlasıyorum bir çok kişiyle,
son 1 haftadır problemli mesaj geldi gozukuyor tıklıyorum kişilere bakiyorum kimsenin uzerinde mesaj işareti cıkmıyor.Arkadaşlar oyunda iken sesli konusma yapmak isteyen varsa

bu uygulama ile deneyebiliriz, mesela sadece guilddeki/arkadaş listemizdeki arkadaslar birbirimizi ekleriz oyunu acarken bu programı da acarız yazısma problemimiz kalmaz?

Gayet güzel fikir ben teamspeak i bulamayınca aynı işlevi gören başka program olmadığını sanmıştım :) . Programı indirip kurdum saki3d seni ekledim galiba,bilmiyorum o sen misin. Programdaki nikim :xturkherox
Epostam :[email protected]
Bulun beni konuşarak oynayalım :)

rodinatr

rodinatr

Üye
Bende indiriyorum şimdi insallah zevkle oynariz :)

said32

said32

Üye
Oynarız :) YGS geçti rahatladım . Bu tip oyun oynasın mı daha önce LOL ,DOTA ? Oyunu öğrenmek için özel oyunlara gir yenilince sıralama kaybetmemen için.

Trothhh

Üye
Oynarız :) YGS geçti rahatladım . Bu tip oyun oynasın mı daha önce LOL ,DOTA ? Oyunu öğrenmek için özel oyunlara gir yenilince sıralama kaybetmemen için.
Sıralama kaybetmek istemiyorsan oyun kaydedildi yazdığı an oyundan çık ödül ekranı gelmeden kazanma yüzden düşüyor, ödüller geliyor ama puan kaybetmiyorsun en azından ben kaybetmiyorum başka yöntemler de olabilir bu açık mıdır yoksa legal mi onu da bilmiyorum

Edit: ayrıca top 20 deki herkesin bu veya buna benzer bir şey yaptığına eminim

uRas122

Üye
eklerseniz sevinirirm id : uras00

said32

said32

Üye
Bir açık bence ve kolay kolay kapatılmaz oyunla pek ilgilenmiyorlar adamlar sürekli
Para pesinde :)

Ekledim uras00 .
xturkherox benim :)

alpi46

Üye
Auley123 oyundaki nickim 1 yilin üzerinde oynuyorum 40 lvlim tum hero ve skinler aciktir.Sormak istediginiz sorulari cevaplayabilirim:)

said32

said32

Üye
Auley123 1 sorum var Benimle Oynar mısın? xturkherox nickim.

alpi46

Üye
Genellikle 3.cusu uzun suruyor cunku daha zevkli oluyor.Oynariz tabiki genellikle sabah 9 oglen 12 arasi oynuyorum

said32

said32

Üye
Kimse mi sınır çarpışması oynamaz ya :)

alpi46

Üye
V3 ler sikici hizli bitiyor amacsiz v5 ler guzel birde exp ihyiyac duymayinca 40 olunca pvpde oynamiyorsun o kadar hep kendi kurallari 10k gold 15 lvl dan basliyoruz oyuna daha zevkli:)

said32

said32

Üye
Az önce bir arkadaşım ve saki3d ile maç yaptık :D tabi killeri bana verdiler adc olduğumdan bir kare paylaşmak istedim :

saki3d

saki3d

Üye
Bende seni oyunda bekliyorum kek gibi :d

• Beğen
Tepkiler: said32
saki3d

saki3d

Üye
Said hadi oyuna