SPB Mobile Shell v3.7.567 S60v5 SymbianOS9.4 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
Tescil kodu girerken " - " işaretini koymayı ihmal etmeyin.Aksi takdirde programı tescilleyemezsiniz.

FuNKyX5

FuNKyX5

Üye
çok sagol emege saygı

sevdalımcanım

Üye
bu ne ya her yüklemede sertifika hatası bıktık yeter artık iyice sinirlenmeye başladım bildiyim heryöntemi kulaandım ama nafile android adamların yükledigi oyunlarabaktıkça kırasım geliyooo tlfnu

mokur07

Üye
sertifika hatası veryor ne yapabilirim nokia 5800

aga_0074

aga_0074

Üye
arkadaşlar kimse yükemiyor demesin çünkü ben tam 5 aydır kullanıyorum telefon hack li olması lazım.ve hava durumunu da haftalık gösteriyor.hava durumu amblemine basın çıkar..

- - - Eklendi - - -

bu ne ya her yüklemede sertifika hatası bıktık yeter artık iyice sinirlenmeye başladım bildiyim heryöntemi kulaandım ama nafile android adamların yükledigi oyunlarabaktıkça kırasım geliyooo tlfnu

Değerli arkadaşım sorun telefonda değil sende..sen telefonunu hackle kurtul sertifika olayından.bende senin gibiydim ama hackledim ve kurtuldum..he tekrar telefon orjinal haline nasıl getirilir diye sorarsan o zaman hard format yani sistem formatı at telefon hackleme yapmadan ki orjinal haline geri geliyor.

- - - Eklendi - - -

değişimler sadece bunlar mi.performans ve operatör ismi pek fazla birşey olmamış emeğine sağlık :tşk: bende de 3.8 var galiba aynı ikiside..

- - - Eklendi - - -

Değerli arkadaşım sorun telefonda değil sende..sen telefonunu hackle kurtul sertifika olayından.bende senin gibiydim ama hackledim ve kurtuldum..he tekrar telefon orjinal haline nasıl getirilir diye sorarsan o zaman hard format yani sistem formatı at telefon hackleme yapmadan ki orjinal haline geri geliyor.

- - - Eklendi - - -

neşter1461

neşter1461

Üye
telefonda ne ram bırakır ne de sarj haberiniz olsun

aga_0074

aga_0074

Üye
yok gayet normal bende..sadece 2 mb ram kaplıyor..ve şarjda sorun çıkarmıyor.

Afşın

Afşın

Üye
sağol varol :oke:

- - - Eklendi - - -

sağol varol :oke: :

alpaslan98

Üye
şifreyi nasıl yazıcaz bende 5800 var sadece dosya yöneticisiyle quickoffice var?

aliosman015

Üye
teşekürler c5-03 de düzgün çalışmıyorum

Üst Alt