Symbian belle sbp shell

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erkan5441

Üye
    Konu Sahibi
Symbian belle sbp shell
ARKADAŞLAR KARŞINIZDA SBP SHELL FUL VERSİON SYMBİAN BELLE UYGULAMASI... TAMAMEN KENDİ UPLOADIMDIR.. ANLATIMI VE REGİSTER KODLARI (tam 8 tane)... ANLATIMI TAMAMEN OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM.. (C5-03 TE DENENMİŞTER) GÜLE GÜLE KULLANIN.. BUYRUN BU DA BENDEN ;) link:

------------------------------------------------------------------------------------------------------
ANLATIMI:
1) Öncelikle rompatcher programı olanlar tüm yamaları kapatsın sonra SPBMobileShell_S60_5_0_v_3_7_598.sis dosyasını yükleyin.
2) e:/others i açın indirmiş olduğunuz dosyadaki spb shell klasörünü oraya atın eğer öyle dosya varsa onu silin.
3) Symbian Belle by Az.set dosyasını E:/Data klasörüne atın.
4) E: / Private / 20028b16 dosyasını silin.
5) "barra belle by az.jpg" dosyasını E:/images e atıyoruz
6) Spb yi çalıştırın ordan Spb menüye ve Sbp menüdeki ayarlara girin sağ alt köşedeki tuşa basarak geri yükleme ayarlarna girin oradan E:/data ya girip Symbian Belle by Az.set dosyasını seçiyoruz 1-2dakika bekleyin olacaktır.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

REGİSTER KODS :
8C5C-84Q8-DJTC
8C5P-5CWK-DH8I
8C5F-PDMU-DTZL
8C5O-LSU4-B9EY
8C5W-EVJN-S33C
8C5H-Z59O-IBKF
8C5M-EKRI-KRCG
8C5G-J735-DQCU

-----------------------------------------------------------------------------------------------
BUNLAR DA EKRAN GÖRÜNTÜLERİDİR (GÖRÜNTÜLER ALINTIDIR)...

Bi teşekkürü çok görmeyin... :)

xenon56

xenon56

Üye
file not found ...

muradalien

muradalien

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]ya kardesim insanlari aldatmaniz hosunuzami gidiyior.dosya bozuk diyor.[/SIZE][/COLOR]

erkan5441

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim o senin telefonundan kaynaklanan bir sorun. Ben kendim kullanıyorum.. Sende çalışmıyosa ,. İnsanları kandrmaya hakkınız yok falan.. Ne bu. Yazık yazık dicek bşey bulamyorum sana..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt