SPB Mobile Shell v3.7.567 S60v5 SymbianOS9.4 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

neomali2

Üye
dostum htc için bu sürüm yuklenmiyor cab dosyası varsa atarmısın yada nasıl yapıcam

KayraBey

KayraBey

Üye
Program Symbian içindir.

dilenji

dilenji

Üye
Ovi'den indirilebilen programdan farkli midir buradaki?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ovide yok bu program..

KayraBey

KayraBey

Üye
Ovi'de gördüğünüz sadece temadır.

anyy_ra

Üye
dostum eline saglık geçtiğimiz günlerde son sürümü indirdim ve kullanıyorum. fakat bu 5.0 versiyonun trial versuyonu filan yokmu 5800xm kullanılacak. bir deneyelim. belki satın bile alırız.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi ordan indir o zaman..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeşim uzatma ve sabırları zorlama lütfen..

ertac3

Üye
Arkadaşlar bende HTC 3300 var. Bi arkadaşım hollandadan hediye gönderdi.Menüsü hollandaca.Bu programı yükleyebilirmiyim bende, yada yüklemeyi nasıl yapıcam bana yardımcı olabilecek bi arkadaşım varsa minnettar kalırım.Usb ile teli pc ye bağladım.Birde mobile aygıt kurdum ama gerisini bilmiyorum:(

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
maalesef bu symbian için pda bölümüne bakacaksın..

mahmut-cihan

Üye
Emeğine sağlık teşekkürler...

asilasil

Üye
moderatör arkadaş kafan mı güzel var bu ovi storede ve tema değil :D ve harika bişi işletim sistemi mubarek :D ama sanırım 15 günlük deneme sürümü istersen ona bi çözüm ara millete fırça atacağına

KayraBey

KayraBey

Üye
moderatör arkadaş kafan mı güzel var bu ovi storede ve tema değil :D ve harika bişi işletim sistemi mubarek :D ama sanırım 15 günlük deneme sürümü istersen ona bi çözüm ara millete fırça atacağına

Çözümü kendin ara dostum.Madem 15 günlük deneme sürümü diyorsun o zaman tescil kodlarını bul ve tescille.Nasıl bulacağına kendin karar ver.

rezgar

rezgar

Üye
5800 a yüklenmiyor arkadşlar hackli mi olması gerekiyor

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
nasıl yüklenmiyor?

ozanazy

ozanazy

Üye
Yükleniyor arkadaşım sorun yok. Deneme sürümünü yapmak için forumda ve bu konuda s.erialler verilmiş kurduktan sonra o numaraları girip tam sürüm yapabilirsin.

hbpgks

hbpgks

Üye
ovi storeden yukledım ama 15 gunluk dıyo v3.7.635 bunu kaldırmadan tam sürüm yapabilirmiyim? sıfre gırcek yer de cıkmadı da...

openstar

openstar

Üye
arkadaşlar neden 4 günlük hava tahminini göstermiyor?

ozanazy

ozanazy

Üye
Şifre girecek yer ayarlar bölümünde kurcalayın biraz programı bulursunuz tescille diye bir seçenek var ordan k.ey girip hale getiriyosunuz. Daha sonra yeni sürüm kursanızda yeni k.ey istemiyo.

Üst Alt