SPB Mobile Shell v3.7.567 S60v5 SymbianOS9.4 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

cell3264

cell3264

Üye
atli karinca gorunumu nasil yapiliyor bilen varmi

conbay

Üye
Gerçekten mükemmel teşekkür ederiz, unutmadan sertifikalandırdıktan sonra sorunsuz kuruldu.

sade3458

Üye
harika birseyyy..

KayraBey

KayraBey

Üye
iyi günlerde kullanın

qurshot

qurshot

Üye
Çok ram yiyor yine

KayraBey

KayraBey

Üye
Bende 15-20 MB arasında ram harcıyor.Telefonu yavaşlatmadığı için kullanmaya devam ediyorum.

otoritec

Üye
Mükemmel paylaşım... muhteşem bir uygulama... tek sorum bunu açılışta otomatik nasıl çalıştırabiliriz?

teşekkürler

ozanazy

ozanazy

Üye
Default olarak açılışta otomatik açılıyor bildiğim kadarıyla. Ama telefonun açılmasıyla birlikte ram kastığı için 20-30 sn sonra açılıyor.

otoritec

Üye
Default olarak açılışta otomatik açılıyor bildiğim kadarıyla. Ama telefonun açılmasıyla birlikte ram kastığı için 20-30 sn sonra açılıyor.

haklıymışsın arkadaşım teşekkür ederim verdiğin bilgi için sabır yok ki dediğin gibi 15-20 sn sonra devreye giriyor... bilginize...

brown22

Üye
arkdaşlar 598 sürümü mü daha iyi bu mu yoksa?..

docmd5tr

docmd5tr

Üye
çok teşekkür ederim dostum aradığım bir programdı. 5800 kurdum süper.:oke:

derviss54

Üye
bu programı yuklemek için telefonu hack yada sertifika yuklemek gerekiyormu ???

docmd5tr

docmd5tr

Üye
Alıntı: brown22 göndermiş. >

598 sürümünü tavsiye ederim. :oke: KayraBey

Bu konu hakkında bilen kişiler olarak tavsiyenin sebebini de yazarsanız sevinirim ikisi arasında ne farklar var acaba ?
Ben de şu an bu sürümü kullanıyorum yoksa shell mobile 5'imi beklesek? şimdiden teşekkürler

KayraBey

KayraBey

Üye
Alıntı: brown22 göndermiş. >

598 sürümünü tavsiye ederim. :oke: KayraBey

Bu konu hakkında bilen kişiler olarak tavsiyenin sebebini de yazarsanız sevinirim ikisi arasında ne farklar var acaba ?
Ben de şu an bu sürümü kullanıyorum yoksa shell mobile 5'imi beklesek? şimdiden teşekkürler

Estağfirullah.Benimde detaylı bir bilgim yok ama iki sürüm arasında çok büyük ve gözle görülür farklılıklar yok (yada ben farkedemedim).Mesela ilk göze çarpan 567 sürümündeki batarya göstergesi 598 sürümündekinden daha küçük.598 sürümde yatay ekran modunda gri bir şerit oluşmuyor.Belki bizlerin farkedemediği birkaç düzeltme olmuştur o kadarını bende bilemiyorum.

ceydonmez

ceydonmez

Üye
Mrb arkadaslar acaba ekranda bu saati yapabilmem için hangi SPB Mobile Shell versiyonu yuklu olmalı bu konuda yardımlarınızı beklıyorum.

[/URL]

KayraBey

KayraBey

Üye
Mrb arkadaslar acaba ekranda bu saati yapabilmem için hangi SPB Mobile Shell versiyonu yuklu olmalı bu konuda yardımlarınızı beklıyorum.

[/URL]

Bu orjinal Spb Shell ekranı değil arkadaşım.Resim sahibi birkaç ufak değişiklik yaptığı için bu şekilde güzel duruyor.Sana nasıl olduğunu adım adım yazacağım.Sırasıyla yap aynı ekrana kavuşacaksın.

1) Öncelikle Spb Shell v3.07.598'i telefonunun hafıza kartına kur.Program otomatik açılırsa eğer programdan çık.

2) Bilgisayarını gizli ve sistem dosyaları görünecek şekilde ayarla.

3) Telefonunu USB kablo ile bilgisayarına "Depolama" modunda bağla.

4) Aşağıda vermiş olduğum linkteki dosyayı indir ve indirdiğin bu dosyayı herhangi bir klasör içine aç.Klasör içindeki tüm dosyaları telefonunun hafıza kartındaki "Private\20028b16\" klasörünün içine kopyala.Sorulan sorulara evet de üzerine kopyalasın.

5) Telefonun bilgisayar bağlantısını kes.Spb Shell'i başlat.

Yukarıdaki 5 işlemi sırası ile yaparsan seninde örnek resimdeki gibi bir ekranın olacaktır.Tabi programı ilk çalıştırdığında ekrandaki herşeyi silip yeniden yükle.Umarım başarılı olursun.

LİNK:

ceydonmez

ceydonmez

Üye
yardımın ıcın cok tesekkur ederım ( yaptım oldu )

gs gs

Üye
sertifika sorunu veriyo

Üst Alt