Tavsiye Öneri. Max. 650 tlye alinabilecek telefon ?

Sponsorlu Bağlantılar

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
S3 mini alma bence arkadaşımda var şarjı dayanmıyor ekranı çok kalitesiz ve küçük. kamera desen ayrı dandik bence lumia bak veya sony alt seviye modellerine bak
Lumiadada uygulama sorunu var ama :(

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Hayır bende doğru görüyorum ama 700 tl adamın bütçesinin çokta dışına çıkmadığı belki o telefonu istediği fiyata bulabileceği için önerdim o fiyat aralığında sonuçta :)S3 mini çift çekirdekli falan ama galaxy win var o dört çekirdekli real racing 3 falan oynatır diye düşünüyorum.
htc d500 750 :tl:

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Lumiadada uygulama sorunu var ama :(
Ne istiyorsun uygulama olarak. Twitter Whatsapp Youtube Facebook var. Telefon zaten sosyal ağlara entegre çalışıyor. Kalitesiz binlerce uygulama olacağına iş gören 20 uygulama olsun yeter bence;)
820 1gb ram olduğu için de ram kısıtlaması sorunu olmaz.

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
@Aybin.Kilic kardes sifir alacagim icin ikinci ele bakmiyorum :(

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
@Aybin.Kilic kardes sifir alacagim icin ikinci ele bakmiyorum :(

canım kardeşim benim lumia da uygulama sıkıntısı YOK ,oyun sıkıntısı var lakin bu sıkıntı artık az denecek kadar az :) yani insanların aklında kalmış Bi wp store kötü abi biraz takip edin yargısıf infaz yapmayın :)

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Konu başlığını max 700 yap bari @LattAsdfasdf

• Beğen
Tepkiler: LattAsdfasdf
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Farklı bir öneri olarak Sony Xperia M diyorum ben. 1 ghz çift çekirdek işlemci ve Adreno 305 Gpu şuanki başarılı oyunlar için gayet yeterli. 650 tl'ye bulabilmen için paralel ithalat alabilirsin lakin normal piyasa fiyatı 700-740 tl aralığında.
GTA San Andreas Xperia M performansı
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Invoke

Invoke

Üye
Diskavri, bu bütçeye en mantıklı android cihaz. (2. el düşünmüyorsak)
S3 mini çift çekirdekli falan ama galaxy win var o dört çekirdekli real racing 3 falan oynatır diye düşünüyorum.

Adreno 203le hiç de iyi olmaz.
o fiyatları yanlış hatırlamıyosam galaxy grand, galaxy win, galaxy core, s3 mini v.s .. vardı. bak bi bunlara karşılaştır hepsini. Xperialardada vardı bu fiyatlara ama böyle 4 çekirdekli işlemcili falan hatırlamıyorum.

Çekirdek olayına çok takılmışsınız. Xperia SP, S3den daha iyi performans sunar. Halbuki SP 2 çekirdekli, S3 4 çekirdekli. (Tabi SP 1200TL, misal verdim.)

Neyse açıkcası ben şu fiyata hiç bir Xperia önermem. Samsung da önermem.Hele bir de S3 mini muhabbeti dönmüş ki, gerçekten yazık olur derim paraya.

-------------

GMD 3 yıl gider demiyorum ama sırf samsung yazıyor diye s3 mini daha uzun gider mantığı çok yanlıştır. S3 mini hiç bir yere gidemez. Vb cihazlarda... Tabi kullanıma göre idare eder. Benim elimdeki cihaz 2.yılını tamamlamak üzere deminden beri yerden yere vurduğum cihazlardan daha eski ve zayıf donanıma sahip ama idare ediyoruz. "Zaten idare etmeyecekseniz iphone 5de alsanız 2-3 yıl gitmez."

• Beğen
Tepkiler: Dede ve LattAsdfasdf
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye

Çekirdek olayına çok takılmışsınız. Xperia SP, S3den daha iyi performans sunar. Halbuki SP 2 çekirdekli, S3 4 çekirdekli. (Tabi SP 1200TL, misal verdim.)

Neyse açıkcası ben şu fiyata hiç bir Xperia önermem. Samsung da önermem.Hele bir de S3 mini muhabbeti dönmüş ki, gerçekten yazık olur derim paraya."

Bilmiyorum artık grafik işlemcisine bakmadım. Sadece arkadaşın aradığı bütçeye uyan modelleri önerdim. Zaten önceki yorumlarda karşılaştır hangisi iyiyse bakarsın dedim :)

Çekirdek olayına takılmadım biri s3 mini real racing 3 falan oynatmıyodu demiş bende galaxsy win 4 çekirdekli oynatır diye düşünüyorum dedim miniye göre iyidir gibisinden.
Xperia SP de belki yeni nesil işlemci kullanıyodur yada optimizasyonu v.s .. daha iyidir ondan öyle bi performans sunuyodur araştırmadım ..

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Bilmiyorum artık grafik işlemcisine bakmadım. Sadece arkadaşın aradığı bütçeye uyan modelleri önerdim. Zaten önceki yorumlarda karşılaştır hangisi iyiyse bakarsın dedim :)

Çekirdek olayına takılmadım biri s3 mini real racing 3 falan oynatmıyodu demiş bende galaxsy win 4 çekirdekli oynatır diye düşünüyorum dedim miniye göre iyidir gibisinden.
Xperia SP de belki yeni nesil işlemci kullanıyodur yada optimizasyonu v.s .. daha iyidir ondan öyle bi performans sunuyodur araştırmadım ..

Yorumların hepsini okudum zaten tekrar böyle dedim demene gerek yoktu.

• Beğen
HeroMR

HeroMR

Üye
Kesinlikle Lumia 520 yok olmaz kamera önemli dersen 625'i kullandığın operatörün tahütü ile o fiyata getirebilirsin.

• Beğen

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle Lumia 520 yok olmaz kamera önemli dersen 625'i kullandığın operatörün tahütü ile o fiyata getirebilirsin.
Kamera sknti degil benim icin. Lumialarda hosuma gitmeye basladi hizli bi telefon stabil calisiyo kasma yok.

HeroMR

HeroMR

Üye
Kamera sknti degil benim icin. Lumialarda hosuma gitmeye basladi hizli bi telefon stabil calisiyo kasma yok.

Ön kamerası yok o sorun değil ama arka kamerasında flaş olmaması bence kötü. Bir de ben bu telefonu en az 2-3 yıl kullanıcam derseniz 512MB ram yetmeyebilir. Ben de bu hataya düştüm biraz pişmanım uzun süreli aldım keşke en az 1GB rami olan ve 8GB+ hafızası olan bir cihaz alsaydım diyorum. Hafıza da önemli SD Kart'a oyun kurulamıyor. Gerçi herhalde 8.1 güncellemesi ile o da gelir.

• Beğen
Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye

Neyse açıkcası ben şu fiyata hiç bir Xperia önermem. Samsung da önermem.Hele bir de S3 mini muhabbeti dönmüş ki, gerçekten yazık olur derim paraya.

-------------

GMD 3 yıl gider demiyorum ama sırf samsung yazıyor diye s3 mini daha uzun gider mantığı çok yanlıştır. S3 mini hiç bir yere gidemez. Vb cihazlarda... Tabi kullanıma göre idare eder. Benim elimdeki cihaz 2.yılını tamamlamak üzere deminden beri yerden yere vurduğum cihazlardan daha eski ve zayıf donanıma sahip ama idare ediyoruz. "Zaten idare etmeyecekseniz iphone 5de alsanız 2-3 yıl gitmez."
s3mini cok sik bir cihaz.eline tam oturuyor.Gmdye hic guvenmiyorum.

• Beğen
beytullah6767

beytullah6767

Üye
Eminim konuyu açarken Discovery diydceklerini biliyordun

Invoke

Invoke

Üye
s3mini cok sik bir cihaz.eline tam oturuyor.Gmdye hic guvenmiyorum.

S3 miniden çok dandirik bir cihaz, ele oturunca bir şey olmuyor. Ayrıca leğenden üretilen telefonlara şık diyen de bir siz varsınız.

• Beğen
Tepkiler: fuko08
Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
S3 miniden çok dandirik bir cihaz, ele oturunca bir şey olmuyor. Ayrıca leğenden üretilen telefonlara şık diyen de bir siz varsınız.
sik derken kalitesini degil seklini kastettim.ayrica istesem gmdde alirim ama bosa masraf yapacagima abimin bama vercegi s3miniyi kullanirim daha iyi.gmd elimde falan patlar simdi :) (sakaydi)