Telefon Tavsiyesi Telefon tavsiyesi(1500tl)

Sponsorlu Bağlantılar

harmless07

harmless07

Üye
    Konu Sahibi
Telefon tavsiyesi(1500tl)
Merhaba arkadaslar. 1 ay icinde yeni bir telefon almak istiyorum. Öncelikle butcemin max. 1500 tl oldugunu belirteyim. Oyun fazla oynamam arada sırada bir nadiren oyun oynarım. Oyun dısında da kameraya fazla onem vermem on kamera biraz iyi olursa iyi olur. Sosyal medya youtube de felan takılırım muzik dinlerim,film izlerim. Birde en onemlisi sarjı cok cabuk bitmesin baya idare etsin yeter. Benim aklımda s5 var ama nasıl bilmiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

zencibitc

zencibitc

Üye
şarj için z2 veya z3 compact diyolardı z2 aldım hakkatende süpper gün sonu 30 şarj kalıyor öyle şarj etmemek için zorla birtriyorum şarjı.

• Beğen
Tepkiler: harmless07
harmless07

harmless07

Üye
    Konu Sahibi
wwwhmz

wwwhmz

Üye
Peki memnun musun telefondan?
Bende Z2 kullanıcısıydım şarjı olsun, ön kamerası olsun, kutudan çıkan o süper ötesi kulaklık olsun gerçekten tatmin edici ama arka kamera pek tatmin edici değil gibi :/ Z2 ve ya ekran boyutu önemli değil diyorsan z3 compact a bak derim.

• Beğen
Tepkiler: mcnpl4 ve harmless07
harmless07

harmless07

Üye
    Konu Sahibi
Bende Z2 kullanıcısıydım şarjı olsun, ön kamerası olsun, kutudan çıkan o süper ötesi kulaklık olsun gerçekten tatmin edici ama arka kamera pek tatmin edici değil gibi :/ Z2 ve ya ekran boyutu önemli değil diyorsan z3 compact a bak derim.
Arka kamera idare etsin yeter ekran boyutuda ne fazla buyuk olsun ne cok kucuk sen hangisini onerirsin z2 ve z3 compact in arasindaki tek fark ekran boyutu mu?

Dejavuex

Dejavuex

Üye
z2 diyorum bende windows phonen geçtim tabii zor alışıyorum ama kesinlikle öneriyorum z3 compact alma z2 en iyisi.

• Beğen
ismailozcn

ismailozcn

Üye
2. el note 4 alabilirsin

• Beğen
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Lumia 640 XL
şarjı çok iyi,
kaliteli ve güzel telefon..
900.-TL

0MG90

0MG90

Üye
Bende Z2 öneririm ama ekran boyutu çok önemli değilse sonraki ay M5 gelecek. Kamerasıyla hepsine fark atar.
Z2 hala iyi telefon, sonra da Sony'nin en iyi telefonu olacak kim ne derse desin. Arka kamerası gündüz çok iyi ama gece aynısını diyemem. İdare eder seviyede. Onun dışında bir sorunu yok ne ram sorunu ne batarya sorunu.

• Beğen
wwwhmz

wwwhmz

Üye
Arka kamera idare etsin yeter ekran boyutuda ne fazla buyuk olsun ne cok kucuk sen hangisini onerirsin z2 ve z3 compact in arasindaki tek fark ekran boyutu mu?
Z2de 3 gb Z3 compactta 2 gb ram var ama 1 gb ram eksikliğini hissetmezsin. İkinci olarak ekran boyutu ve çözünürlüğü gibi farklar var Z3c 720p, Z2 1080p ama bu bir eksi değil tam aksine Z3c için bir artı. Ben olsam büyük ekran sevdiğim için Z2 alırdım. Ama Z3 compactın performans canavarı olduğu gerçeği var. Yani büyük ekran istiyorsan Z2 performans istiyorsan Z3 compact.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Z2de 3 gb Z3 compactta 2 gb ram var ama 1 gb ram eksikliğini hissetmezsin. İkinci olarak ekran boyutu ve çözünürlüğü gibi farklar var Z3c 720p, Z2 1080p ama bu bir eksi değil tam aksine Z3c için bir artı. Ben olsam büyük ekran sevdiğim için Z2 alırdım. Ama Z3 compactın performans canavarı olduğu gerçeği var. Yani büyük ekran istiyorsan Z2 performans istiyorsan Z3 compact.
Z5 Compact'ta geliyor o tam canavar olur S810 + 720p ekran :D

• Beğen
zencibitc

zencibitc

Üye
Peki memnun musun telefondan?
kamerası gece çekince kalitesi düşüyor ama öğlen 2-3 gibi bi fotoğraf çek üstüne yoktur. onun dışında memnunum bi problem olmassa 2-3 yıl daha kullanırım

• Beğen

Abramz

Üye
Desire eye

harmless07

harmless07

Üye
    Konu Sahibi
Bende Z2 öneririm ama ekran boyutu çok önemli değilse sonraki ay M5 gelecek. Kamerasıyla hepsine fark atar.
Z2 hala iyi telefon, sonra da Sony'nin en iyi telefonu olacak kim ne derse desin. Arka kamerası gündüz çok iyi ama gece aynısını diyemem. İdare eder seviyede. Onun dışında bir sorunu yok ne ram sorunu ne batarya sorunu.
z2 sanki biraz buyugume kactı z3 compact daha hosuma gitti ama gene gozle gormekte fayda var.
kamerası gece çekince kalitesi düşüyor ama öğlen 2-3 gibi bi fotoğraf çek üstüne yoktur. onun dışında memnunum bi problem olmassa 2-3 yıl daha kullanırım
Sana gore buyuk bir telefon mu?

byAndroid

byAndroid

Üye
Z3 compact tavsiye ediyorum bende

• Beğen