Telefon Tavsiyesi 600 tl ye alinabilecek telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Kerim.

Kerim.

Üye
Discovery tabiki.525i falan geç discovery alabiliyorken

Kurtizcisi

Kurtizcisi

Üye
lumia çok gereksiz bir telefon bence general mobil al ama hemen değil discovery 2 bi çıksın belki fiyatı düşük olur, olmasa bile discovery alırsın

NEXUS

NEXUS

Üye
Arkadaslar max. 600 tl verebilirim. 1 lira fazla olmaz. Sıfır telefon lazım.

Telefonda yapılacaklar :

- Film cok izlerim
- 2-3 saat kulaklıktan müzik dinlerim
- Günlük toplam 1 saat oyun oynarım
Onun dışında whatsapp facebook twitter felan kullanırım.
- Sabah 6 dan %100 şarjla akşam 9 a kadar beni idare etmesi lazım.

Önerileriniz varmi ?
o fiyata ya lumia yada android istiyorsan gmd :oke:

3onur5

3onur5

Üye
kameraya önem veriyosan 2.el s3 al gmd nin kamerası s3 e göre çok kötü kamerayla fazla ilgilenmiyosan gmd alabilirsin

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Lumia 525 .discovery e hiç bulaşma.illa android dersen maalesef o paraya iyi android yok

Mechanical Engineering

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
  • Beğen
Tepkiler: kerem28yuksel ve Senyor Keş
heathrow

heathrow

Üye
Discovery, replika telefonlarla aynı işlemciyi kullanıyor :D

MaxipmaN

Üye
525 olabilir

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Arkadaslar max. 600 tl verebilirim. 1 lira fazla olmaz. Sıfır telefon lazım.

Telefonda yapılacaklar :

- Film cok izlerim
- 2-3 saat kulaklıktan müzik dinlerim
- Günlük toplam 1 saat oyun oynarım
Onun dışında whatsapp facebook twitter felan kullanırım.
- Sabah 6 dan %100 şarjla akşam 9 a kadar beni idare etmesi lazım.

Önerileriniz varmi ?
GMD

Kerim.

Kerim.

Üye
Lumia 525 .discovery e hiç bulaşma.illa android dersen maalesef o paraya iyi android yok

Mechanical Engineering
Discovery ye bulaşma?daha ön kamerası flaşı olmayan 4inçlik ekranı olan oyunların çoğunda sakatlık çıkaracak 525mi iyi? Bu arada neden discoveryye bulaşmasın anlatır mısın biraz:D

• Beğen

anadolulu03

Üye
600 tlye sifir general mobile discovery alabilirsin ... arastir bulabilirsin internette falan var... bence on numara telefon. sarji inanilmaz derecede uzun gidiyor. internet hizi cok cok iyi... ve yeni guncellemesi ile kamera performansi yukseldi... sarj soket arizasi 4gb lik versiyonlarinda var.16gb versiyonlarinda yok. dedigim gibi 16gb discoveryi 600 tlye alabilirsin. nette arastir bulabilirsin. bulamazsan ben yardimci olurum

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Discovery ye bulaşma?daha ön kamerası flaşı olmayan 4inçlik ekranı olan oyunların çoğunda sakatlık çıkaracak 525mi iyi? Bu arada neden discoveryye bulaşmasın anlatır mısın biraz:D
Kasa kalitesi ne iyi nede çok kötü.Vasatın biraz üzerinde.Kamerası çok başarısız flash olsa neee olmasa neee.Tek hatla kullanırken sorun yokmuş fakat çift hat takılı iken 3G'de sorun oluyormuş(bunu kendim test etmedim ).1800 mah bataryası 1430 mah'lık 525in bataryasından daha kötü.Yalnız şu var 525 her özelliği ile önde diye bişey yok.Ben fikrimi söyledim hocam 525 zor oyunlarda güzel performans veriyor denedim hiç bir oyundada sorun çıkarmadı.Fikirlerinize saygı duyarım sadece kendi fikirlerimi söyledim :D

anadolulu03

Üye
kargo dahil 600 tl 16 gblik versiyonu. faturali garantili :-) :-)
daha ne isterki bir insan...

Kerim.

Kerim.

Üye
Kasa kalitesi ne iyi nede çok kötü.Vasatın biraz üzerinde.Kamerası çok başarısız flash olsa neee olmasa neee.Tek hatla kullanırken sorun yokmuş fakat çift hat takılı iken 3G'de sorun oluyormuş(bunu kendim test etmedim ).1800 mah bataryası 1430 mah'lık 525in bataryasından daha kötü.Yalnız şu var 525 her özelliği ile önde diye bişey yok.Ben fikrimi söyledim hocam 525 zor oyunlarda güzel performans veriyor denedim hiç bir oyundada sorun çıkarmadı.Fikirlerinize saygı duyarım sadece kendi fikirlerimi söyledim :D
3g olayını denemedim.kamera olayındada çok çok kötü değil aslında kamerası.sadece iç mekanlarda ve geceleri kötü.gündüzleri gene idare eder.batarya konusundada çok sıkıntı yaratmadı sonuçta hergece fullüyorum şarjı sonraki geceye kadar idare ediyor ortalama 4-4.5 saat.
525 oyunlarda sakatlık çıkarıt derken modern combat4-nova3 vs kastetmiştim.neyse bende saygı duyarım fikirlere:wp yi denemek isteyenler için alınabilir 525:)ama discovery almak daha mantıklı geliyor bana

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
şimdi herkes 525 demiş tamam bende 525 derimde arkadaş mc4 gibi oyunlara para vermek zorunda androidte free bunu göz Ardı etmemek lazım.

• Beğen
Tepkiler: Ali Kurtaran ve Dede
Kerim.

Kerim.

Üye
şimdi herkes 525 demiş tamam bende 525 derimde arkadaş mc4 gibi oyunlara para vermek zorunda androidte free bunu göz Ardı etmemek lazım.
Androidde mi para vermek zorunda anlamadım. 525 modern combat4ü falan yağ gibi çalışırmı?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Kerim.
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
real racing 2 ,mc4,the dark knight ı 525te en kısa yarım saat oynadım.Telefonun ısınması dışında sorun yoktu takılma donma yaşamadım.Bi tek gta'da ilk 3-4 dk oyun güzel akıyor sonra fena takılıyordu :)
Androidin beleş dünyası tabiki kendini çekiyor bunu belirtmek lazım :D

• Beğen
Tepkiler: Kerim.
kemsaf

kemsaf

Üye
Trend plus ve lumia 525 de guzel cihazlar fakat trendin rami 768 lumianin 1gb ljmiada flash yok trend plus da var yani iki cihazda guzel

baran8080

Üye
GMD SENİN İCİN TASARLANMİS KARDEŞ